softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 11524
  • Užívatelia: 2768

Prihlásenie

zabudnuté heslo | nová registrácia

3CX Telefonní Ústředna

Verze 8.9414 - 40,89 MB

3CX Telefonní Ústředna

67 %

Softwarová telefónna ústredňa, ktorá nahradzuje hardwarové ústredne.

Telefónny systém 3CX pre Windows je IP PBX na báze software a nahradzuje tradičné hardwarové, či automatické pobočkové ústredne. IP PBX od spoločnosti 3CX bol vyvinutý špecificky pre Microsoft Windows a je založený na využitie štandardu SIP? Jednoduchšie sa teda spravuje a umožňuje užívateľovi používať akýkoľvek telefón na báze SIP (softwarový alebo hardwarový). IP PBX / PABX na báze software ponúka početné výhody:

Nevyžaduje špeciálne telefónne rozvody. Využíva počítačovú sieť. Jednoduchá inštalácia a správa prostredníctvom webového konfiguračného rozhrania. IP PBX na báze software je omnoho lacnejší než hardwarové či automatické pobočkové ústredne. Zamestnanci môžu meniť kancelárie bez nutnosti realizovať akékoľvek zmeny v rozvodoch nebo konfigurácii IP PBX. Vyberte si z ponuky mnohých hardwarových telefónov na báze SIP, miesto toho aby ste sa viazali na jedného dodávateľa. Prijímajte hovory alebo telefonujte prostredníctvom štandardnej linky PSTN pomocou brán VOIP. Znížte náklady na volanie pomocou ktorejkoľvek služby SIP VOIP nebo WAN.

Rozviňte svoje komunikácie vďaka Telefonickému systému 3CX pro Windows - ide o IP PBX, ktorá celkom nahradí patentované PBX, podporuje štandardné SIP telefóny, VOIP služby a tradičné telefónne linky PSTN. Telefonický systém 3CX je omnoho lacnejší než tradičné PBX a dokáže zásadným spôsobom znížiť náklady na telefonovanie vďaka použitia poskytovateľa službe VOIP poskytovateľa služieb VOIP. Správa z webu uľahčuje riadenie telefonického systému. Telefonický systém 3CX eliminuje sieť s telefonickým vedením a umožňuje užívateľom byť v spojení len po zdvihnutí telefónu.
3CX Telefonní Ústředna

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

Network Notepad

Network Notepad

BeFaster

BeFaster

PicHunt

PicHunt

Feed Viewer

Feed Viewer

Flashation

Flashation

Evidence Destructor

Evidence Destructor

Diskusia

Meno:
Opište znaky opačně  9 4 8 7 2 c  :
 
Odkaz :
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)