softmania.sk

 • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 12467
 • Užívatelia: 2911

Resource Explorer

Verze 2 - 0,16 MB

Resource Explorer

75 %

Zobrazenie a ukladanie do súborov zdroja zo spustiteľných súborov (exe, dll apod.).

Slovami autora:

Hlavné funkcie programu :
 • Priame otvorenie súboru
 • Prehliadanie zadaného priečinku (voliteľne vrátane podpriečinkov) a výpis nájdených prostriedkov
 • Prieskumník - okno zobrazujúce v stromovej štruktúre priečinky a súbory zvolených typov, ktoré obsahujú prostriedky s možnosťou ich rýchleho otvorenia v hlavnom okne programu
 • Rozšírené prehliadanie s automatickým hromadným ukladaním nájdených prostriedkov

  Priame otvorenie súborov
  Voľbou Otvoriť súbor môžeme vybrať súbor, ktorého prostriedky chceme zobraziť. Pokiaľ sú vo zvolenom súbore nájdené prostriedky, zobrazí sa podobne ako súbor shell32.dll (zo systémového priečinku Windows 2000), ktorý vidíte na obrázku:

  Vyhľadanie zadaného priečinku a výpis nájdených prostriedkov Vyvolaním položky hlavnej ponuky Zobraziť nástroje -> Vyhľadávaním možno zobraziť okno nástrojov k prehľadaniu zadanej zložky a voliteľne (túto voľbu nastavíte v konfiguračnom okne) tiež všetkých jej podzložiek.

  Kliknutím na záhlavie požadovaného stĺpca možno tento výpis utriediť podľa počtu toho ktorého typu prostriedkov. Opakovaným kliknutím na ten istý stĺpec sa zmení smer triedenia (zostupné/vzostupné). V konfiguračnom dialógu môžeme nastaviť, či sa majú súbory z tohoto zoznamu automaticky otvárať v hlavnom okne už pri zmene výberu v tomto zoznamu alebo len dvojklikom (a klávesou Enter) na požadovanou položku (súbor)

  Prieskumník
  Vyvolanie položky hlavnej ponuky Zobraziť nástroje -> Prieskumník alebo stisnutím zodpovedajúceho tlačítka na panelu nástrojov.

  Stromovým výpisom zložiek a súborov je možné prechádzať podobne ako v Prieskumníkovi Windows a vybraním niektorého súboru dvojklikom alebo klávesou Enter vyvoláme jeho otvorenie v hlavnom okne programu. Rovnako ako pri zozname súborov je možné v konfiguračnom dialógu nastaviť automatické otvárenie súborov pri zmene výberu súboru.
 • Resource Explorer

  Odporúčame

  Podobné programy na stiahnutie

  TimeTable

  TimeTable

  Diesel

  Diesel

  Nemoci králíků

  Nemoci králíků

  Americalculator

  Americalculator

  Mnemo

  Mnemo

  Boiler

  Boiler

  Diskusia

  Meno:
  Email:
  Opište znaky opačně  c a 5 d 6 d  :
   
  Odkaz :

  Recenzie

   
   
   
  Resource Explorer

  Resource Explorer

   

  Položiť otázku

  Meno:
  Opište znaky opačně  d 1 7 b 7 c  :
   
  Nadpis:
  Text:
  Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)