softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13970
  • Užívatelia: 3165

TRIALware FOREVER

Verze - 0,68 MB

TRIALware FOREVER

80 %

Program pre vrátenie dát pred spustením aplikácie.

Slovami autora:

Mnoho komerčných aplikácií ponúka tzv. TRIAL verziu, čo je časovo obmedzená verzia. Býva vymedzená na určitú dobu (najčastejšie 30 dní) po ktorej môžete produkt legálne používať, často bez akýchkoľvek obmedzení. Ale poznáte to - program si nainštalujete, vyskúšate a spomeniete si na neho až po uplynutí tejto lehoty. V mnoho prípadoch stačí vrátiť dátum a program opäť funguje. Takto vrátené dáta môže byť nelegálne, výrobci to ale často zabúdajú uviesť do zmluvy a teda pekne česky "co není zakázáno, to je povoleno".

Program TRIALware FOREVER slúži k vráteniu dátumu či plnému využitia skúšobnej lehoty. Jednoducho si zvolíte aplikáciu, ktorú chcete spustiť a dátum, na který sa vrátiť. Pokiaľ zvolíte možnost "Skutočné dátum až po ukončení aplikácie", bude nastavené dátum po celú dobu behu programu, inak sa za 30 sekúnd vráti dátum správne.Poznámka : Po dobu, kedy dátum je vrátený (aplikácia stále beží, ukončená skôr než za 30 sekúnd, atd.) nesmiete používať tento program u aplikácie inej či opäť rovnakej, pretože by sa pravá hodnota dátumu už nevrátila.

TRIALware FOREVER možno používať v dvoch režimoch - vrátenie dátumu a chytré pričítanie dátumu. Vrátenie dátumu funguje na princípe, že pri spustění aplikácie sa nastaví dátum predchodzí zadaný a po nastavenej době (30 sekúnd / ukončení aplikácie) sa vráti späťt pôvodný. Čas sa nemení.Takto vrátený dátum môže byť v rozpore so zmluvnými podmienkami používanej aplikácie. Pokiaľ tomu je tak, program v tomto režimu nepoužívajte !Režim druhý tzv. chytré pričítanie dátumu - od nastaveného dátumu pričíta dátum i čas, po ktorý ste aplikáciu používali (tzn. že pri ďaľšom spustení pokračujete od času predchádzajúceho ukončenia) a po ukončení aplikácie sa dátum vracia na skutočný. Využijete tak plnú skúšobnú lehotu. Tento spôsob je 99% legálny, skontrolujte si ale nejskôr zmluvné podmienky pre používanie aplikácie.
TRIALware FOREVER

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

SecretDrive

SecretDrive

ToggleMOUSE

ToggleMOUSE

Absolute Time Corrector

Absolute Time Corrector

WinSendTo

WinSendTo

mdbDefrag

mdbDefrag

Undead Pixel

Undead Pixel

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  8 8 f 0 5 4  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
TRIALware FOREVER

TRIALware FOREVER

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  4 e e 3 9 2  :
 
Nadpis:
Text: