softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 11581
  • Užívatelia: 2784

Prihlásenie

zabudnuté heslo | nová registrácia

Systém pro aktualizaci a spouštění aplikací

Verze 1.0 - 1,58 MB

Systém pro aktualizaci a spouštění aplikací

76 %

Aktualizácia ľubovoľných Windows aplikácií.

Systém je určeý pre tvorcov Windows aplikácií pracujúcich v lokálnej počítačovej sieti alebo samostatne na viacerých pracovných staniciach, z ktorých je možné pristupovať na centrálny server. Tvorcovia aplikácií ho využijú hlavne u zakázkového softwaru, u ktorého dochádza k častej aktualizácii novými verziami. Vďaka použitiu systému nie je nutné novú verziu aplikačného softwaru znovu inštalovať na všetky pracovné stanice. Postačí previesť na všetkých pracovných staniciach prvú inštaláciu a na centrálnom serveru založit tzv. sieťové uložisko, do ktorého sa vždy nahráva posledná verzia vašej aplikácie. Pri každom spustení aplikácie prostredníctvom systému, tento najskôr prevedie aktualizáciu súborov aplikácie, pokiaľ existuje nová verzia, podľa vami zadaného nastavenia a až potom vašu aplikáciu spustí.

Systém je tvorený týmito súčasťami:

programom Konfigurácia datového a konfiguračného súboru - určený pre vaše nastavenie požadavkov na aktualizáciu aplikácie a chovanie systému pri prevádzaní aktualizácie a spustení vašej aplikácie.
Spúšťacím programom - určeným k prevedeniu vlastnej aktualizácie a spusteniu vašej aplikácie na počítači vašeho zákazníka.
Datovým súborom - určeným k uloženiu údajov o vašich požiadavkoch na aktualizáciu a spustenie aplikácie, ku ktorým nemá mať váš zákazník prístup.
Konfiguračným súborem - určeným užívateľovi vašej aplikácie k nastaveniu pre neho dostupných parametrov systému aako je napríklad umiestnenie tzv. sieťového uložiska v jeho počítačovej sieti.

Systém je vytvorený na platforme .NET Framework a je primárne určený tiež pre aplikácie napísané na tejto platforme. Je možné ho použiť i na aplikácie napísané na inej platforme, ktoré však nevyžadují registráciu svojich komponentov (napríklad ActiveX) v operačnom systéme Windows. Naopak systém umožňuje a podporuje inštalovanie a registráciu vašich assembly v GAC (global assembly cache).

V rámci systému si môžete pre aktualizáciu a spustenie vašej aplikácie mimo iného nastaviť:

podľa čoho bude určovaná nová verzia jednotlivých súborov vašej aplikácie.
typ assembly (EXE alebo DLL) z vašej aplikácie, ktorou bude táto spustená. (U aplikácií nenapísaných na .NET Frameworku len EXE súbor.)
meno súboru assembly vašej aplikácie (u DLL assembly i meno objektovej triedy, ktorej inštancia sa má pri spustení vytvoriť), ktorá má byť systémom spustená.
ako pracovať s parametrami príkazového riadku a aké parametre vašej aplikácie predávať.
či sa má pri aktualizácii a spúšťaní vašej aplikácie zobraziť vašemu zákazníkovi okno s nejakým obsahem a nastavit tento obsah.
aké súbory z vašej aplikácie budú pri každom spustení predmetom aktualizácie (všetky, alebo len vybrané).
texty chýb a varovaní užívateľovi vašej aplikácie, ktoré mu majú byť zobrazené v prípade problémov s aktualizáciou a spustením vašej aplikácie.

Súčasťou dodávky systému je podrobná dokumentácia, on-line nápoveda k programu Konfigurácia datového a konfiguračného programu a ukážkové príklady použitia systému vrátane ich popisu.
Voľne k dispozícii máte demo verziu tohoto softwaru, aby ste si ho mohli bezplatne vyskúšať. Instalačná sada demoverzie obsahuje kompletnú dokumentáciu a nápovedu k ostrej verzii a vlastný software so vzhľadom a chovaním ostrej verzie, ktorý je však trochu obmedzený na funkčnosti.

Systém pro aktualizaci a spouštění aplikací

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

Microsoft Windows Vista SP

Microsoft Windows Vista SP

Microsoft Windows XP Service Pack 2

Microsoft Windows XP Service Pack 2

GAG

GAG

VMware Workstation

VMware Workstation

Microsoft Windows XP Service Pack 3

Microsoft Windows XP Service Pack 3

SUSE LINUX

SUSE LINUX

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c 0 1 8 f 1  :
 
Odkaz :
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)