softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14002
  • Užívatelia: 3167

DotA 2

Verze 1.0

DotA 2

94 %

Pokračovanie legendárnej fantasy RTS

DotA 2 (Defense of the Ancients) je netrpezlivo očakávané pokračovanie fantasy real-time stratégie, ktorá sa presadila dosť zásadným spôsobom aj na progamingovej scéne. Rovnako ako sme zvyknutí z pôvodného dielu a hier podobného typu, princíp zostáva viacmenej nedotknutý. Opäť sa stanete členom jedného z päťčlenných teamov, ktoré stoja proti sebe a ktorých cieľom je zničiť si navzájom základne, ktoré stoja vždy na druhom konci mapy. V ceste vám však budú stáť ničivé veže a všadeprítomní creepovia.

Samotná jedna hra trvá približne hodinu a neodporúča sa su po spustení odpúšťať. Vo chvíli, kedy necháte svoj tím napospas, dostane sa do výraznej nevýhody a nebudú z toho mať veľkú radosť. Preto je v hre dômyselný systém penalizácie takéhoto správania a môžete sa tým prepracovať až k banu.

Teraz niečo k samotnému hraniu a jeho obtiažnosti. Jedná sa o rýchlu a akčnú hru, ktorá je založená najmä na kooperácii spoluhráčov. Dostupných je niečo okolo stovky hrateľných postáv, ktoré nebudete všetky skúšať, ale je dôležité zistiť, aké majú schopnosti a využívať ich tak, aby sa vhodne dopĺňali s postavami vašich spoluhráčov. Na internete je v súčasnosti veľa návodov a taktík, ktoré je možné využívať a ak chcete byť v hre naozaj úspešní, budete musieť zisťovať informácie a občas aj niečo prečítať. Ďalšou dôležitou časťou hry je výbava. Tá sa nachádza u obchodníkov rozosiatych rôzne po mape. Niektoré z nich vám pridajú dôležité atribúty - životy, manu, silu, inteligenciu a iné obsahujú špeciálne schopnosti - vysávanie životov nepriateľa, neviditeľnosť.

Hru sa skrátka nenaučíte hrať za dve hodiny. Pre inšpiráciu od skúsenejších hráčov je v hre voľba pre sledovanie cudzích hier tzv. "DotA TV", kde môžete pochytiť kopec zaujímavých taktík a kombinácií. Nájdete tu samozrejme aj platený obchod za reálne peniaze, kde môžete získavať o niečo ľahšie niektoré výhody. Naviac je možné obchodovať s postavami medzi hráčmi vďaka službe Steam. Hra beží na novom engine a oproti prvému dielu, ktorý bol pôvodne len užívateľskou mapou pre Warcraft III: Frozen Throne, je krajšia, prepracovanejšia a zbavená väčšiny bugov!

DotA 2Ukážka z boja

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Ďalší diel zo série DotA
  • Značná náročnosť pre začiatočníkov
  • Výber z veľkého množstva hrdinov
  • Veľa predmetov a schopností
  • Sledovanie "DotA TV"

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Blacklight: Retribution

Blacklight: Retribution

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Battlestar Galactica Online

Battlestar Galactica Online

Towns.cz

Towns.cz

Mu online

Mu online

League of Angels 2

League of Angels 2

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a 2 4 0 9 9  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
DotA 2

DotA 2

Ukážka z boja

Ukážka z boja

Vybraná postava

Vybraná postava

Bojové akcie

Bojové akcie

Prehľad hrdinov

Prehľad hrdinov

Náhľad do hry

Náhľad do hry

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  4 0 7 c 7 1  :
 
Nadpis:
Text: