softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14006
  • Užívatelia: 3167

Heroes of Newerth

Verze 3.1.0 - 1.759,57 M

Heroes of Newerth

90 %

Fantasy onlinovka zadarmo na motívy legendárnej DotA arény

Heroes of Newerth (HoN) je v súčasnej dobe jednou z najobľúbenejších MMORPG, keďže sa stala výbornou alternatívou pre hráčov hrajúcich DoTu, arénu Warcraftu 3. Avšak jej obľuba najviac vzrástla vo chvíli, kedy sa stala free to play, teda hrateľnou zadarmo. Celý príbeh hry sa odohráva v akomsi svete, kde najprv znepriatelené hordy ľudskej légie a zvierat musia spojiť sily a bojovať za svoje miesto na svete, ktoré pustošia pekelní démoni.

Hra ponúka klasicky možnosť hrať za zlú démonská stranu či za dobrú stranu légie. Nech si vyberiete akúkoľvek, vždy sa stanete súčasťou päťčlenného tímu, ktorý sa snaží zničiť srdce nepriateľskej základne, v čom sa Vám samozrejme budú snažiť zabrániť protihráči a docieliť prelomenie obrany na Vašej strane.

Veľmi silnou stránkou hry je aj výber jednotlivých postáv, ktorých máte na výber viac ako 100. Delia sa do troch pomyselných skupín, kde každá skupina vyniká v určitom štýle boja. Prvou skupinou sú postavy zamerané na obratnosť, sú rýchle a vedia využiť rôzne zákernosti. Mohli by sme ich označiť aj ako DPS (damage per second) alebo damage dealeri. Druhou skupinou sú hrdinovia so zameraním na silu, kam celkom logicky spadajú bojovníci s dobrou výdržou a silným útokom na blízko. Spravidla hovoríme o "iniciátorovi" alebo jednoducho - tanku. Poslednou kategóriou sú hrdinovia inteligentní, ktorí využívajú útok z diaľky, a preto majú tiež veľmi malú výdrž. Najčastejšie sú to kúzelníci, mágovia, častokrát hraní ako support, teda pomocná jednotka. Každá postava má svoju výhodu či nevýhodu a na hráčoch teda je, aby kombinovali silné stránky každej z nich.

Svoju postavu si samozrejme budete môcť vybaviť množstvom rôznych magických predmetov, zbraní, brnení rôznej úrovne a tým sa celkom iste môžete odlíšiť od ostatných hráčov a urobiť tak svoju hru efektívnejšiu. Vzhľadom k tomu, že je dostupná zadarmo, je možné, aby si ju zahral naozaj ktokoľvek.

Heroes of NewerthÚvodná stránka hry

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Onlinovka zadarmo
  • Kvalitné grafické spracovanie
  • Široký výber hrdinov a itemov
  • Hrateľnosť a kooperácie spoluhráčov

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Wartune

Wartune

Age of Conan: Unchained

Age of Conan: Unchained

Need for Speed: World

Need for Speed: World

Mu online

Mu online

Command & Conquer: Tiberium Alliances

Command & Conquer: Tiberium Alliances

Global Agenda: Free Agent

Global Agenda: Free Agent

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d 8 1 c c 7  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Heroes of Newerth

Heroes of Newerth

Úvodná stránka hry

Úvodná stránka hry

Bojový systém hry

Bojový systém hry

Ukážka schopnosti v hre

Ukážka schopnosti v hre

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  2 1 6 e 1 e  :
 
Nadpis:
Text: