softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14892
  • Užívatelia: 3232

NoLeek

61 %

Nedajte šancu programom vykonávať nekalé operácie.

NoLeek je program slúžiaci k tomu, aby niektoré nekalé programy nemohli skryto spúšťať vami vybraný program. Klasickým príkladom je spyware, ktorý skryto spustí internetový prehliadač pomocou ktorého odošle cez internet ľubovolné informácie jeho tvorcovi. Ak chcete vedieť či je váš počítač práve proti tomuto ochránený (napr. firewallom) obsahuje program LeekTest - test obídenia firewallu pomocou internetového prehliadača.

Obchádzanie firewallu využitím dôveryhodného programu (napr IE) k neviditeľnému odosielaniu informácií cez internet je technika už dávno známa a dobré firewally s ňou počítajú a dokážu tomuto zamedziť (avšak ak sú správne nastavené), otestovať firewall (či tento program po nainštalovaní) môžete tlačítkami v okne "o programu" (simulácia obídenia ...) alebo programy, ktoré nájdete na internete hľadajte "leek test".

Po nahradení súboru (viď) inštalácia nižšie) slúži program "NoLeek" ako prostredník - ostatné aplikácie spúšťajú tento program a ten až spúšťa pôvodnú aplikáciu. Program môže byť použitý na ľubovoľný spustiteľný súbor.

NoLeek

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

iSpy

iSpy

KeyDepot

KeyDepot

Pošťák

Pošťák

Icesun System Cleaner

Icesun System Cleaner

Stealth KeyLogger

Stealth KeyLogger

SecurityCam

SecurityCam

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  7 3 0 3 7 6  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
NoLeek

NoLeek

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  b 1 c 6 1 f  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia