softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14038
  • Užívatelia: 3176

Systém pro aktualizaci a spouštění aplikací

Verze 1.0 - 1,58 MB

Systém pro aktualizaci a spouštění aplikací

76 %

Aktualizácia ľubovoľných Windows aplikácií.

Systém je určeý pre tvorcov Windows aplikácií pracujúcich v lokálnej počítačovej sieti alebo samostatne na viacerých pracovných staniciach, z ktorých je možné pristupovať na centrálny server. Tvorcovia aplikácií ho využijú hlavne u zakázkového softwaru, u ktorého dochádza k častej aktualizácii novými verziami. Vďaka použitiu systému nie je nutné novú verziu aplikačného softwaru znovu inštalovať na všetky pracovné stanice. Postačí previesť na všetkých pracovných staniciach prvú inštaláciu a na centrálnom serveru založit tzv. sieťové uložisko, do ktorého sa vždy nahráva posledná verzia vašej aplikácie. Pri každom spustení aplikácie prostredníctvom systému, tento najskôr prevedie aktualizáciu súborov aplikácie, pokiaľ existuje nová verzia, podľa vami zadaného nastavenia a až potom vašu aplikáciu spustí.

Systém je tvorený týmito súčasťami:

programom Konfigurácia datového a konfiguračného súboru - určený pre vaše nastavenie požadavkov na aktualizáciu aplikácie a chovanie systému pri prevádzaní aktualizácie a spustení vašej aplikácie.
Spúšťacím programom - určeným k prevedeniu vlastnej aktualizácie a spusteniu vašej aplikácie na počítači vašeho zákazníka.
Datovým súborom - určeným k uloženiu údajov o vašich požiadavkoch na aktualizáciu a spustenie aplikácie, ku ktorým nemá mať váš zákazník prístup.
Konfiguračným súborem - určeným užívateľovi vašej aplikácie k nastaveniu pre neho dostupných parametrov systému aako je napríklad umiestnenie tzv. sieťového uložiska v jeho počítačovej sieti.

Systém je vytvorený na platforme .NET Framework a je primárne určený tiež pre aplikácie napísané na tejto platforme. Je možné ho použiť i na aplikácie napísané na inej platforme, ktoré však nevyžadují registráciu svojich komponentov (napríklad ActiveX) v operačnom systéme Windows. Naopak systém umožňuje a podporuje inštalovanie a registráciu vašich assembly v GAC (global assembly cache).

V rámci systému si môžete pre aktualizáciu a spustenie vašej aplikácie mimo iného nastaviť:

podľa čoho bude určovaná nová verzia jednotlivých súborov vašej aplikácie.
typ assembly (EXE alebo DLL) z vašej aplikácie, ktorou bude táto spustená. (U aplikácií nenapísaných na .NET Frameworku len EXE súbor.)
meno súboru assembly vašej aplikácie (u DLL assembly i meno objektovej triedy, ktorej inštancia sa má pri spustení vytvoriť), ktorá má byť systémom spustená.
ako pracovať s parametrami príkazového riadku a aké parametre vašej aplikácie predávať.
či sa má pri aktualizácii a spúšťaní vašej aplikácie zobraziť vašemu zákazníkovi okno s nejakým obsahem a nastavit tento obsah.
aké súbory z vašej aplikácie budú pri každom spustení predmetom aktualizácie (všetky, alebo len vybrané).
texty chýb a varovaní užívateľovi vašej aplikácie, ktoré mu majú byť zobrazené v prípade problémov s aktualizáciou a spustením vašej aplikácie.

Súčasťou dodávky systému je podrobná dokumentácia, on-line nápoveda k programu Konfigurácia datového a konfiguračného programu a ukážkové príklady použitia systému vrátane ich popisu.
Voľne k dispozícii máte demo verziu tohoto softwaru, aby ste si ho mohli bezplatne vyskúšať. Instalačná sada demoverzie obsahuje kompletnú dokumentáciu a nápovedu k ostrej verzii a vlastný software so vzhľadom a chovaním ostrej verzie, ktorý je však trochu obmedzený na funkčnosti.

Systém pro aktualizaci a spouštění aplikací

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

Rufus

Rufus

Mandriva Linux

Mandriva Linux

Neoficiální Service Pack pro Windows

Neoficiální Service Pack pro Windows

Get Windows 11

Get Windows 11

macOS Catalina

macOS Catalina

SmoothWall

SmoothWall

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  7 f b 2 e 2  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Systém pro aktualizaci a spouštění aplikací

Systém pro aktualizaci a spouštění aplikací

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  0 1 c 4 9 5  :
 
Nadpis:
Text: