softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14814
  • Užívatelia: 3228

Najlepšie aplikácie pre mobil a tablety zadarmo

Autor: Redakcia  |   Publikované: 28.5.2014 | Zobrazené: 7073x

Pravdepodobne by sme nenašli jediného užívateľa smartphonov, ktorý by nemal žiadnu z nasledujúcich aplikácií na svojom mobile nainštalovanú. Určite by sa našli aj takí, ktorí majú úplne všetky - sú zadarmo, populárne a užitočné.

Skype

Skype asi netreba dlho predstavovať. Na poli online telefonovania nemá konkurenciu. Jeho jednoduché rozhranie umožňuje nadviazať videohovory, obyčajné telefonáty aj textovú komunikáciu. Pritom je úplne zadarmo, platíte iba v prípade, že chcete volať na pevné linky alebo telefóny, ktoré Skypom nedisponujú.

Facebook

Aplikáciu od Facebooku máte pravdepodobne už vo svojom telefóne od výroby, ale ak náhodou nie, môžete to samozrejme ľahko napraviť. Vďaka nej vám už neunikne žiadny nový štatút, žiadna nová správa alebo odpoveď na vaše komentáre. Na Facebook ale pozor, možno sa to nezdá, ale dokáže poriadne povysávať váš FUP limit, pretože je plný fotiek. Odporúčame používať obozretne a tiež nastaviť automatické spúšťanie videí len cez Wi-Fi.

Viber

Vıber je program, ktorý objavil metódu, ako čo najdokonalejšie a najrýchlejšie prepojiť užívateľov medzi sebou. Viaže sa totiž na telefónne číslo, takže v momente, keď si ho nainštalujete, prejde váš zoznam čísel a porovná ho s vlastnou databázou užívateľov. Zhodujúce sa položky sa rovnajú vašim kontaktom, ktoré používajú aj Vıber, takže si ľahko vybudujete a aktualizujete sieť ľudí dostupných cez tento bezplatný program s možnosťou telefonovať či posielať videá. Vıber je okrem mobilných platforiem dostupný aj pre Windows a Mac.

Avast!

Áno, vírusy už pustošia i mobilné platformy. Avast! je však primárne určený ako ochrana proti iným druhom nebezpečenstva - napríklad proti podvodným aplikáciám, ktoré vysajú váš kredit/nafúknu váš účet, alebo proti krádeži telefónu. Avast patrí k špičke aj na počítačoch, takže ak chcete svoje mobilné zariadenie bezplatne ochrániť, určite s ním neurobíte chybu.

BSPlayer

BSPlayer si svoje chvíle slávy užil aj na PC, kde bol však časom nahradený šikovnejšími a menej agresívnymi programami, ako je VLC, KMPlayer alebo Media Player Classic. Na mobilných zariadeniach je ale BSPlayer naozaj "vychytaný". Prehrá všetko a dokáže využiť výkon vášho zariadenia, takže videá sú plynulé, ak to teda kombinácia hardvéru a videa vôbec umožňuje. Na malých displejoch je tiež dôležité prepracované ovládanie, čo BSPlayer spĺňa bezpochyby.

Shazam

Legendárny Shazam prežil až do dnes, za čo vďačí svojej pripravenosti meniť sa a rozrastať. Okrem "jednoduchého" rozpoznávania hrajúcej hudby sa tak dnes cez Shazam dajú pohodlne kupovať pesničky aj celé albumy. Nechýba ani sledovanie a počúvanie hudby na YouTube a Spotify alebo zobrazenie textov piesní.

Dropbox

Dropbox odštartoval vlnu cloudových úložísk, ktorá významným spôsobom zmenila možnosti zdieľania aj bezpečnosti dát pre každého užívateľa. Vaše dáta sú na serveroch Dropboxu nielen v bezpečí, ale tiež dostupné odkiaľkoľvek, či už ide o počítač na druhom konci sveta, alebo mobil vo vašom vrecku. Cloudové úložisko potrebuje jediné, prístup k internetu, a v tomto prípade odporúčame buď veľmi vysoké FUP, alebo využívanie Wi-Fi pripojenia.

Značky

Podobné články

Ako zistím, že som na WhatsApp blokovaný/á?

Ako zistím, že som na WhatsApp blokovaný/á?

Zachraň šneka, hra pre iPhone a iPad už dnes na stiahnutie zdarma

Zachraň šneka, hra pre iPhone a iPad už dnes na stiahnutie zdarma

Spotify zadarmo a bez reklám - tipy a triky

Spotify zadarmo a bez reklám - tipy a triky

Najlepšie Tower Defense strategické hry na tablet

Najlepšie Tower Defense strategické hry na tablet

Najlepšie hry pre tablet a smartphone na stiahnutie zadarmo 4

Najlepšie hry pre tablet a smartphone na stiahnutie zadarmo 4

Zabezpečte svoj mobil s Androidom a chráňte sa online

Zabezpečte svoj mobil s Androidom a chráňte sa online

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  8 6 4 8 a c  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia