softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14031
  • Užívatelia: 3173

Divoké kmeny

Verze 1.0

Divoké kmeny

93 %

Strategická hra z obdobia stredoveku

Stredovek bol veľmi krutým obdobím v dejinách ľudstva. Zabudnite na idylické prechádzky na koni. Všade zúria krvavé bitky a nikto vám nič nedaruje. Vy sa stanete vodcom jedného z mnohých kmeňov, ktorý bojuje o prežitie. Bez vášho vedenia to však pôjde veľmi ťažko.
Členovia vášho kmeňa už postavili maličkú dedinu, ale nevedia, čo robiť ďalej. Teraz príde chvíľa, kedy budú otestované vaše vodcovské schopnosti. Existuje veľa spôsobov, ako môžete svojich obyvateľov viesť k bohatstvu a prosperite. Dobrým začiatkom je stavanie budov a vylepšovanie tých existujúcich.
Ak chcete vytvoriť sebestačnú dedinu, tak ju budete musieť zásobiť všetkými surovinami, a zároveň musíte byť schopní vycvičiť silnú armádu, ktorá odrazí útoky nepriateľov. Nielenže budete terčom mnohých útokov, ale aj vy sa môžete vydať do boja a skúsiť ukradnúť z okolitých dedín drahocenné suroviny. K tomu využijete rad jednotiek, medzi ktorými nájdete šermiarov, kopijníkov, lukostrelcov, jazdcov na koni, bojové stroje a veľa ďalších.
Svet je veľmi nebezpečný a krutý a je veľmi nepríjemné, keď proti nemu musíte stáť sám. Našťastie nie je tak ťažké sa zapojiť do aliancie, ktorá vám vo vašom boji pomôže, aspoň teda za predpokladu, že aj vy pomôžete ostatným. Okrem vojenskej pomoci si navzájom môžete posielať suroviny a obchodovať.
Cieľom každého vodcu je vydobytie čo najváženejšej pozície medzi ostatnými. V hre divoké kmene to však nie je vôbec jednoduché. Je úplne na vás, ako budete svoj ​​kmeň riadiť. Podarí sa vám získať čo najväčšiu moc?

Divoké kmenyKruté začiatky

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Stratégia z obdobia stredoveku
  • Veľa jednotiek a budov
  • Neľútostné súboje a bitky

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Unlimited Ninja

Unlimited Ninja

Jarní volání divočiny

Jarní volání divočiny

Ikariam

Ikariam

DějePIC

DějePIC

Krmení zvířat

Krmení zvířat

GoalUnited 2013

GoalUnited 2013

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c f 6 2 b 3  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Divoké kmeny

Divoké kmeny

Kruté začiatky

Kruté začiatky

Rôzne druhy budov

Rôzne druhy budov

Bojové jednotky

Bojové jednotky

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  b 6 a 3 e f  :
 
Nadpis:
Text: