softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14104
  • Užívatelia: 3189

Darkorbit

Verze 1.0

Darkorbit

81 %

Online dobrodružstvo vo vzdialenej galaxii

Vesmír - nikto nevie, aký veľký je a či vôbec má nejakú hranicu. Vieme len, že toho veľa skrýva. Ubehlo už veľa rokov odvtedy, čo ľudia prvýkrát vzhliadli ku hviezdam a premýšľali, čo všetko tam hore môžu nájsť. S postupom času sa rozvinula aj ľudská fantázia, ktorá už má istú predstavu o tom, ako to vo vesmíre bude vyzerať v budúcnosti. Môžete sa na to pozrieť v tejto hre.
Stanete sa pilotom malej vesmírnej lode, ktorá je však vybavená nebezpečnými zbraňami. Vesmír je ovládaný tromi ťažobnými spoločnosťami a vy si musíte vybrať, ku ktorej sa pridáte. Vy sa potom bude snažiť, aby váš zamestnávateľ získal čo najväčšiu moc. Budete brázdiť vesmírom, ktorý je plný prekvapení a tajomných miest. V rôznych častiach vesmíru môžete naraziť na krabice, v ktorých sa skrývajú užitočné predmety alebo suroviny. Vydáte sa cez portály, ktoré vám umožnia rýchlejšie cestovanie, a zúčastníte sa radu súbojov.
Bojovať budete proti nepriateľom riadeným počítačom, ale môže sa vám stať, že narazíte aj na ďalšieho hráča, ktorý je rozhodnutý vás zničiť. Je múdre sa zo začiatku držať v bezpečných oblastiach, aby ste na niekoho takého nenarazili. K dispozícii máte široký arzenál zbraní a vylepšení.
Je pre vás pripravených množstvo úloh, za ktorých splnenie získate skúsenosti a budete odmenení univerzálnym platidlom - kreditmi. Ovládanie vesmírnej lode je veľmi intuitívne, teda nebudete mať problémy s manévrovaním pri boji.
Dark Orbit je veľmi chytľavá vesmírna strieľačka, v ktorej na vás čaká množstvo dobrodružstiev a zábavy. Na nič teda nečakajte a usadnite do kokpitu svojej vesmírnej lode.

DarkorbitÚprava vesmírnej lodi

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Online vesmírna strieľačka
  • Veľa úloh
  • Súboje s ostatnými hráčmi

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Damoria

Damoria

Jarní volání divočiny

Jarní volání divočiny

Funny Bunny Logic

Funny Bunny Logic

Krmení zvířat

Krmení zvířat

Zelené impérium

Zelené impérium

Shakes & Fidget

Shakes & Fidget

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  1 0 d 3 c 7  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Darkorbit

Darkorbit

Úprava vesmírnej lodi

Úprava vesmírnej lodi

Vesmírna strieľačka

Vesmírna strieľačka

Sci-fi hra

Sci-fi hra

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  6 2 2 c e 0  :
 
Nadpis:
Text: