softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13894
  • Užívatelia: 3141

Snail Bob (mobilné)

90 %

Logická hra so slimákom

V tejto hre budete pomáhať jednému chrabrému slimákovi, ktorý sa vždy dostane do nejakých ťažkostí. Nech už sa tento roztomilý, slizký tvor plazí kamkoľvek, vždy narazí na veľa prekážok a nástrah. Napriek tomu všetkému ho nikdy nenapadlo vzdať sa a vydať sa smerom naspäť. Je odhodlaný prekonať všetky ťažkosti a doraziť až na koniec svojej cesty, aj keď nemá ani najmenšie tušenie, čo ho tam čaká, ale ako hovorí jeden slávny filozof, tak všetky cesty majú tajný cieľ, o ktorých cestovateľ nemá ani najmenšie potuchy. Rovnako tak to zrejme platí aj pre malého, rozkošného slimáka.
Snail Bob je veľmi chytľavá logická hra. Bob sa so svojou ulitou plazí po čudesnom svete plnom zaujímavých prekvapení, pričom väčšina z nich nie je práve príjemná. K tomu, aby prekonal všetky nástrahy, mu budete musieť pomôcť práve vy. Budú sa vám hodiť znalosti fyzikálnych zákonov a schopnosť práce s rôznymi mechanickými prístrojmi. Hra vyšla v dvoch verziách, pričom každú vyvinul niekto iný. V oboch hrách však využijete bystrú myseľ a cit pre načasovanie.
Verzia pre iPhone a iPad vám ponúka 80 levelov, v ktorých sa pozriete na pyramídy do starovekého Egypta, vydáte sa to temných lesov plných divokej zveri a tiež sa zatúlate na nebezpečné stavenisko, kde budete bojovať o slimákov život.
Vo verzii pre Android síce nebudete cestovať po svete, ale aj tak si budete lámať hlavu v 20 rozdielnych leveloch plných zložitých rébusov. Nič sa však nemení na tom, že musíte slimáka bezpečne dostať až do cieľa.
Či už ide o verziu pre Android alebo iOS, tak sa jedná o nesmierne návykovú logickú hru s rozkošným hlavným hrdinom. Tomu sa jednoducho nedá odolať.

PC verziu hry môžete stiahnuť tu.

Snail Bob (mobilné)Verzia pre Android

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Čarovný slimák Bob
  • Veľké množstvo rébusov a hádaniek
  • Bystrá myseľ nevyhnutnosťou

Verzia

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Agent Alice (mobilné)

Agent Alice (mobilné)

Orbit – Playing with Gravity (mobilné)

Orbit – Playing with Gravity (mobilné)

Can You Steal It (mobilné)

Can You Steal It (mobilné)

Stupid Zombies 2 (mobilné)

Stupid Zombies 2 (mobilné)

Alchemy (mobilné)

Alchemy (mobilné)

Jelly Splash (mobilné)

Jelly Splash (mobilné)

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  e d 8 4 4 0  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Snail Bob (mobilné)

Snail Bob (mobilné)

Verzia pre Android

Verzia pre Android

Verzia pre iOS

Verzia pre iOS

Zložité levely

Zložité levely

Veľa hádaniek

Veľa hádaniek

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  2 4 7 c a 4  :
 
Nadpis:
Text: