softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 11588
  • Užívatelia: 2786

Prihlásenie

zabudnuté heslo | nová registrácia

Numbers (mobilné)

74 %

Čísla, grafy a tabuľky pre iOS zariadenia

Mobilnú aplikáciu Numbers možno typovo prirovnať k známemu programu Excel obľúbeného kancelárskeho balíka Office od spoločnosti Microsoft. Numbers je podobne ako spomínaný Excel súčasťou podobného balíka, ktorý nesie názov iWork. Táto služba zabezpečuje pohodlnú a efektívnu správu najrôznejších dokumentov a dát všeobecne ako na iOS, tak na OS X zariadeniach spoločnosti Apple.

Numbers disponuje prehľadným a súčasne bohatým užívateľským rozhraním, ktoré navyše ešte zvyšuje svoju pohodlnosť v ovládaní vďaka integrácii multi-touch gest. Užívatelia tak môžu efektívne približovať aj odďaľovať jednotlivé dátové záznamy, meniť počet buniek v tabuľke a pod.

Súčasťou aplikácie je aj sada predpripravených formulárov a šablón, ktoré sa týkajú najčastejšie používaných formátov dátových súborov. Užívateľ tak nemusí tvoriť kostru dokumentu, ale môže iba doplniť dáta a vykonať len mierne úpravy. Jednoducho tak možno vytvoriť prehľadnú správu s grafom, naplánovať rodinný rozpočet alebo len vytvoriť zoznam vecí k nákupu.

Aplikácia je ponúkaná zadarmo užívateľom, ktorí si po 1. septembri 2013, resp. po špeciálnom septembrovom Apple evente aktivovali niektorý Apple výrobok. Aplikácia je následne viazaná na AppleID.

Numbers (mobilné)Počítať

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Prehľadné rozhranie
  • Množstvo funkcionality
  • Efektívne spojenie s iCloud
  • Nový výpočtový engine

Verzia

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

World Lens Translator (mobilné)

World Lens Translator (mobilné)

The Rock Clock (mobilné)

The Rock Clock (mobilné)

ASUS Do It Later (mobilné)

ASUS Do It Later (mobilné)

Pocket (mobilné)

Pocket (mobilné)

Mobilní eKonto Raiffeisenbank (mobilné)

Mobilní eKonto Raiffeisenbank (mobilné)

Jízdní řády (mobilné)

Jízdní řády (mobilné)

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  5 5 f 8 5 f  :
 
Odkaz :
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)