softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 11441
  • Užívatelia: 2751

Prihlásenie

zabudnuté heslo | nová registrácia

EssentialPIM Free

Verze 6.56 - 0,08 MB

EssentialPIM Free

67 %

Osobný asistent kontaktov, úloh, času a poznámok.

Osobný asistent v elektronickom prevedení. Vyznačuje sa veľmi intuitívnym rozhraním a obsahuje všetky potrebné funkcie. Ľavé menu je rozdelené do 4 hlavných skupín:
1) KONTAKTY:
Primárnym účelom je správa Vašich kontaktov. Ojedinelou vlastnosťou je možnosť užívateľského prispôsobenia, tj. jednotlivé položky premenovať, ale tiež presunúť, zmazať alebo i pridať (vo free verzií možno pridať len obmedzený počet!!!).
2) ÚLOHY:
Ďalším účelom je zoznam Vašich úloh, tzv. "ToDo list", často vedený rôzne na papierkoch apod.
3) KALENDÁR:
Graficky výnímečne dobre spracovaný, s možnosťou nastavenia časového merítka. Možno zapisovať už prebehnuté udalosti, ale i plánovať budúce. Problémom nie sú ani opakované udalosti.
4) POZNÁMKY:
Možno zapisovať do stromovitej štruktúry a uživateľ tak má možnosť definovať si sám svoju štruktúru "zložiek". Naviac si možno vybrať (z obmedzenej sady) nejlepšie vystihujúcu ikonu. Text poznámok možno formátovať podobne ako vo Wordu. Vkladať možno nielen zoznamy, odkazy, ale i tabuľky alebo obrázky.
Celý osobný assistent sa vyznačuje jednoduchou správou súborov, možnosťou zaheslovania i zálohovania (a to dokonca automatického), funkciami tlače i náhľadu a dokonca i importom/exportom dát z jednotlivých sekcií. Je šírený v niekoľkých ediciách. A možno ho v každom prípade vrelo doporučiť.

EssentialPIM Free

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

Power Notes

Power Notes

VisioTask Free Task Management Software

VisioTask Free Task Management Software

Timemaker

Timemaker

TimeOrg

TimeOrg

Task List Guru

Task List Guru

Total Organizer Pro

Total Organizer Pro

Diskusia

Meno:
Opište znaky opačně  1 b b d 9 c  :
 
Odkaz :
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)