softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 12758
  • Užívatelia: 2941

Drive x-Ray

Verze 1.5.3 - 0,33 MB

Drive x-Ray

76 %

Vyhľadávaniea uvolňovanieobsadeného priestoru na disku.

Drive x-Ray je vizuálny nástroj pre vyhľadávanie a uvolňovanie obsadeného priestoru na disku. Je navrhnutý pre ľahkú prácu s lokálnymi i sieťovými diskami o veľkej kapacite s radom miliónov súborov. Už sa vám určite stalo, že na vašom 500GB disku už nebolo žiadne voľné miesto a nevedeli ste, kam sa stratilo.

Koľkokrát už ste otvorili vašeho obľúbeného správcu súborov a prechádzali zložku za zložkou v snahe zistiť, čo by tak ešte šlo zmazať? Tak na to zabudnite! Drive x-Ray používa špeciálny sunburst graf pre efektívnu vizualizáciu diskového priestoru v rámci celého disku. Graf sunburst je vlastne viacúrovňový koláčový diagram. Úrovne v grafu odpovedajú štruktúre zložiek vybraného disku, alebo adresára.

Veľkosť dielkov reprezentuje relatívnu veľkosť súboru, alebo zložky vzhľadom k ostatným súborom na disku. Nejväčšie zložky a súbory zaberajú i najväčší priestor na obrazovke a sú ľahko viditeľné. Farba dielikov je vybraná tak, aby susediace dieliky mali rozdielnu farbu. Drive x-Ray vie zobraziť obsah zvoleného umiestnenia v dvoch režimoch - proporcionálnom (východzí) a top-ten.

Veľkosť dielikov v proporcionálnom režime je relatívna voči všetkým ostatným súborom. V top-ten režimu sa v každej zložke zobrazí len desať nejväčších podzložiek, alebo súborov. Je to výhodné v prípade, že prehliadate adresár, kde je mnoho súborov o podobnej veľkosti, pretože Drive x-Ray zobrazuje len súbory od určitej hraničnej veľkosti a v pomernom režime by sa v takom adresári nemuselo zobraziť nič.
Drive x-Ray

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

DiskCheckup

DiskCheckup

HostsMan

HostsMan

Auto Macro Recorder

Auto Macro Recorder

Hide Window Hotkey

Hide Window Hotkey

Remind

Remind

MULTILIZER

MULTILIZER

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  8 6 c e d 1  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Drive x-Ray

Drive x-Ray

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  1 d e 5 e 8  :
 
Nadpis:
Text:
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)