softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 11536
  • Užívatelia: 2771

Prihlásenie

zabudnuté heslo | nová registrácia

Drive x-Ray

Verze 1.5.3 - 0,33 MB

Drive x-Ray

76 %

Vyhľadávaniea uvolňovanieobsadeného priestoru na disku.

Drive x-Ray je vizuálny nástroj pre vyhľadávanie a uvolňovanie obsadeného priestoru na disku. Je navrhnutý pre ľahkú prácu s lokálnymi i sieťovými diskami o veľkej kapacite s radom miliónov súborov. Už sa vám určite stalo, že na vašom 500GB disku už nebolo žiadne voľné miesto a nevedeli ste, kam sa stratilo.

Koľkokrát už ste otvorili vašeho obľúbeného správcu súborov a prechádzali zložku za zložkou v snahe zistiť, čo by tak ešte šlo zmazať? Tak na to zabudnite! Drive x-Ray používa špeciálny sunburst graf pre efektívnu vizualizáciu diskového priestoru v rámci celého disku. Graf sunburst je vlastne viacúrovňový koláčový diagram. Úrovne v grafu odpovedajú štruktúre zložiek vybraného disku, alebo adresára.

Veľkosť dielkov reprezentuje relatívnu veľkosť súboru, alebo zložky vzhľadom k ostatným súborom na disku. Nejväčšie zložky a súbory zaberajú i najväčší priestor na obrazovke a sú ľahko viditeľné. Farba dielikov je vybraná tak, aby susediace dieliky mali rozdielnu farbu. Drive x-Ray vie zobraziť obsah zvoleného umiestnenia v dvoch režimoch - proporcionálnom (východzí) a top-ten.

Veľkosť dielikov v proporcionálnom režime je relatívna voči všetkým ostatným súborom. V top-ten režimu sa v každej zložke zobrazí len desať nejväčších podzložiek, alebo súborov. Je to výhodné v prípade, že prehliadate adresár, kde je mnoho súborov o podobnej veľkosti, pretože Drive x-Ray zobrazuje len súbory od určitej hraničnej veľkosti a v pomernom režime by sa v takom adresári nemuselo zobraziť nič.
Drive x-Ray

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

DameWare NT Utilities

DameWare NT Utilities

Hide Window Hotkey

Hide Window Hotkey

Auto Keys

Auto Keys

5star Outlook Antiblock

5star Outlook Antiblock

ShortSMS

ShortSMS

WinSendTo

WinSendTo

Diskusia

Meno:
Opište znaky opačně  4 8 0 e 7 0  :
 
Odkaz :
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)