softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14814
  • Užívatelia: 3228

Breathwrk (mobilné)

93 %

Naučte sa správne dýchať a meditovať

Breathwrk je aplikácia číslo jedna v oblasti dýchania. Dýchanie je superschopnosť vášho tela, pomocou sily dýchania môžete dosiahnuť takmer okamžité zmeny vo svojom tele a mysli. Breathwrk vás prevedie rýchlymi a výkonnými dychovými cvičeniami, ktoré odstraňujú stres a úzkosť, zvyšujú energiu, zlepšujú vytrvalosť a pomáhajú vám zaspať. Naučte sa a praktizujte rôzne vedou podložené dýchacie metódy, ktoré sú vedené originálnou hudbou, vibráciami a vizuálmi.

Moderné výskumy ukázali, že ovládaním dychu môžete regulovať hladinu stresu, zlepšiť náladu, znížiť únavu, znížiť krvný tlak, zakriviť nespavosť, zvýšiť svoj športový výkon a ďalšie! Len s pár minútami Breathwrk denne zvládnete rovnaké cvičenia, aké používajú psychoterapeuti, olympijskí športovci, jogíni, spánkoví lekári, morské tulene, neurovedci a odborníci na dych!

Vyberte si z rozsiahlej knižnice cvičení na všetko od zvýšenia sústredenia a produktivity po zníženie stresu, zastavenie záchvatu úzkosti, zlepšenie nálady a ďalšie! Breathwrk môže byť použitý v určitých momentoch, napríklad pred veľkým stretnutím alebo skúškou, alebo denne na prebudenie, reguláciu úrovne stresu a spánok. V aplikácii si tiež môžete nastaviť pripomienky alebo sledovať upravené denné návyky, aby ste zo svojich pľúc dostali maximum.

S Breathwrk si môžete plne prispôsobiť svoje dýchanie. Preskúmajte rôzne zvuky a hudbu od umelca DJ White Shadow, oceneného cenou Grammy, precíťte dýchanie pomocou pokročilých vibrácií a vyberte si medzi jedinečnými vizuálmi.

Breathwrk kombinuje rôzne, vedecky založené dychové praktiky, vrátane boxového dýchania, pránájámy, tummo, WHM a ďalších.

Pripojte sa k stovkám tisícok na celom svete, ktoré už dýchajú s Breathwrk. Naši používatelia sú vo veku od 7 do 77 rokov a patria medzi nich psychológovia, vysokoškoláci, tréneri maratónu, rodičia detí so zdravotným postihnutím, Navy SEAL a ďalší!

Na rozdiel od iných metód všímavosti, ako je meditácia, ktorá si vyžaduje veľa času a praxe, Breathwrk sa dá ľahko naučiť a rýchlo pôsobí na myseľ aj telo! Je vedecky dokázané, že vzorec a spôsob, akým dýchate, skutočne ovplyvňuje váš duševný a fyzický stav.

Breathwrk (mobilné)Breathwrk

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Meditácie
  • Podrobné návody
  • Pripravenie sa na stresové situácie
  • Pôsobivý vizuál
  • Podmanivý hudobný sprievod

Verzia

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Liftago Taxi (mobilné)

Liftago Taxi (mobilné)

sRecepty (mobilné)

sRecepty (mobilné)

Bez Andreje (mobilné)

Bez Andreje (mobilné)

Prezi for iPad (mobilné)

Prezi for iPad (mobilné)

Profi účtenka (mobilné)

Profi účtenka (mobilné)

ING Bank CZ (mobilné)

ING Bank CZ (mobilné)

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  1 5 d c 8 f  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Breathwrk (mobilné)

Breathwrk (mobilné)

Breathwrk

Breathwrk

Breathwrk

Breathwrk

Breathwrk

Breathwrk

Breathwrk

Breathwrk

Breathwrk

Breathwrk

Breathwrk

Breathwrk

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  b 6 d e a e  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia