softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14900
  • Užívatelia: 3232

World of Warplanes

97 %

Online letecké bitky

World of Warplanes to je názov novej hry od autorov, ktorí vytvorili tiež veľmi populárne online súboje tankov World of Tanks. Vzhľadom k obrovskému úspechu predošlej hry autori na ničom nešetrili a rozhodli sa vytvoriť najatraktívnejšiu a najlepšiu bojovú hru s lietadlami. Hra má nehorázne vysoký rozpočet, ktorý by snáď prekonal cenu všetkých ostatných leteckých simulátorov dohromady. Odhodlanie, nadšenie a prostriedky rozhodne nechýbajú, ale aká je hra v skutočnosti?

Princíp hry sa od obľúbených tankov nezmenil. Začínate vo vzduchu s maličkým lietadlom, ktoré nevyzerá veľmi bojaschopne, ale vy si s ním budete musieť poradiť. Počas hrania budete získavať skúsenosti a prostriedky. Tie využijete na zakúpenie vylepšení alebo rovno nových lietadiel, ktorých je v hre viac ako 100. Jedná sa o modely skutočných strojov, ktoré sa preháňali po oblohách napríklad v čase druhej svetovej vojny. Zatiaľ sú dostupné lietadlá vytvorené štyrmi národmi, ale do budúcnosti sa plánuje ich rozšírenie.

Najväčšou výzvou bolo pre tvorcov ovládanie lietadiel. Nechceli z hry urobiť bezhlavú strieľačku, ale tiež netúžili po komplikovanom leteckom simulátore, kde vám vzlietnutie bude trvať pätnásť minút. Nájsť rovnováhu bolo veľmi zložité, ale podarilo naozaj bravúrne.

Nemilosrdné bitky prebiehajú na niekoľkých mapách, kde proti sebe stoja dva pätnásť členné tými. Pri súbojoch si iste všimnete prepracovaný model poškodenia, vďaka ktorému sa na ovládaní vášho stroja prejaví to, kam a ako veľmi bol zasiahnutý.

Aby bola hra dynamickejšia, odohráva sa väčšina akcie blízko zeme. Budete sa tak vyhýbať vysokým budovám, skalám a ďalším nástrahám prostredia. Nechýbajú ani mraky, v ktorých sa môžete schovať pred nepriateľmi. Využijete tiež Slnko, vďaka ktorému môžete, ak budete nasmerovaný dobrým smerom, oslniť vášho nepriateľa a získať tak taktickú výhodu.

Veľmi nápomocný, najmä pre nováčikov, je tutoriál. V ňom je dôkladne a zrozumiteľne vysvetlený princíp celej hry. K dispozícii je zatiaľ iba otvorená beta hry. V tej síce budete získavať peniaze a skúsenosti, ale pri oficiálnom vydaní hry vám budú odobrané. Nezúfajte však, pretože aktívny testeri budú veľmi štedro odmenení.

 

Sťahujte aj veľmi obľúbenú hru World of Tanks.

 

World of Warplanes - Módy:

Carnival

Mód Carnival upravuje zameriavanie vašich cieľov. Získate lepší prehľad o pozícii nepriateľa a tiež sa dozviete, aký typ lietadla používa. Snadno tiež rozlíšite pozemné ciele od tých leteckých. Zmenu spoznáte tiež vo vzhľade radaru.

Mód stahujte zde

Radar Position Change Mod

Tento jednoduchý mód presunie pozíciu radaru z hornej časti obrazovky na spodnú, hneď vedľa minimapy.

Mód stahujte zde

Camera Mod

Tento mód pridáva do hry 5 nových pohľadov. Dve z týchto kamier sú určené pre presné zameriavanie a nevidíte pri jejich používaní ani vlastné lietadlo. Zvyšok kamier sa od tej základnej líši vzdialenosťou kamery od lietadla, čím môžete získať lepší prehľad o tom, čo sa deje okolo vás.

Mód stahujte zde

World of WarplanesObrovské množstvo lietadiel

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Online lietadlové súboje
  • Prepracovaná grafika
  • Postupné vylepšovanie
  • Skutočné lietadlá

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Firefall

Firefall

Petra’s Planet

Petra’s Planet

Dark Age of Camelot

Dark Age of Camelot

Zero Ballistics

Zero Ballistics

ARK: Survival Evolved

ARK: Survival Evolved

Bleach Online

Bleach Online

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b d 0 5 e 0  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
World of Warplanes

World of Warplanes

Obrovské množstvo lietadiel

Obrovské množstvo lietadiel

Súboje sú kruté

Súboje sú kruté

Rôzne mapy

Rôzne mapy

Skvelá grafika

Skvelá grafika

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  f b c c 4 3  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia