softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14814
  • Užívatelia: 3228

Najlepšie módy pre Skyrim

Autor: Redakcia  |   Publikované: 24.3.2016 | Zobrazené: 6089x

Ak by ste chceli korunovať kráľa medzi moddovanými hrami, pravdepodobne by ste zistili, že všetkých ostatných adeptov zatieňuje piata epizóda milovanej aj nenávidenej série The Elder Scrolls. Skyrim poskytuje všetko, čo moddery chcú - otvorený svet, skvelé modderské nástroje, obrovskú základňu hráčov, veľa bugov a nedomysleností volajúcich po oprave a hlavne fantasy prostredie, ktoré znesie čokoľvek bez toho, aby to bežnému hráčovi pripadalo smiešne.

Je vlastne prekvapujúce, že sme sa módom pre Skyrim ešte na Softmania.sk vôbec nevenovali, preto to teraz napravíme s výpočtom tých vôbec najlepších a najdôležitejších módov, ktoré by ste rozhodne nemali minúť.

Upozornenie: Modderská komunita nielen pre hru Skyrim sa združuje na portáli Nexus Mods. Tento portál poskytuje aj jednoduchý manager, cez ktorý sa módy dajú sťahovať a do hry pridávať. Pre inštaláciu väčšiny módov budete potrebovať najnovšiu verziu hry so všetkými tromi veľkými DLC, ktoré pre hru vyšli - taká verzia hry sa označuje najčastejšie ako Legendary edition.

Unofficial Skyrim Patch

Neoficiálny patch pre Skyrim pridáva celý rad bugfixov, ktoré už vývojári nechceli riešiť, pretože im prišli príliš nevýznamné. Okrem vplyvu na herný zážitok je tento patch tiež častou podmienkou pre inštaláciu ďalších módov.

Unofficial Skyrim Patch Download

SkyUI

Užívateľské rozhranie v Skyrime bolo vo svojej dobe pomerne efektné, ale hneď po vydaní sa hlavne PC hráči na vývojárov dosť hnevali, pretože efektnosť v tomto prípade neznamenala aj efektívnosť, respektíve boli tieto dve podobné a často zamieňané slová v priamom protiklade. SkyUI rozhranie výrazne vylepšuje, čo z neho robí asi vôbec najdôležitejší mód pre Skyrim vôbec.

SkyUI Download

Immersive Armors

Tento mód sa sústredí na zvýšenie variability zbroje v Skyrime pri zachovaní vernosti lore TES univerza.

Immersive Armors Download

Immersive Weapons

To isté ako Immersive Armors, avšak zamerané na zbrane, ktorých je vďaka tomuto módu v hre oveľa viac. Navyše fungujú plnohodnotne, takže je možné craftiť, upgradovať aj očarovávať.

Immersive Weapons Download

Caliente's Beautiful Bodies

Čo si budeme hovoriť, krásna (hlavne ženské a najmä odhalené) telá sú evergreenom modderskej komunity, TES hry nevynímajúc (ba naopak kvôli mizernej práci, ktorú v tomto ohľade Bethesda opakovane predvádza, ide o pole moddermi hojne prekyprené). Tento mód patrí medzi najobľúbenejšie v tomto silne konkurenčnom odvetví - prečo, to zistíte letmým pohľadom na screenshot nižšie…

Caliente’s Beatufiul Bodies Download

RealVision ENB

Grafický mód RealVision ENB sám o sebe výrazne vylepšuje vzhľad hry. Jeho hlavný prínos ale tkvie v obsiahlom návode, ktorý autor na stránke módu ponúka - ide o návod, ako nainštalovať celý rad módov tak, aby Skyrim vyzeral čo najlepšie a v prípade inštalácie v zlom poradí alebo chybného nastavenia by sa módy medzi sebou bili.

RealVision ENB Download

Podobné články

Farmárske hry pre PC, tablet a prehliadač na stiahnutie zadarmo

Farmárske hry pre PC, tablet a prehliadač na stiahnutie zadarmo

GTA 5: návrat do San Andreas na PS3 a Xbox 360 už v septembri, na PC o čosi neskôr

GTA 5: návrat do San Andreas na PS3 a Xbox 360 už v septembri, na PC o čosi neskôr

Preview The Elder Scrolls Online

Preview The Elder Scrolls Online

Steam Deck z počítača: Ako na streamovanie hier z PC do konzoly od Valve?

Steam Deck z počítača: Ako na streamovanie hier z PC do konzoly od Valve?

Ako sa nestratiť vo World of Warships

Ako sa nestratiť vo World of Warships

Diablo 2 Remaster - novinky

Diablo 2 Remaster - novinky

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d 9 1 a d 7  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia