softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14244
  • Užívatelia: 3202

Overwatch - Rok kohúta (update)

Autor: Redakcia  |   Publikované: 10.2.2017 | Zobrazené: 1844x

Čínsky nový rok predstavuje najväčší sviatok tejto miliardovej krajiny. Tento rok pripadá na sobotu 28. januára a oslavy potrvajú celý pätnásť dní. Blizzard sa už s predstihom na túto udalosť pripravuje a vydáva špeciálny update pre hru Overwatch, ktorá práve rok kohúta oslavuje. Hráčov čaká množstvo novej grafiky, úpravy hrdinov a dokonca aj kompletne nový mód. Pokiaľ vás zaujímajú podrobnosti, dozviete sa ich v tomto článku.

Oslava Čínskeho nového roku

Rok 2017 sa nesie v znamení kohúta (čínsky zverokruh obsahuje 12 rôznych zvierat, ktoré sa vždy na rok stávajú symbolom). Overwatch tak dáva túto skutočnosť jasne najavo a motív kohúta sa bude dať nájsť na mapách, lootboxoch a na mnohých ďalších miestach.

Mei Overwatch

Čo by to potom bolo za oslavu Nového roku, ktorá by sa obišla bez pyrotechniky? Delobuchy a petardy sa tak po novom vyskytujú aj priamo v hre a konkrétne lootbox zmenil svoj futuristický vzhľad na debnu plnú delobuchov.

Ako sa zmenil vzhľad?

Základný grafický štýl hry Overwatch zostal samozrejme zachovaný. Mapy však po novom doplňujú najrôznejšie drobnosti s motívom kohúta apod. Každý z hrdinov má nový špeciálny výročný skin, tematickú hlášku a nechýbajú ani vtipné pózy a mnoho ďalšieho.

Chyťte kohúta!

Veľkým darčekom pre všetkých hráčov sa stáva nový herný mód Capture the Flag. Všetci hráči akčných titulov ako Quake 3 Arena, Unreal Tournament apod. ho veľmi dobre poznajú. Dva tímy klasicky bojujú proti sebe a súčasne sa snažia ukradnúť protivníkovu vlajku a dostať ju zo svojho územia.

Vývojári iba mierne upravili mapu Lijiang Tower, takže sa hráči okamžite zorientujú. Pravidla sa až na drobnosti zhodujú s tým, čo majú hráči zažité, takže ide o okamžitú zábavu. Medzi tie drobné odlišnosti patrí nutnosť zostať nejakú dobu na mieste vlajky predtým, než ju hráč ukradne. Primárne ide o pokrytie rýchlych hrdinov (napríklad Tracer, Zenyatta s aktívnou Transcendenciou), ktorí by si inak iba počkali na nabitie svojho pohybu a bez problémov by vlajku nielen ukoristili, ale hlavne doniesli na svoju základňu.

 

Ana nerf, Roadhog 2.0 a ďalšie úpravy

Posledné zmeny a úpravy sa týkajú samotných hrdinov.  Najvýraznejšie zasahujú vývojári do schopností dvoch významných postáv progamingových skladieb – Ana Roadhog sa tak už nikdy nebudú hrať rovnako.

Any došlo k výraznému nerfu, kedy v Blizzarde znížili dobu trvania liečivého/útočného efektu biogranátov. Pôvodných 5 sekún bolo skrátených na 4 sekundy. Omnoho silnejšej redukcie sa dočkal účinok instahealu tohto granátu. Jeho dopad pôvodne okamžite pridal neuveriteľných 100 životov. Po nerfe vylieči „iba“ 50 HP. Nanoboots by potom už nemal zvyšovať rýchlosť hrdinu.

U Roadhoga vývojári konečne opravili správanie hooku. Patch nazvali ako Hook 2.0 a hráči sa už nemusia obávať háknutia za rohom apod. Po novom totiž hra deteguje nepriateľa z pohľadu Roadhoga a nie z pohľadu samotného háku. Podobne už nefunguje natáčanie hrdinu a ďalšie drobnosti.

Prevažne kozmetické úpravy sa dotkli aj D.Vy, Lúcia a Sombry.

Ako sa vám úpravy páčia?

Čo hovoríte na úpravy? Ovplyvnili niektorého z vašich obľúbených hrdinov, prípadne dokonca vášho main hrdinu? Ako veľký obľúbenec Any som veľmi zvedavý, ako sa bude po patchi hráť a či postupne zmizne moja obľúbená útočná verzia Any, ktorá sa môže pokojne  vydať aj do prvej línie a smelo sekundovať tankom a ďalším.

Overwatch hrdinové

Značky

Podobné články

Najlepšie módy a stroje pre Farming Simulator 2015 (2. Diel)

Najlepšie módy a stroje pre Farming Simulator 2015 (2. Diel)

Minecraft 1.2.5 konečne vydaný

Minecraft 1.2.5 konečne vydaný

Ako loviť a skrotiť zvieratá vo Fortnite?

Ako loviť a skrotiť zvieratá vo Fortnite?

Nová NHL 22 bude mať Frostbite engine. Zatiaľ však len pre next-gen konzoly

Nová NHL 22 bude mať Frostbite engine. Zatiaľ však len pre next-gen konzoly

Forza Horizon 5 predstavuje vozový park a odhaľuje aj minimálne požiadavky

Forza Horizon 5 predstavuje vozový park a odhaľuje aj minimálne požiadavky

Killsquad Steam hra - recenzia

Killsquad Steam hra - recenzia

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a 1 5 a c 5  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia