softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13811
  • Užívatelia: 3104

Gladiatus

Verze 1.0

Gladiatus

76 %

Staňte sa gladiátorom

Už starovekí Rimania sa zabávali pohľadom na súboje neohrozených gladiátorov. V aréne proti sebe mnohokrát stáli otroci a zločinci, ale aj medzi bojovníkmi sa našli takí, čo svoju prácu brali veľmi profesionálne. V tejto hre sa stanete jedným z nich.
Vaše začiatky nebudú vôbec jednoduché. Budete mať len malú kôpku peňazí. Tie môžete využiť na nákup vybavenia alebo k tréningu. Aby ste hneď nezbankrotovali, tak môžete kedykoľvek požiadať o prácu v stajniach, ktorá síce nie je príliš zábavná, ale zaručene si zarobíte.
Denným chlebom každého gladiátora sú súboje v aréne. Budete môcť vyzvať akéhokoľvek hráča, ktorý je zhruba na rovnakej úrovni ako vy. Ak ste odvážni a nebojíte sa vyzvať oveľa udatnejšieho a slávnejšieho protivníka, tak budete musieť podplatiť organizátora súbojov.
Ako chrabrý gladiátor môžete tiež plniť rôzne úlohy. Tie vám budú zadané v krčme. Navštíviť môžete tiež trhovisko, kováča alebo budovu, kde prebiehajú aukcie. Predmety do aukcie vkladajú samotní hráči a môžete sa k nim pridať aj vy. V meste tiež nakúpite novú výbavu alebo si môžete nechať vylepšiť tú súčasnú.
Ďalšie dobrodružstvo môžete zažiť na nebezpečných výpravách. Na nich sa zúčastníte radu krvavých súbojov, a ak sa vám podarí všetkých nepriateľov pobiť, tak získate nemalú peňažnú odmenu a drahocenné skúsenosti.
Ide o hru so zaujímavým konceptom. Budete robiť všetko pre to, aby ste získali čo najväčšiu slávu a uznanie. Táto úloha však vôbec nebude jednoduchá. Dokážete sa popasovať so všetkými nástrahami, ktoré na gladiátora číhajú?

GladiatusGladiátorské súboje

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Gladiátorské súboje s ostatnými hráčmi
  • Rôzne výpravy a úlohy
  • Podarená grafika

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Anča a Pepík: To nebude hračka

Anča a Pepík: To nebude hračka

Steel Legions

Steel Legions

Nakrm Karla

Nakrm Karla

Damokles

Damokles

The West

The West

11 Legends

11 Legends

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  9 e a e 4 c  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Gladiatus

Gladiatus

Gladiátorské súboje

Gladiátorské súboje

Dobrodružné výpravy

Dobrodružné výpravy

Rôzne zbrane a výbava

Rôzne zbrane a výbava

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  5 8 8 9 c 1  :
 
Nadpis:
Text: