softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15088
  • Užívatelia: 3237

Star Walk 2 (mobilné)

95 %

Vylepšenie už tak perfektnej prvej aplikácie

Na počiatku bola aplikácia Star Walk, šikovný nástroj pre fanúšikov vesmíru, s ktorým mali prístup k najcennejším informáciám "zhora". Mohlo sa zdať, že tak skvelú aplikáciu bude dosť ťažké prekonať (ak vôbec) a predsa sa to podarilo. Štúdio Vito Technologies pokračuje v nastolenom trende a prináša nám skvelé pokračovanie vylepšené vo všetkých aspektoch.

Už na prvý pohľad uchváti prehľadné menu, v ktorom si ďalej môžete vybrať, čo chcete robiť. Základnou funkciou Star Walk 2 je sprístupniť pohľad na vesmír a konšteláciu jednotlivých telies (planéty, hviezdy, mesiace, galaxie, satelity a pod.), ako aj čo najlepšie o všetkých veciach informovať. Pri každom telese si tak môžete prečítať jeho históriu, základné informácie a mýty, ktoré ho sprevádzajú od nepamäti. Pri namierení vášho zariadenia na oblohu sa vám zobrazí celý vesmír ako na dlani a bude sa pohybovať tam, kam pôjdu vaše ruky so zariadením. 

Ak vás na oblohe niečo zaujme a chcete vedieť viac, jednoducho si objekt priblížte, otočte a prezrite si ho z vami zvolenej vzdialenosti. Star Walk 2 má aj skvelý vyhľadávač, do ktorého stačí zadať požadovaný výraz a ihneď sa za ním premiestnite. Samozrejmosťou sú aj aktuálne štatistiky o viditeľnosti mesiaca a planét slnečnej sústavy

Z pôvodnej aplikácie zostala napríklad časová os, kde sa dá prezrieť vesmír v budúcnosti, ako aj v minulosti. Naopak, chýbajú upozornenia na významné udalosti.Za menší poplatok tak pre svoje zariadenie s iOS (zatiaľ) získate krásnu a plnohodnotnú aplikáciu, s ktorou budú prechádzky vesmírom nezabudnuteľným zážitkom. 

Star Walk 2 (mobilné)Prierez planéty

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Informácie o vesmíre
  • 3D prostredie
  • Krásna grafika
  • Zatiaľ len pre iOS

Verzia

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

One Sec (mobilné)

One Sec (mobilné)

TickTick (mobilné)

TickTick (mobilné)

Moon+ Reader (mobilné)

Moon+ Reader (mobilné)

Zvuky pre dobrý spánok (mobilné)

Zvuky pre dobrý spánok (mobilné)

Mint (mobilné)

Mint (mobilné)

Volajtaxi (mobilné)

Volajtaxi (mobilné)

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  5 6 d 1 3 f  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Star Walk 2 (mobilné)

Star Walk 2 (mobilné)

Prierez planéty

Prierez planéty

Bonusový obsah

Bonusový obsah

Popisok

Popisok

Ukážka súhvezdia

Ukážka súhvezdia

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  f d 1 c f a  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia