softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14005
  • Užívatelia: 3167

DotA 2

Verze 1.0

DotA 2

94 %

Pokračovanie legendárnej fantasy RTS

DotA 2 (Defense of the Ancients) je netrpezlivo očakávané pokračovanie fantasy real-time stratégie, ktorá sa presadila dosť zásadným spôsobom aj na progamingovej scéne. Rovnako ako sme zvyknutí z pôvodného dielu a hier podobného typu, princíp zostáva viacmenej nedotknutý. Opäť sa stanete členom jedného z päťčlenných teamov, ktoré stoja proti sebe a ktorých cieľom je zničiť si navzájom základne, ktoré stoja vždy na druhom konci mapy. V ceste vám však budú stáť ničivé veže a všadeprítomní creepovia.

Samotná jedna hra trvá približne hodinu a neodporúča sa su po spustení odpúšťať. Vo chvíli, kedy necháte svoj tím napospas, dostane sa do výraznej nevýhody a nebudú z toho mať veľkú radosť. Preto je v hre dômyselný systém penalizácie takéhoto správania a môžete sa tým prepracovať až k banu.

Teraz niečo k samotnému hraniu a jeho obtiažnosti. Jedná sa o rýchlu a akčnú hru, ktorá je založená najmä na kooperácii spoluhráčov. Dostupných je niečo okolo stovky hrateľných postáv, ktoré nebudete všetky skúšať, ale je dôležité zistiť, aké majú schopnosti a využívať ich tak, aby sa vhodne dopĺňali s postavami vašich spoluhráčov. Na internete je v súčasnosti veľa návodov a taktík, ktoré je možné využívať a ak chcete byť v hre naozaj úspešní, budete musieť zisťovať informácie a občas aj niečo prečítať. Ďalšou dôležitou časťou hry je výbava. Tá sa nachádza u obchodníkov rozosiatych rôzne po mape. Niektoré z nich vám pridajú dôležité atribúty - životy, manu, silu, inteligenciu a iné obsahujú špeciálne schopnosti - vysávanie životov nepriateľa, neviditeľnosť.

Hru sa skrátka nenaučíte hrať za dve hodiny. Pre inšpiráciu od skúsenejších hráčov je v hre voľba pre sledovanie cudzích hier tzv. "DotA TV", kde môžete pochytiť kopec zaujímavých taktík a kombinácií. Nájdete tu samozrejme aj platený obchod za reálne peniaze, kde môžete získavať o niečo ľahšie niektoré výhody. Naviac je možné obchodovať s postavami medzi hráčmi vďaka službe Steam. Hra beží na novom engine a oproti prvému dielu, ktorý bol pôvodne len užívateľskou mapou pre Warcraft III: Frozen Throne, je krajšia, prepracovanejšia a zbavená väčšiny bugov!

DotA 2Ukážka z boja

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Ďalší diel zo série DotA
  • Značná náročnosť pre začiatočníkov
  • Výber z veľkého množstva hrdinov
  • Veľa predmetov a schopností
  • Sledovanie "DotA TV"

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Runescape

Runescape

The Lord of the Rings Online

The Lord of the Rings Online

MechWarrior Online

MechWarrior Online

Smite

Smite

Infinite Crisis

Infinite Crisis

Allods Online

Allods Online

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  e 5 f 6 8 a  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
DotA 2

DotA 2

Ukážka z boja

Ukážka z boja

Vybraná postava

Vybraná postava

Bojové akcie

Bojové akcie

Prehľad hrdinov

Prehľad hrdinov

Náhľad do hry

Náhľad do hry

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  2 9 f 0 5 4  :
 
Nadpis:
Text: