softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14986
  • Užívatelia: 3233

QR-Code Reader

81 %

Čítačka QR kódov s možnosťou dekódovania

QR-Code Reader je výkonný program navrhnutý na efektívne skenovanie a dekódovanie QR kódov priamo z obrazovky počítača. Jeho funkčnosť je zabezpečená kombináciou špičkových nástrojov, ako sú Windows Snipping Tool, ZBar a AutoHotkey.

Skenovanie QR kódov je jednoduché a pohodlné. Stačí umiestniť obrazovku s QR kódom do zorného poľa programu, a QR-Code Reader automaticky deteguje a dekóduje kód. Celý proces je optimalizovaný pre rýchlu a presnú identifikáciu obsahu QR kódu.

Jedným z významných prvkov programu je jeho schopnosť skopírovať dekódovaný obsah QR kódu priamo do schránky. Týmto spôsobom je užívateľ schopný jednoducho zdieľať alebo vložiť dekódovaný text do iných aplikácií alebo dokumentov.

Po úspešnom dekódovaní QR kódu program okamžite vyvolá notifikáciu, ktorá užívateľa informuje o úspešnom skenovaní a umožňuje rýchly prístup k dekódovaným informáciám. Užívatelia majú možnosť priamo otvoriť webový odkaz prostredníctvom notifikácie, čo zvyšuje efektivitu a pohodlie používania programu.

QR-Code Reader tiež poskytuje funkciu rýchleho prístupu k webovým odkazom pri pripojení k Wi-Fi. Táto funkcionalita umožňuje užívateľom rýchlo a jednoducho načítať webové stránky obsiahnuté v QR kódoch, čím sa zabezpečuje plynulý prechod medzi digitálnym obsahom a reálnym svetom.

Celkovo je QR-Code Reader spoľahlivým a efektívnym nástrojom pre skenovanie a dekódovanie QR kódov, poskytujúcim užívateľom jednoduchý a intuitívny spôsob interakcie s digitálnym obsahom prostredníctvom ich počítača.

QR-Code Reader

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Skenujte kódy QR priamo z obrazovky počítača
  • Skopírujte obsah kódov QR do schránky a zobrazte upozornenie
  • Priame otváranie webových odkazov v predvolenom prehliadači
  • Priame pripojenie k sieťam Wi-Fi prostredníctvom oznámenia

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

SSuite Office Portable

SSuite Office Portable

PDFCreator

PDFCreator

PdfGrabber

PdfGrabber

Foxit Reader

Foxit Reader

PDF Squeeze

PDF Squeeze

Microsoft Project 2003

Microsoft Project 2003

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  8 4 2 9 4 e  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
QR-Code Reader

QR-Code Reader

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  6 c a c 9 b  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia