Dobrý deň. Chcem sa spýtať. mám nový počítač (asi 2 mesiace). Je to MSI INFINITE S . Ma Intel i5 10400f a NVIDIA GeForce 1660 super. Hrávam hru csgo. Keď dám FPS Alba Max aby nemali limit dosiahnem okolo 330 FPS. Každopádne pokiaľ hrávam takto tak sa mi počítač vypne a nejde zapnúť niekedy to je hodina ale nešiel už aj 3 hodiny. Zistil som že MSI majú aplikáciu kde vám ukázuje akú má teplotu CPU. Teraz sa mi počítač opäť vypol pri hraní a teplota dosahovala okolo 64°C . Mám kamaráta ktorý má notebook tiež od MSI a hravá na cca 70°C. neviem či mávam hrávať na menších FPS alebo sa to dá spraviť aj niako ináč. Neviem počul som aj o paste ktorá chladí procesor a ktorá môže stvrdnuť, ale neviem či je to možné po 2 mesiacov. Každopádne neviem či mám dát počítač reklamovať alebo to tak má byť. Za každú odpoveď vopred ďakujem.Kristian Belko21.1.2021Zobraziť odpovede (0)Odpovedať
Mozte mi poradit najlepsi a najbezpecnejsi AV v ceskom alebo slovenskom jazyku a aby som ho mohol pouzit i na 2 disky, ktore mam v PV s OS 32 a 64 bit. DakujemJarda9.10.2019Zobraziť odpovede (0)Odpovedať
potrebujem poradiť ohľadom ochrany Pc, v poslednej dobe si coraz intenzivnejsie vsimam ze ked mam zapnutý book stáva sa v určitych chviľach neovládateľný. Aby som to presnejšie vysvetlila tak kurzor doslova "prestane posluchat) a robí si čo chce najčastejšie skončí v priečinku na vyhladávanie súborov v pc, minimalizuje mi okná, poprípade ak chcem nejaké okno zavrieť nie je to možné a kurzor priamo okienku na ukoncenie sa doslova vyhyba. Ak nechám book voľne zapnutý mám pootvárané webové stránky. Nemyslím si ze ide niekomu o ukradnutie citlivých info (nemá aké také veci v pc nedržím) no skor mi to príde ako sa niekto na tom baví alebo mi naschvál robí zle. Viem si aj sama zistit prístup inej IP cky alebo nieco podobné ? Ester15.5.2017Zobraziť odpovede (0)Odpovedať
Doby den mám poblém s nootebokom po zapnuti začal vrčat oblast pre ventilátoe nvm čo stým :( nootebok má už 2 roky a ešte som ho nečistil jedná sa o nootebok asus x550V .. dakujem za pomocMerik1.12.2016Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Dobrý deň
potreboval by som radu ako odstrániť Win32:Evo-gen (rotkit,Worm) s môjho notbooku Asus s Windows 8.1x64.Tento rotkit mi vošiel do systému cez appku Asus world clock.exe a tá appka odvtedy nefunguje tak som ju odinštaloval.Používam Malwerbytes a Avast na notebooku Asus a potrebujem radu s ktorými antivirusovomalwerovými programi ho môžem odstrániť na 100% s notebooku kedže sa po odstránení a reštarte tento rotkit vracia do systému.DikyPeto9.4.2015Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Ahojte. Na pc som stahoval dost vecí s rôznych stránok ale výrusi som vždy odstránil. Pred dvomi dnami som normálne hral na pc a vpohode som ho vypol všetko bolo ok. Mám notebook asus s windowsom 8. Včera ked som ho zapol tak už ked som sa prihlásil tak mi ukázolo "príprava systému windows". Po 7 minutách ma prihlásilo ale všetky moje fotky,hry,hudba všetko je preč. Pozrel som sa kolko mám volnej pamäte a ukazuje mi že disk c mám plny ale v pc mi žiadne súbory neukazuje všetky priečinky mám prázdne. Prosím vas poradíte mi ako mám spät získat svoje súbory? Už dávnejšie my notebook blbol menil my ikony presúval súbory a pod. Dakujem za vaše odpovedeconvolis14.12.2014Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Dobrý deň chcem sa opýtať, ktorý antivírus je na rok zadarmo a kde ho viem stiahnuť. Neviem sa k tomu dopracovať. ĎakujemJakub30.9.2014Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Už 4. krát som si "stiahla" antivírovú ochranu AVG antivirus free. Stále mi však oznamuje, že mi lehota o 23 dní vyprší. Takže o čom je potom stiahnutie? Túto ochranu som si aktualizovala v minulosti aj niekoľkokrát za deň. Takže nerozumiem tomuannamária9.8.2013Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
dobrý deň, mám pomalý internet takže keby si chcem stiahnuť antivirus tak mi to nepôjde.Moja otázka je, že ak si stiahnem na kľúč antivírus z iného počítača, že či by mi ho môj počítač akože prijal.Nie som moc skúsená , čo sa tíka počítačov, tak budem veľmi rada ak mi niekto pomôže.Vopred ďakujem :)lucia23.8.2012Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Prosím o radu, lebo už začínam byť zúfalý. V PC „Prestigio“ mám od nakúpenia nainštalovaný „Windows 7 Home Premium“. Na začiatku som používal prehliadač IE11,potom, ako obmedzili určité služby, som prešiel na Google Chrome, s ktorým som bol spokojný. V poslednej dobe som sa ale nemohol dostať do prehliadača. Pokliknutí na ikonu Google chrome strašne dlho trvalo, než sa mi otvoril,...alebo vôbec nie. Na radu kamaráta som ho odinštaloval a znovu nainštaloval. Je pravda, že už sa otvorí, ale aj tak až po nejakej dobe. Paralelne mám nainštalovaný aj prehliadač Mozillu Firefox, ktorý ovšem veľmi nevyužívam. Pre niekoľkými dňami som stiahol aj prehliadač Operu.
Môj hlavný problém je ale v aktualizácii Windows. V poslednej dobe, asi dva týždne sa mi pravidelne stáva, že pri vypnutí, reštartu, či zapnutí PC sa mi na modrej obrazovke striedavo objavia hlásenia typu „“Nevypínajte PC. Pripravuje sa (či prebieha) aktualizácia programov či systému v percentách“. Po skončení sa PC reštartuje a znovu sa objavia hlásenia,...“pripravuje sa (alebo už prebieha konfigurácia systému, či programov,). Po skončení sa PC znovu reštartuje..proces sa znovu opakuje. Po nejakej dobe sa proces ukončí a objaví sa klasická kolónka na zadanie hesla pre vstup do PC. Podobné problému sú s PC aj pri zapnutí PC, trebárs po dni,...znovu sa objaví proces aktualizácie. Je to veľmi nepríjemné, zdĺhavé. Nikdy som to nemal. Navyše, dne sa mi po tomto procesu naraz objavil program Microsoft Edge, ktorý som nesťahoval. Moja otázka aj s prosbou o rady znie: Nie je náhodou zapnutá „stála, či automatická aktualizácia“ systému a preto sa mi tie hlásenia objavujú? Dá sa a či sa vôbec smie tá aktualizácia vypnúť? Či nejaké doporučenie? Alebo, čím vznikajú tie problémy? Ak je nejaká možnosť nápravy, prednastavenia, ...prosím o radu a postup, ako na to, ...čo otvoriť, zaškrtnúť, či odškrtnúť, eventuálne pripojiť-odstrániť . Je možné, že som pri nastavení rôznych funkcií , služieb niečo omylom zaškrtol, či odškrtol. Teraz neviem, ako to skontrolovať. Inak PC pravidelne testujem pomocou základného antivírového balíku Avast.
Ďakujem za pomoc.
Sice som VŠ vzdelaný (elektrosmeru, ale zo starej školy) PC dokážem uživateľsky ovládať. Nastavenia a riešenia problémov už robí problémy a zbatočne sa do toho „rýpať“ nechce. Preto sa radšej obraciam na odborníkov.
Žiaľbohu niektoré stránky (dokonca aj Microsoft Windows) poradí len toľko, že by som mal získať, kúpiť a nechať nainštalovať Windows 10, či dokonca „kúpiť nové PC!!! Že podpora W7 už skončila! Nie som natoľko solventný, aby som to urobil. Navyše vraj nevládne veľká spokojnosť s Windows 10. Tak neviem, čo je na tom pravdy.
A mal by som ešte odlišnú otázku,...dajú sa na jedno PC napojiť paralelne dva monitory?
zdravím, mám menší problém s prehrievaním notebooku a spomalením procesora. otvorím si procesy a asi raz za pol minúty mi tam vybehne "žrút" procesora, ktorý ho využíva na 100% približne sekundu. je to súbor "winnet32b.exe" vopred ďakujemAdam27.4.2015Zobraziť odpovede (3)Odpovedať
Dobry den, prosim vas o radu uz som zufala. Hocikedy ako mam nejaku stranku otvorenu mi vyskoci nejaka hra blbost na celu stranku a strati sa mi to predtym co som mala otvorene, neda sa mi skoro nic pozriet lebo mi tie stranky s hrami stale vyskakuju po celej velkej ploche. Co by som si mala stiahnut aby som blokla tie stranky ? V pc sa moc nevyznam . DakujemJana2.4.2015Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Advancend System Care 8.0 a SSD DISK Dobrý deň, chcel by som sa opýtať mám SSD Disk Samsung EVO 1 TB môžem používať tento program, aj keď mam SSD Disk??? , lebo som čítal, že SSD Disky sa nemajú defragmentovat, ale sa mi zdá, že ten program Advancend System Care vie rozoznať HDD disk od SSD disku a nedefragmentuje ho , ďakujem informujte ma na Holland.Holland@zoznam.sk ďakujem vopred za rady.Pavol19.12.2014Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Dobrý deň,môžem si nainštalovať spyware blaster,keď mám už avast antivírus?Nebude si to prekážať?Ďakujem.dobiaš ján28.2.2014Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
zdravim, stiahol som si spyhunter 4, nepacil sa mi, ziada odo mna registraciu, odinstaloval som ho, ale stale mi detekuje hrozby, uz som si takto omylom zablokoval prezeranie pdf, viete mi poradit, ako ho mam skutocne odstranit? zda sa,ze ostal v pozadi aj napriek odinstalovaniu, dakujemlubo15.2.2014Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Zdravim mam HP probook 4340s i5. Mam ten problem ze mi nefunguje odtlacok prstu. Treba k tomu nejaky software alebo kde to mam hladat v ovladacom paneli som to nenasiel. a aj ked prejdem prstom po tom tak nereaguje. chcem to pouzivat namiesto hesla pri zapnuti bookuMate19.10.2013Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Dobrý deň. Mám menší problém. Notebook mi asi posledné dva dni ide dosť pomaly. Pomalšie načítava všetko. Dokonca často mi niektoré programy padajú čo sa predtým toľko nestávalo. Najprv som skúsil vymazať nejaké programy čo som tam hodil za poslednú dobu. Potom som vymazal ďalšie nepotrebné veci. Zapol som CCleaner. Vypol som takmer všetky procesy a tak ďalej. Nič nepomohlo. Prosím, v čom to môže byť? Neviem či za tým nebude nejaký vírus alebo spyware. Predtým mi to šlapalo len posledné dva dni sa to hrá na slimáka. Ďakujem :)maťo5.1.2013Zobraziť odpovede (3)Odpovedať
Ochrana PC: Prehrievanie Pc a následne vypnutie
Dobrý deň. Chcem sa spýtať. mám nový počítač (asi 2 mesiace). Je to MSI INFINITE S . Ma Intel i5 10400f a NVIDIA GeForce 1660 super. Hrávam hru csgo. Keď dám FPS Alba Max aby nemali limit dosiahnem okolo 330 FPS. Každopádne pokiaľ hrávam takto tak sa mi počítač vypne a nejde zapnúť niekedy to je hodina ale nešiel už aj 3 hodiny. Zistil som že MSI majú aplikáciu kde vám ukázuje akú má teplotu CPU. Teraz sa mi počítač opäť vypol pri hraní a teplota dosahovala okolo 64°C . Mám kamaráta ktorý má notebook tiež od MSI a hravá na cca 70°C. neviem či mávam hrávať na menších FPS alebo sa to dá spraviť aj niako ináč. Neviem počul som aj o paste ktorá chladí procesor a ktorá môže stvrdnuť, ale neviem či je to možné po 2 mesiacov. Každopádne neviem či mám dát počítač reklamovať alebo to tak má byť. Za každú odpoveď vopred ďakujem. Kristian Belko 21.1.2021 Zobraziť odpovede (0) OdpovedaťOchrana PC: Antivirus pre PC
Mozte mi poradit najlepsi a najbezpecnejsi AV v ceskom alebo slovenskom jazyku a aby som ho mohol pouzit i na 2 disky, ktore mam v PV s OS 32 a 64 bit. Dakujem Jarda 9.10.2019 Zobraziť odpovede (0) OdpovedaťOchrana PC: Nabúraná ochrana PC
Dobrý deň,potrebujem poradiť ohľadom ochrany Pc, v poslednej dobe si coraz intenzivnejsie vsimam ze ked mam zapnutý book stáva sa v určitych chviľach neovládateľný. Aby som to presnejšie vysvetlila tak kurzor doslova "prestane posluchat) a robí si čo chce najčastejšie skončí v priečinku na vyhladávanie súborov v pc, minimalizuje mi okná, poprípade ak chcem nejaké okno zavrieť nie je to možné a kurzor priamo okienku na ukoncenie sa doslova vyhyba. Ak nechám book voľne zapnutý mám pootvárané webové stránky. Nemyslím si ze ide niekomu o ukradnutie citlivých info (nemá aké také veci v pc nedržím) no skor mi to príde ako sa niekto na tom baví alebo mi naschvál robí zle. Viem si aj sama zistit prístup inej IP cky alebo nieco podobné ? Ester 15.5.2017 Zobraziť odpovede (0) Odpovedať
Ochrana PC: Nootebok strašne huči
Doby den mám poblém s nootebokom po zapnuti začal vrčat oblast pre ventilátoe nvm čo stým :( nootebok má už 2 roky a ešte som ho nečistil jedná sa o nootebok asus x550V .. dakujem za pomoc Merik 1.12.2016 Zobraziť odpovede (1) Odpovedaťavast! Free Antivirus: avast free v mobile
na slovensku po slovensky alebo aspoň po česky,je chyba u mňa alebo je tam iba anglický jazyk??? vagon 26.9.2015 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťOchrana PC: Win32:Evo-gen ako ho odstráni s notebooku.
Dobrý deňpotreboval by som radu ako odstrániť Win32:Evo-gen (rotkit,Worm) s môjho notbooku Asus s Windows 8.1x64.Tento rotkit mi vošiel do systému cez appku Asus world clock.exe a tá appka odvtedy nefunguje tak som ju odinštaloval.Používam Malwerbytes a Avast na notebooku Asus a potrebujem radu s ktorými antivirusovomalwerovými programi ho môžem odstrániť na 100% s notebooku kedže sa po odstránení a reštarte tento rotkit vracia do systému.Diky Peto 9.4.2015 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
Ochrana PC: stratené dáta v pc
Ahojte. Na pc som stahoval dost vecí s rôznych stránok ale výrusi som vždy odstránil. Pred dvomi dnami som normálne hral na pc a vpohode som ho vypol všetko bolo ok. Mám notebook asus s windowsom 8. Včera ked som ho zapol tak už ked som sa prihlásil tak mi ukázolo "príprava systému windows". Po 7 minutách ma prihlásilo ale všetky moje fotky,hry,hudba všetko je preč. Pozrel som sa kolko mám volnej pamäte a ukazuje mi že disk c mám plny ale v pc mi žiadne súbory neukazuje všetky priečinky mám prázdne. Prosím vas poradíte mi ako mám spät získat svoje súbory? Už dávnejšie my notebook blbol menil my ikony presúval súbory a pod. Dakujem za vaše odpovede convolis 14.12.2014 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťOchrana PC: AVAST
Dobrý deň chcem sa opýtať, ktorý antivírus je na rok zadarmo a kde ho viem stiahnuť. Neviem sa k tomu dopracovať. Ďakujem Jakub 30.9.2014 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťOchrana PC: Ochrana PC
Už 4. krát som si "stiahla" antivírovú ochranu AVG antivirus free. Stále mi však oznamuje, že mi lehota o 23 dní vyprší. Takže o čom je potom stiahnutie? Túto ochranu som si aktualizovala v minulosti aj niekoľkokrát za deň. Takže nerozumiem tomu annamária 9.8.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťOchrana PC: spyhunter+avast
dobry denje mozne pouzivat programy spyhunter aj avast sucasne.
obidva su free jaroslav 12.4.2013 Zobraziť odpovede (3) Odpovedať
Ochrana PC: avast! Free Antivirus
dobrý deň, mám pomalý internet takže keby si chcem stiahnuť antivirus tak mi to nepôjde.Moja otázka je, že ak si stiahnem na kľúč antivírus z iného počítača, že či by mi ho môj počítač akože prijal.Nie som moc skúsená , čo sa tíka počítačov, tak budem veľmi rada ak mi niekto pomôže.Vopred ďakujem :) lucia 23.8.2012 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťOchrana PC: Problémy s aktualizáciou W7
Dobrý deň,Prosím o radu, lebo už začínam byť zúfalý. V PC „Prestigio“ mám od nakúpenia nainštalovaný „Windows 7 Home Premium“. Na začiatku som používal prehliadač IE11,potom, ako obmedzili určité služby, som prešiel na Google Chrome, s ktorým som bol spokojný. V poslednej dobe som sa ale nemohol dostať do prehliadača. Pokliknutí na ikonu Google chrome strašne dlho trvalo, než sa mi otvoril,...alebo vôbec nie. Na radu kamaráta som ho odinštaloval a znovu nainštaloval. Je pravda, že už sa otvorí, ale aj tak až po nejakej dobe. Paralelne mám nainštalovaný aj prehliadač Mozillu Firefox, ktorý ovšem veľmi nevyužívam. Pre niekoľkými dňami som stiahol aj prehliadač Operu.
Môj hlavný problém je ale v aktualizácii Windows. V poslednej dobe, asi dva týždne sa mi pravidelne stáva, že pri vypnutí, reštartu, či zapnutí PC sa mi na modrej obrazovke striedavo objavia hlásenia typu „“Nevypínajte PC. Pripravuje sa (či prebieha) aktualizácia programov či systému v percentách“. Po skončení sa PC reštartuje a znovu sa objavia hlásenia,...“pripravuje sa (alebo už prebieha konfigurácia systému, či programov,). Po skončení sa PC znovu reštartuje..proces sa znovu opakuje. Po nejakej dobe sa proces ukončí a objaví sa klasická kolónka na zadanie hesla pre vstup do PC. Podobné problému sú s PC aj pri zapnutí PC, trebárs po dni,...znovu sa objaví proces aktualizácie. Je to veľmi nepríjemné, zdĺhavé. Nikdy som to nemal. Navyše, dne sa mi po tomto procesu naraz objavil program Microsoft Edge, ktorý som nesťahoval.
Moja otázka aj s prosbou o rady znie: Nie je náhodou zapnutá „stála, či automatická aktualizácia“ systému a preto sa mi tie hlásenia objavujú? Dá sa a či sa vôbec smie tá aktualizácia vypnúť? Či nejaké doporučenie? Alebo, čím vznikajú tie problémy? Ak je nejaká možnosť nápravy, prednastavenia, ...prosím o radu a postup, ako na to, ...čo otvoriť, zaškrtnúť, či odškrtnúť, eventuálne pripojiť-odstrániť . Je možné, že som pri nastavení rôznych funkcií , služieb niečo omylom zaškrtol, či odškrtol. Teraz neviem, ako to skontrolovať. Inak PC pravidelne testujem pomocou základného antivírového balíku Avast.
Ďakujem za pomoc.
Sice som VŠ vzdelaný (elektrosmeru, ale zo starej školy) PC dokážem uživateľsky ovládať. Nastavenia a riešenia problémov už robí problémy a zbatočne sa do toho „rýpať“ nechce. Preto sa radšej obraciam na odborníkov.
Žiaľbohu niektoré stránky (dokonca aj Microsoft Windows) poradí len toľko, že by som mal získať, kúpiť a nechať nainštalovať Windows 10, či dokonca „kúpiť nové PC!!! Že podpora W7 už skončila! Nie som natoľko solventný, aby som to urobil. Navyše vraj nevládne veľká spokojnosť s Windows 10. Tak neviem, čo je na tom pravdy.
A mal by som ešte odlišnú otázku,...dajú sa na jedno PC napojiť paralelne dva monitory?
Ďakujem, že ste mi venoval čas!
S pozdravom Štefan M.
Štefan 9.2.2021 Zobraziť odpovede (0) Odpovedať
Ochrana PC: winnet32b
zdravím, mám menší problém s prehrievaním notebooku a spomalením procesora. otvorím si procesy a asi raz za pol minúty mi tam vybehne "žrút" procesora, ktorý ho využíva na 100% približne sekundu. je to súbor "winnet32b.exe" vopred ďakujem Adam 27.4.2015 Zobraziť odpovede (3) OdpovedaťOchrana PC: Vyskakovanie okien
Dobry den, prosim vas o radu uz som zufala. Hocikedy ako mam nejaku stranku otvorenu mi vyskoci nejaka hra blbost na celu stranku a strati sa mi to predtym co som mala otvorene, neda sa mi skoro nic pozriet lebo mi tie stranky s hrami stale vyskakuju po celej velkej ploche. Co by som si mala stiahnut aby som blokla tie stranky ? V pc sa moc nevyznam . Dakujem Jana 2.4.2015 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťOchrana PC: SSD DISK A ADVANCED SYSTEM CARE 8.0
Advancend System Care 8.0 a SSD DISK Dobrý deň, chcel by som sa opýtať mám SSD Disk Samsung EVO 1 TB môžem používať tento program, aj keď mam SSD Disk??? , lebo som čítal, že SSD Disky sa nemajú defragmentovat, ale sa mi zdá, že ten program Advancend System Care vie rozoznať HDD disk od SSD disku a nedefragmentuje ho , ďakujem informujte ma na Holland.Holland@zoznam.sk ďakujem vopred za rady. Pavol 19.12.2014 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťSpyware Blaster: spyware blaster
Dobrý deň,môžem si nainštalovať spyware blaster,keď mám už avast antivírus?Nebude si to prekážať?Ďakujem. dobiaš ján 28.2.2014 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťOchrana PC: spyhunter 4 - odinstalovanie
zdravim, stiahol som si spyhunter 4, nepacil sa mi, ziada odo mna registraciu, odinstaloval som ho, ale stale mi detekuje hrozby, uz som si takto omylom zablokoval prezeranie pdf, viete mi poradit, ako ho mam skutocne odstranit? zda sa,ze ostal v pozadi aj napriek odinstalovaniu, dakujem lubo 15.2.2014 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťOchrana PC: Odtlacok prstu
Zdravim mam HP probook 4340s i5. Mam ten problem ze mi nefunguje odtlacok prstu. Treba k tomu nejaky software alebo kde to mam hladat v ovladacom paneli som to nenasiel. a aj ked prejdem prstom po tom tak nereaguje. chcem to pouzivat namiesto hesla pri zapnuti booku Mate 19.10.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťOchrana PC: jak odvirovat pc
mam celi pc zavireni čo mam urobit? ado 26.3.2013 Zobraziť odpovede (3) OdpovedaťOchrana PC: spomalenie
Dobrý deň. Mám menší problém. Notebook mi asi posledné dva dni ide dosť pomaly. Pomalšie načítava všetko. Dokonca často mi niektoré programy padajú čo sa predtým toľko nestávalo. Najprv som skúsil vymazať nejaké programy čo som tam hodil za poslednú dobu. Potom som vymazal ďalšie nepotrebné veci. Zapol som CCleaner. Vypol som takmer všetky procesy a tak ďalej. Nič nepomohlo. Prosím, v čom to môže byť? Neviem či za tým nebude nejaký vírus alebo spyware. Predtým mi to šlapalo len posledné dva dni sa to hrá na slimáka. Ďakujem :) maťo 5.1.2013 Zobraziť odpovede (3) Odpovedať