softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15057
  • Užívatelia: 3236

Módy pre GTA 5

Autor: Redakcia  |   Publikované: 26.5.2015 | Zobrazené: 6946x

Väčšine hráčov by postačilo, keby GTA 5 na PC vyšlo, ale praví fajnšmekri chcú po tom čakaní aj niečo navyše. Krajšia grafika, multiplayer zadarmo, ovládanie na klávesnici a myši? To všetko sú iba (vítané) drobnosti v porovnaní s možnosťou hru módovať. A že sérii GTA módy naozaj pristanú, sme sa presvedčili už v predchádzajúcich dieloch, pre ktoré ich vznikli od komunity tisíce. Rožky už začínajú vystrkovať aj tvorcovia módov v GTA 5, tak sťahujte a bavte sa!

Ako inštalovať módy?

Inštalácia módov v súčasnosti prebieha väčšinou jednoducho - najprv si nainštalujete Script Hook V a potom do zložky so spúšťacím súborom hry (je tam aj súbor script hook) nahráte mód vo formáte .asi, ktorý získate rozbalením archívu s módom. Grafické módy sa potom najčastejšie inštalujú priamo ako programy, kde pri inštalácii stačí nájsť spúšťací súbor hry v jej adresári, aby mód vedel, kde že sa to má pustiť do práce. Medzi ďalšie prerekvizity často patrí napríklad LUA Plugin a .NET Script Hook V.

Tachometer pre všetky vozidlá

Chcete vedieť, akou rýchlosťou sa práve rútite, či už je to v aute, na motorke, na lodi alebo v lietadle? GTA 5 vám to neponúka, takže si musíte nainštalovať drobný mód, ktorý rýchlosti zobrazí. Volá sa Complete Speedometer a zobrazuje míle aj kilometre za hodinu, metre za sekundu a prípadne aj uzly pri plavbe loďou.

Complete Speedometer sťahujte TU

Autá už vám nezmiznú

Je až prekvapujúce, že aj v roku 2015 môžu bezdôvodne v GTA miznúť autá. Bohužiaľ sa to deje, často veľmi skoro po tom, čo z auta vystúpite a napríklad sa otočíte. S módom Szabo 's Persistance sa automaticky proti zmiznutiu obrnia posledné tri autá, v ktorých ste sedeli, ale manuálne si môžete uložiť akýkoľvek ďalší počet áut, čo znamená, že je celý svet GTA 5 vašou garážou.

Szabo’s Persistance Mod sťahujte TU

Sabotáž polície

Nie tak úplne sabotáž ako obmedzenie. Tento mód vám umožňuje nastaviť hranicu v počte hviezdičiek prenasledovania. Defaultne to sú dve, takže po vás pôjde len obyčajná polícia bez vrtuľníkov, ale sami si môžete limit nastaviť inak.

Limit Max. Wanted Level sťahujte TU

Rádio pri chôdzi

Chýba vám hudba, respektíve rádio pri chôdzi po svete Grand Theft Auta V? Potom vám tento mód urobí veľkú radosť, pretože si vďaka nemu môžete aj pešo dopriať rovnaký FM luxus ako vo vozidlách.

Simple OnFootRadio sťahujte TU

Na chvíľu pasažierom

GTA 5 s jeho obrovským svetom chýba trocha tej pokojnej atmosféry - svet ňou síce vybavený je, ale hráč nemá veľa času sa len tak kochať. Ideálna príležitosť práve k absorbovaniu pozitívnych dojmov zo sveta prináša mód Simple Passenger, ktorý vám dovolí nastupovať do vozidiel v úlohe spolucestujúceho, takže sa nemusíte zaoberať riadením a len si užívate cestu obrovským a detailným svetom GTA V.

Simple Passenger Mod sťahujte TU

Ostrejší a farebnejší obraz

Pripadá vám hra trochu mdlá, nemastná a neslaná, prípadne by ste chceli odstrániť nepríjemnú hmlu, ktorá obraz halí? Práve na tieto úpravy cieli väčšina grafických módov pre GTA 5. Intenzívnejšie farby bez zahmlievania a pocit, že Los Santoské slnko nie je len veľká žiarovka, ale rozžeravená hviezda - to sú prínosy Simply Vibrant presetu SweetFX.

Simply Vibrant sťahujte TU

Podobné články

TOP 15 najočakávanejších video hier na PC roku 2022

TOP 15 najočakávanejších video hier na PC roku 2022

Návod: ako si založiť Minecraft server

Návod: ako si založiť Minecraft server

Najlepšie módy pre American Truck Simulator

Najlepšie módy pre American Truck Simulator

Návod, ako nájsť a skrotiť axolotle v Minecrafte

Návod, ako nájsť a skrotiť axolotle v Minecrafte

Cheaty pre GTA V na Playstation, Xbox a PC

Cheaty pre GTA V na Playstation, Xbox a PC

Hra Pou – najsťahovanejšia hra pre mobily a tablety

Hra Pou – najsťahovanejšia hra pre mobily a tablety

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  0 9 0 4 7 c  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia