softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13938
  • Užívatelia: 3162

SmartMaps Navigator (mobilné)

90 %

Profesionálna navigácia a mapy

Niet najmenších pochýb o tom, že mapovanie okolia bolo pre človeka nesmierne dôležitou činnosťou už od počiatkov civilizácie. Prvé mapy však neznázorňovali povrch Zeme, ale naši dávni predkovia zdvihli hlavy k nočnej oblohe a na stenu jaskyne vyryli niekoľko hviezd vrátane otvorenej hviezdokopy Plejády. Jedným z prvých znázornení riek, hôr, údolí a ciest je nákres v jaskyni, ktorá leží v okolí Pavlova v Českej republike
Od týchto dávnych čias sa však ľudské znalosti značne posunuli. Už nepotrebujeme rýpať do múrov. Máme k dispozícii letecké a družicové snímky, o ktorých sa našim predkom snáď ani nesnívalo.
Táto aplikácia ponúka tie najaktuálnejšie mapy pre vaše mobilné zariadenie. K dispozícii je niekoľko druhov máp, ktoré slúžia na rôzne účely. Cyklisti a turisti nájdu všetky dostupné trasy a motoristi budú vedieť, kadiaľ sa vydať na cestu. Tiež sa môžete pokochať leteckými zábermi a lyžiari ocenia špeciálne zimné mapy s radami, ktoré sa im budú hodiť.
Všetky tieto mapy sú zadarmo, ak ich používate online. Ak k nim chcete mať prístup bez toho, aby ste boli pripojení k internetu, tak si ich môžete zakúpiť na stránkach výrobcu aplikácie.
Pri mapách však funkcia programu nekončí. Ponúkaná je tiež hlasová a vizuálna navigácia, vyhľadávanie adries vrátane popisného čísla, vstavaný kompas a záznam vašej trasy, ktorý vám nádherne ukáže, kde všade ste išli.
Tí z vás, ktorí sú aktívnymi "Geocachermi" určite ocenia integráciu tejto populárnej služby. V mapách tak bez problémov vyhľadáte jednotlivé "Cache". Ďalej na mape nájdete zaujímavé miesta, ku ktorým sa môžete vypraviť.
Kartografická spoločnosť aplikáciu neustále vylepšuje a vyvíja. Ich cieľom je, aby bola tou najlepšou mapovou aplikáciou na trhu, a rozhodne nie sú na zlej ceste.

SmartMaps Navigator (mobilné)Cyklotrasy

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Detailné mapy
  • Kvalitná hlasová navigácia
  • Integrovaný geocaching
  • Niekoľko druhov máp
  • Informácie o zaujímavých miestach

Verzia

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Sygic: GPS Navigation (mobilné)

Sygic: GPS Navigation (mobilné)

Na kole i pěšky (mobilné)

Na kole i pěšky (mobilné)

RoadLords (mobilné)

RoadLords (mobilné)

Citymapper (mobilné)

Citymapper (mobilné)

Zásielkovňa (mobilné)

Zásielkovňa (mobilné)

MAPS.ME (mobilné)

MAPS.ME (mobilné)

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  6 c 7 9 8 2  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
SmartMaps Navigator (mobilné)

SmartMaps Navigator (mobilné)

Cyklotrasy

Cyklotrasy

Užitočný kompas

Užitočný kompas

Spoľahlivá navigácia

Spoľahlivá navigácia

Jednoduché plánovanie trasy

Jednoduché plánovanie trasy

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  c a 3 5 1 3  :
 
Nadpis:
Text: