softmania.sk

 • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14008
 • Užívatelia: 3167

PaRS

77 %

Predajný a reklamačný systém.

 • Skladová evidencia
  Tovar je evidovaný so všetkými potrebnými parametrami ako sú ceny, popisy, obrázok, dodávateľ... Pri sklade vidíte celkové počty, objednané množstvá, celkovú cenu tovaru skladom... Generuje sa zostava s inventúrou, cenníkmi a cenovkami, alebo zostava pre nákup tovaru u dodávateľov.
 • Objednávky s rezerváciou
  Systém umožňuje vystaviť zákazníkom objednávku, tovar ktorý je skladom je možno ihneď rezervovať. Z prehľadu objednávok možno pripravenú objednávku ihneď predať. Objednávky možno zlučovať a predať na jednu faktúru.
 • Fakturačný systém
  V databázi sa evidují odberatelia, ktorým môžete nastaviť východzí spôsob platby, zľavu na predaný tovar. Faktúry možno platiť v hotovosti, platobnou kartou, bankovým prevodom, na leasing alebo dobierkou. Pri použití bankového prevodu sa u odberateľov definuje povolený kredit a doba splatnosti.
  Okrem faktúr možno vystavovať daňové doklady tlačené na pokladničnej tlačiarni.
 • Reklamácie tovaru
  Modul reklamacií umožňuje sledovať stav reklamovaného tovaru od jeho prevzatia od zákazníka až po ukončenie reklamačného procesu. Sleduje sa tovar, ktorý sa posiela na opravu k dodávateľom. Je počítané s pozáručnými opravami. Reklamáciu možno ukončiť niekoľkými spôsobmi: vrátením opraveného tovaru, vrátením zaplatenej čiastky, výmenou za iný tovar, príp. neuznaním reklamácie.
 • Štatistiky a súhrny
  Získáte prehľad o svojich obratoch z denných alebo mesačných prehľadov. Môžete sledovať profit Vašich odberateľov alebo kontrolovať Vaše nákupy u dodávateľov. Mesačne Vám bude aplikácia tlačiť zostavy nutné pre účtovníctvo. V najvyšších verziach obsahuje systém exporty dát pre rôzné účtovnícke programy.
 • Rôzne práva užívateľov
  Aplikáciu možno obsluhovať bez obmedzenia funkčnosti, alebo s prihlasováním užívateľov s rôznými právami. Užívateľov môžete deliť do skupín (predavač, vedúci predajne, administrátor...).
 • PaRS

  Odporúčame

  Podobné programy na stiahnutie

  Microsoft Office 2010

  Microsoft Office 2010

  Natural Word

  Natural Word

  McSoftware Contacts

  McSoftware Contacts

  PDF to PDF

  PDF to PDF

  PrintersBench Plus

  PrintersBench Plus

  ColorCop

  ColorCop

  Diskusia

  Meno:
  Email:
  Opište znaky opačně  6 c 2 e 9 a  :
   
  Odkaz :

  Recenzie

   
   
   
  PaRS

  PaRS

   

  Položiť otázku

  Meno:
  Opište znaky opačně  0 6 2 8 7 a  :
   
  Nadpis:
  Text: