softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 11539
  • Užívatelia: 2772

Prihlásenie

zabudnuté heslo | nová registrácia

Fast Test Maker

Verze 1.0 - 1,57 MB

Fast Test Maker

65 %

Tvorba testov.

Fast Test Maker (skrátene FTM) slúži na tvorbu, editáciu a vypracovávanie najrôznejších druhov testov. Je tak vhodným pomocníkom predovšetkým pri štúdiu a sebavzdelávaní, ničmenej možno ho veľmi dobre použiť rovnako aj vo firemnej sfére, kde však už nie je povolené jeho používanie zdarma.

Program umožňuje užívateľovi vytvoriť interaktívny test, jeho najväčšou výhodou je skutočnosť, že každá otázka môže mať od inej otázky rôzny počet odpovedí, pričom možno pre každú otázku definovať či bude mať práve jednu alebo viacej správnych odpovedí. Možných odpovedí má každá otázka maximálne šesť, minimálne dve.

TC verzia programu slúži k vašim úkonom spojených s testom, čiže jeho už zmenenej tvorbe, editácii či vypracovaniu. Obidve verzie programu sú k dispozícii aj samostatne na domovských stránkach projektu, kde taktiež nájdete najaktuálnejšie verzie programu.

Obidve verzie programu samozrejme dokážu výsledky testu zhodnotiť a zaznamenať do súboru. Výsledok je udávaný v percentách, uložené dáta predstavujú čistý text, možno ich teda zobraziť v akomkoľvek bežnom textovom editore. To isté platí aj o súbore testu - je uložený ako bežný text, čo umožňuje veľmi jednoduchú úpravu testu aj bez nutnosti použitia FTM.

Program samotný je koncipovaný pre čo najvyššie pohodlie používania, obsahuje teda funkcie, ktoré zabraňujú poškodeniu práve vytváraného alebo používaného testu, rozsiahlou nápovedou , či dialógovými oknami pre aktívnu komunikáciu s užívateľom.
Fast Test Maker

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

Earth Alerts

Earth Alerts

Chovatel

Chovatel

BigOven

BigOven

Cykloidy

Cykloidy

LMS Convertor

LMS Convertor

MB Free Hypnosis

MB Free Hypnosis

Diskusia

Meno:
Opište znaky opačně  1 7 7 6 9 7  :
 
Odkaz :
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)