softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13934
  • Užívatelia: 3161

Paragon Hard Disk Manager

Verze 12 - 44,94 MB

Paragon Hard Disk Manager

78 %

Kvalitná správa diskových oddielov

Tento kvalitný balík nástrojov vám veľmi uľahčí všetku administráciu a správu vašich diskových jednotiek. Získate kompletnú kontrolu nad vašimi diskovými oddielmi.
Disk veľmi ľahko rozdelíte na niekoľko sekcií a môžete s nimi pracovať, ako sa vám zapáči. Ľahko je možné jednotlivé oddiely formátovať, mazať, obnovovať alebo k nim pridávať menovku. Bez problému tiež zvládnete rozdeľovanie a zlučovanie sektorov.
Pre veľa užívateľov nastávajú problémy, ak majú na svojom disku nainštalovaných niekoľko systémov. S Paragon Hard Disk Managerom sa vám to nestane. Poskytuje vám totiž kvalitného správcu bootovacích sektorov, s ktorým si pohodlne zvolíte, aký systém chcete spustiť.
Ďalšou nesmierne užitočnou funkciou programu je záloha vašich dát. Jednoducho si môžete zvoliť, ktorú časť disku chcete zálohovať, pričom dáta môžete ukladať lokálne, na externé zariadenie alebo tiež na FTP servery. O bezpečnosť vašich súborov sa stará profesionálne šifrovanie, ktoré je zabezpečené heslom.
Program bezpochyby využijú tí z vás, ktorí sa rozhodli kúpiť nový disk, ale chceli by si zachovať všetky dáta zo starého, vrátane tých systémových. Pre túto situáciu je ideálny ďalší nástroj ukrytý v tejto aplikácii. Veľmi ľahko a rýchlo si prekopírujete ľubovoľné dáta a nebudete sa musieť obťažovať s inštaláciou nového systému.
Ďalší nástroj, ktorý tento softvér dodáva, slúži k bezpečnému mazaniu súborov. Po odstránení akýchkoľvek dát, pomocou tejto funkcie, ich nie je možné obnoviť pomocou žiadneho programu. To je možné vďaka tomu, že program pracuje s bezpečnostnými algoritmami, ktoré pre svoje zabezpečenie využívajú aj mnohé vládne organizácie.

Paragon Hard Disk ManagerModerné užívateľské rozhranie

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Bezpečné mazanie dát
  • Komplexná správa disku
  • Rýchla záloha súborov

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

XP-AntiSpy

XP-AntiSpy

HotkeyP

HotkeyP

SpaceCheck

SpaceCheck

DeviceLock

DeviceLock

Portable Storage Explorer

Portable Storage Explorer

Password Memory

Password Memory

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a 8 0 5 8 7  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Paragon Hard Disk Manager

Paragon Hard Disk Manager

Moderné užívateľské rozhranie

Moderné užívateľské rozhranie

Jednoduchá správa disku

Jednoduchá správa disku

Komplexná administrácia diskových oddielov

Komplexná administrácia diskových oddielov

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  1 f 6 8 f c  :
 
Nadpis:
Text: