softmania.sk

 • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13797
 • Užívatelia: 3096

PaRS

77 %

Predajný a reklamačný systém.

 • Skladová evidencia
  Tovar je evidovaný so všetkými potrebnými parametrami ako sú ceny, popisy, obrázok, dodávateľ... Pri sklade vidíte celkové počty, objednané množstvá, celkovú cenu tovaru skladom... Generuje sa zostava s inventúrou, cenníkmi a cenovkami, alebo zostava pre nákup tovaru u dodávateľov.
 • Objednávky s rezerváciou
  Systém umožňuje vystaviť zákazníkom objednávku, tovar ktorý je skladom je možno ihneď rezervovať. Z prehľadu objednávok možno pripravenú objednávku ihneď predať. Objednávky možno zlučovať a predať na jednu faktúru.
 • Fakturačný systém
  V databázi sa evidují odberatelia, ktorým môžete nastaviť východzí spôsob platby, zľavu na predaný tovar. Faktúry možno platiť v hotovosti, platobnou kartou, bankovým prevodom, na leasing alebo dobierkou. Pri použití bankového prevodu sa u odberateľov definuje povolený kredit a doba splatnosti.
  Okrem faktúr možno vystavovať daňové doklady tlačené na pokladničnej tlačiarni.
 • Reklamácie tovaru
  Modul reklamacií umožňuje sledovať stav reklamovaného tovaru od jeho prevzatia od zákazníka až po ukončenie reklamačného procesu. Sleduje sa tovar, ktorý sa posiela na opravu k dodávateľom. Je počítané s pozáručnými opravami. Reklamáciu možno ukončiť niekoľkými spôsobmi: vrátením opraveného tovaru, vrátením zaplatenej čiastky, výmenou za iný tovar, príp. neuznaním reklamácie.
 • Štatistiky a súhrny
  Získáte prehľad o svojich obratoch z denných alebo mesačných prehľadov. Môžete sledovať profit Vašich odberateľov alebo kontrolovať Vaše nákupy u dodávateľov. Mesačne Vám bude aplikácia tlačiť zostavy nutné pre účtovníctvo. V najvyšších verziach obsahuje systém exporty dát pre rôzné účtovnícke programy.
 • Rôzne práva užívateľov
  Aplikáciu možno obsluhovať bez obmedzenia funkčnosti, alebo s prihlasováním užívateľov s rôznými právami. Užívateľov môžete deliť do skupín (predavač, vedúci predajne, administrátor...).
 • PaRS

  Odporúčame

  Podobné programy na stiahnutie

  AddressBook

  AddressBook

  Servant Salamander

  Servant Salamander

  Formuláře

  Formuláře

  WorkTime

  WorkTime

  Open Contacts

  Open Contacts

  Cromelin

  Cromelin

  Diskusia

  Meno:
  Email:
  Opište znaky opačně  8 c 2 f d b  :
   
  Odkaz :

  Recenzie

   
   
   
  PaRS

  PaRS

   

  Položiť otázku

  Meno:
  Opište znaky opačně  2 1 3 2 c a  :
   
  Nadpis:
  Text:
  Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)