softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15057
  • Užívatelia: 3236

Najlepšie módy pre Farming Simulator 2015

Autor: Redakcia  |   Publikované: 2.12.2014 | Zobrazené: 7974x

Farming Simulator od vývojárov z Giants je zďaleka najlepším a najúspešnejším farmárskym simulátorom a to už od čias, kedy u nás vychádzal pod menom Traktor Zetor Simulator. Po dvoch rokoch prichádza kráľ v silne modernizovanej podobe a s pätnástkou v názve. Ba čo viac, najrôznejšie módy a nové modely strojov od komunity aj od tvorcov hry boli dostupné ihneď po vydaní a ich počet aj kvalita nezadržateľne rastú. A prvá várka podarených módov je aj témou tohto článku.

Inštalácia módov je jednoduchá

Inštalácia módov sa líši podľa toho, či sú priamo od Giants, alebo od komunity. Giants ich dodávajú priamo vo formáte .exe, takže ich stačí spustiť a inštalácia prebehne bez akéhokoľvek ďalšieho užívateľského zásahu. Bežné módy sú v zipe, ktorý nerozbaľujte, ale rovno nahrajte do zložky "mods", ktorá je v dokumentoch v priečinku MyGames a jej podpriečinku FarmingSimulator2015. Rýchlu kontrolu môžete vykonať hneď v menu hry v záložke pre módy, ktorá vám všetky nainštalované módy ukáže.

Nové stroje pre Farming Simulator

Alfa a omega Farming Simulatora je obsah, najmä ten zameraný na stroje. Traktory, kombajny aj rôzne závesné nástroje dokážu svojím vzhľadom i funkciou zaplniť slepé miesta, ktoré v každej podobnej hre sú a musia byť (vždy niekomu konkrétny model jednoducho chýbať bude...). Tvorcovia dali pár strojov v podobe stiahnuteľných módov hneď do obehu a komunita sa činí rýchlejšie, než by sme kedy vôbec dúfali, takže tu pre vás máme tri kúsky, ktoré nás najviac zaujali.

New Holland CR1090

Veľké kombajny sú na zber rozsiahlych polí jednoducho potrebné. New Holland patrí medzi tie vôbec najväčšie a v tomto móde je doplnený o niekoľko ďalších podarených strojov. Intenzívne žltočierne sfarbenie a dominantná kabína s panoramatickým výhľadom potom len umocňujú radosť z práce s týmto strojom.

New Holland CR1090 na stiahnutie

Deutz Agro Star Black

Tento krásny traktor z deväťdesiatych rokov v čiernej farbe často nevidíte, ale vďaka FS 15 a tomuto módu spoznáte, že je to veľká škoda. Vyzerá totiž skvele, trochu ako KITT medzi traktormi.

Deutz Agro Star Black na stiahnutie

Kuhn Sitera 3000

Tento mód pochádza priamo od Giants, takže top kvalita je zaručená. Ide o sejačku s objemom 600l.

Kuhn Siter 3000 na stiahnutie

Príjemnejšie módy na hranie

Hráči sú neustále nespokojní, nech hru urobíte akokoľvek. Toto by mohlo byť inak, tamto úplne chýba a týmto naopak autori hráčov zbytočne otravujú. A každý hráč to vidí inak, väčšinou úplne opačne a nerozlučne s postojmi hráča tretieho. Lenže Farming Simulator má výhodu v tom, že nedorobky, nedomyslenosti a iné prekážky s prehľadom odstráni šikovní modder. Prvú štvoricu zaujímavých vylepšení nájdete nižšie.

Time Acceleration

Do Farming Simulatora sa chodíme síce radi odreagovať, ale niekedy sa práca na poli až príliš vlečie. S týmto zrýchľovačom času už vás to trápiť nemusí. Stačí ho nainštalovať a potom v hre stlačiť (a držať) klávesovú skratku "CTRL + R" - kým držíte, čas je zrýchlený.

Time Acceleration na stiahnutie

Fast Switcher

Rýchlo sa prepínať medzi strojmi môže byť veľmi užitočné. S týmto módom je to záležitosť jedného kliknutia a to na klávesovú skratku „CTRL+SHIFT+0“ až „CTRL+SHIFT+9“.

Fast Switcher na stiahnutie

Money cheat

Cheatovať sa nemá, ale na testovanie sa občas nejaký ten milión Eur hodí. Po nainštalovaní sa vám v hre po stlačení klávesy "F11" pripočíta 100 tisíc Eur a stisk "F12" vás naopak o rovnakú sumu pripraví.

Money cheat na stiahnutie

HUD Hider

Jednoduchý ale veľmi užitočný mód funguje tak, že vám skryje HUD, teda všetky informácie zobrazené na displeji. Tým získate ničím nerušený výhľad po okolí, ktorý sa hodí, keď sa chcete kochať. Vypínanie a zapínanie HUDa prebieha stlačením klávesovej skratky „Alt+H“.

HUD Hider na stiahnutie

Značky

Podobné články

Najlepšie módy pre Skyrim

Najlepšie módy pre Skyrim

Najlepšie mapy pre Landwirtschafts Simulator 2013

Najlepšie mapy pre Landwirtschafts Simulator 2013

Steam zľavy – získajte CS:GO, Rust alebo GTA V skoro zadarmo!

Steam zľavy – získajte CS:GO, Rust alebo GTA V skoro zadarmo!

Playstation 4 vs Xbox One

Playstation 4 vs Xbox One

Najlepšie módy a stroje pre Farming Simulator 2015 (2. Diel)

Najlepšie módy a stroje pre Farming Simulator 2015 (2. Diel)

World of Tanks: Download najlepších módov a zameriavačov

World of Tanks: Download najlepších módov a zameriavačov

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  4 7 b e 8 5  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia