softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14640
  • Užívatelia: 3221

Breathwrk (mobilné)

93 %

Naučte sa správne dýchať a meditovať

Breathwrk je aplikácia číslo jedna v oblasti dýchania. Dýchanie je superschopnosť vášho tela, pomocou sily dýchania môžete dosiahnuť takmer okamžité zmeny vo svojom tele a mysli. Breathwrk vás prevedie rýchlymi a výkonnými dychovými cvičeniami, ktoré odstraňujú stres a úzkosť, zvyšujú energiu, zlepšujú vytrvalosť a pomáhajú vám zaspať. Naučte sa a praktizujte rôzne vedou podložené dýchacie metódy, ktoré sú vedené originálnou hudbou, vibráciami a vizuálmi.

Moderné výskumy ukázali, že ovládaním dychu môžete regulovať hladinu stresu, zlepšiť náladu, znížiť únavu, znížiť krvný tlak, zakriviť nespavosť, zvýšiť svoj športový výkon a ďalšie! Len s pár minútami Breathwrk denne zvládnete rovnaké cvičenia, aké používajú psychoterapeuti, olympijskí športovci, jogíni, spánkoví lekári, morské tulene, neurovedci a odborníci na dych!

Vyberte si z rozsiahlej knižnice cvičení na všetko od zvýšenia sústredenia a produktivity po zníženie stresu, zastavenie záchvatu úzkosti, zlepšenie nálady a ďalšie! Breathwrk môže byť použitý v určitých momentoch, napríklad pred veľkým stretnutím alebo skúškou, alebo denne na prebudenie, reguláciu úrovne stresu a spánok. V aplikácii si tiež môžete nastaviť pripomienky alebo sledovať upravené denné návyky, aby ste zo svojich pľúc dostali maximum.

S Breathwrk si môžete plne prispôsobiť svoje dýchanie. Preskúmajte rôzne zvuky a hudbu od umelca DJ White Shadow, oceneného cenou Grammy, precíťte dýchanie pomocou pokročilých vibrácií a vyberte si medzi jedinečnými vizuálmi.

Breathwrk kombinuje rôzne, vedecky založené dychové praktiky, vrátane boxového dýchania, pránájámy, tummo, WHM a ďalších.

Pripojte sa k stovkám tisícok na celom svete, ktoré už dýchajú s Breathwrk. Naši používatelia sú vo veku od 7 do 77 rokov a patria medzi nich psychológovia, vysokoškoláci, tréneri maratónu, rodičia detí so zdravotným postihnutím, Navy SEAL a ďalší!

Na rozdiel od iných metód všímavosti, ako je meditácia, ktorá si vyžaduje veľa času a praxe, Breathwrk sa dá ľahko naučiť a rýchlo pôsobí na myseľ aj telo! Je vedecky dokázané, že vzorec a spôsob, akým dýchate, skutočne ovplyvňuje váš duševný a fyzický stav.

Breathwrk (mobilné)Breathwrk

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Meditácie
  • Podrobné návody
  • Pripravenie sa na stresové situácie
  • Pôsobivý vizuál
  • Podmanivý hudobný sprievod

Verzia

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Little Lunches - Meal Planning (mobilné)

Little Lunches - Meal Planning (mobilné)

Jízdní řády (mobilné)

Jízdní řády (mobilné)

Horizon Samsung Galaxy Watch 4 (mobilné)

Horizon Samsung Galaxy Watch 4 (mobilné)

Moja 4ka (mobilné)

Moja 4ka (mobilné)

Albert Domů Zdarma (mobilné)

Albert Domů Zdarma (mobilné)

Pam App (mobilné)

Pam App (mobilné)

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b 0 8 c b 6  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Breathwrk (mobilné)

Breathwrk (mobilné)

Breathwrk

Breathwrk

Breathwrk

Breathwrk

Breathwrk

Breathwrk

Breathwrk

Breathwrk

Breathwrk

Breathwrk

Breathwrk

Breathwrk

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  8 6 1 0 d 9  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia