softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13932
  • Užívatelia: 3161

Bejeweled (mobilné)

93 %

Populárna logická hra

Hra Bejeweled si aj napriek tomu, že sa jedná o logickú hru, získala veľkú popularitu. Princíp, na ktorom je hra postavená, je nesmierne jednoduchý, ale zároveň veľmi zábavný. K dispozícii máte herné pole, kde nájdete určité množstvo farebných kameňov. Vy môžete vymieňať pozíciu susedných kameňov a tvoriť tak vertikálne alebo horizontálne rady, v ktorých sa budú nachádzať minimálne tri kamene rovnakého druhu. Keď sa vám to podarí, tak kamene zmiznú a vy získate body. Na miesto zmiznutých kameňov priletia nové, čo môže spôsobiť rýchlu lavínovú reakciu. Môžete poskladať tiež dlhšiu radu, čím získate viac bodov a existuje určitá šanca, že budú vytvorené špeciálne kamene.
Okrem klasického herného módu, ktorý je opísaný vyššie, si môžete vybrať zo 4 ďalších. Prvý z nich sa volá Butterflies. V ňom sú niektoré kamene premenené na farebné motýle a tie sa po každom vašom ťahu rozhodnú vzlietnuť vyššie k nebesiam. Nevedia však, že na konci ich cesty čaká hladný pavúk. Ak sa mu podarí akéhokoľvek motýľa zožrať, tak hra skončí. V tomto móde budete musieť využiť vaše umenie stratégie a premýšľať nad niekoľkými ťahmi dopredu.
Diamond Mine je ďalší herný režim. V ňom budete pomocou vybuchujúcich kameňov odstraňovať hlinu, aby ste sa dostali až k diamantom, ktoré sú ukryté hlboko pod povrchom zeme. Mód Lightning prebieha v nesmierne rýchlom tempe. Vopred máte určený časový limit, v ktorom musíte získať čo najviac bodov. Oveľa častejšie sa tu tvoria špeciálne kamene.
Posledným typom hry je tzv. Zen mód. Ten je pomenovaný podľa jednej z budhistických tradícií a to nie je žiadna náhoda. Je totiž vytvorený hlavne na relaxáciu a odpočinok. Hra sa principiálne nelíši od klasického režimu. Pohodovú atmosféru príjemne dopĺňajú zvuky oceánu a tiež sa vyvarujete všetkých nervov, lebo hru nemôžete prehrať. Váš meditačný zážitok dopĺňajú múdre inšpiračné citáty.
Táto nesmierne populárna logická hra pochádza od spoločnosti PopCap, čo sú tvorcovia mnohých úžasných hier ako Plants vs. Zombies, Peggle a ďalších.Rozhodne si ju vyskúšajte.

Bejeweled (mobilné)Úžasná logická hra

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Rôzne herné módy
  • Roztomilá grafika
  • Obľúbená logická hra

Verzia

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Husky: The Saviour (mobilné)

Husky: The Saviour (mobilné)

LINE Pokopang (mobilné)

LINE Pokopang (mobilné)

Weeder Match (mobilné)

Weeder Match (mobilné)

Zebra Evolution (mobilné)

Zebra Evolution (mobilné)

Pigeon Pop (mobilné)

Pigeon Pop (mobilné)

King of  Thieves (mobilné)

King of Thieves (mobilné)

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  6 4 e c 7 7  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Bejeweled (mobilné)

Bejeweled (mobilné)

Úžasná logická hra

Úžasná logická hra

Zábavné herné módy

Zábavné herné módy

Farebná grafika

Farebná grafika

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  8 4 4 0 1 4  :
 
Nadpis:
Text: