softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13479
  • Užívatelia: 2996

SmartMaps Navigator (mobilné)

90 %

Profesionálna navigácia a mapy

Niet najmenších pochýb o tom, že mapovanie okolia bolo pre človeka nesmierne dôležitou činnosťou už od počiatkov civilizácie. Prvé mapy však neznázorňovali povrch Zeme, ale naši dávni predkovia zdvihli hlavy k nočnej oblohe a na stenu jaskyne vyryli niekoľko hviezd vrátane otvorenej hviezdokopy Plejády. Jedným z prvých znázornení riek, hôr, údolí a ciest je nákres v jaskyni, ktorá leží v okolí Pavlova v Českej republike
Od týchto dávnych čias sa však ľudské znalosti značne posunuli. Už nepotrebujeme rýpať do múrov. Máme k dispozícii letecké a družicové snímky, o ktorých sa našim predkom snáď ani nesnívalo.
Táto aplikácia ponúka tie najaktuálnejšie mapy pre vaše mobilné zariadenie. K dispozícii je niekoľko druhov máp, ktoré slúžia na rôzne účely. Cyklisti a turisti nájdu všetky dostupné trasy a motoristi budú vedieť, kadiaľ sa vydať na cestu. Tiež sa môžete pokochať leteckými zábermi a lyžiari ocenia špeciálne zimné mapy s radami, ktoré sa im budú hodiť.
Všetky tieto mapy sú zadarmo, ak ich používate online. Ak k nim chcete mať prístup bez toho, aby ste boli pripojení k internetu, tak si ich môžete zakúpiť na stránkach výrobcu aplikácie.
Pri mapách však funkcia programu nekončí. Ponúkaná je tiež hlasová a vizuálna navigácia, vyhľadávanie adries vrátane popisného čísla, vstavaný kompas a záznam vašej trasy, ktorý vám nádherne ukáže, kde všade ste išli.
Tí z vás, ktorí sú aktívnymi "Geocachermi" určite ocenia integráciu tejto populárnej služby. V mapách tak bez problémov vyhľadáte jednotlivé "Cache". Ďalej na mape nájdete zaujímavé miesta, ku ktorým sa môžete vypraviť.
Kartografická spoločnosť aplikáciu neustále vylepšuje a vyvíja. Ich cieľom je, aby bola tou najlepšou mapovou aplikáciou na trhu, a rozhodne nie sú na zlej ceste.

SmartMaps Navigator (mobilné)Cyklotrasy

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Detailné mapy
  • Kvalitná hlasová navigácia
  • Integrovaný geocaching
  • Niekoľko druhov máp
  • Informácie o zaujímavých miestach

Verzia

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Google Mapy (mobilné)

Google Mapy (mobilné)

vypadni.sk (mobilné)

vypadni.sk (mobilné)

Citymapper (mobilné)

Citymapper (mobilné)

Vlakem na výlet (mobilné)

Vlakem na výlet (mobilné)

Windy Maps (mobilné)

Windy Maps (mobilné)

Phonemaps (mobilné)

Phonemaps (mobilné)

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  6 0 1 8 c c  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
SmartMaps Navigator (mobilné)

SmartMaps Navigator (mobilné)

Cyklotrasy

Cyklotrasy

Užitočný kompas

Užitočný kompas

Spoľahlivá navigácia

Spoľahlivá navigácia

Jednoduché plánovanie trasy

Jednoduché plánovanie trasy

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  5 9 0 c e 0  :
 
Nadpis:
Text:
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)