softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14006
  • Užívatelia: 3167

Lady Popular

Verze 1.0

Lady Popular

77 %

Nesmierne populárna dievčenská hra

Podľa názvu už môžeme súdiť, že je Lady Popular hrou, ktorá je hlavne pre dievčatá. Vžijete sa v nej do úlohy jednej mladej slečny, plnej nádejí, ktorá sa snaží byť tou najpopulárnejšou zo všetkých.
Na začiatku si zvolíte, ako bude perspektívne dievča vyzerať. Ľahko si ju prispôsobíte a rýchlo ju pekne oblečiete. Potom už sa vydá do sveta, kde na ňu čaká množstvo prekvapení.
Ešte predtým, než sa bude môcť vydať do kaderníckych salónov a obchodných domov, bude potrebovať domov, ale nájsť správne miesto pre bývanie v rámci finančných možností nie je tak jednoduché. Preto bude veľmi výhodné si nájsť prácu. Tej je síce veľa, ale takto mladá slečna hneď nemôže robiť tie najlepšie zamestnania. K tomu sa bude musieť prepracovať.
Keď sa jej to podarí, tak si užije život, po ktorom túži. Bude chodiť po obchoďákoch a ku kaderníčke. Dozvie sa všetko o najnovších trendoch a o móde a možno si pritom nájde aj priateľa. Môže si podľa svojich predstáv upravovať dom, nakupovať nábytok alebo sa presťahovať. Svet ponúka veľa možností, čo robiť. Záleží len na nej, resp. na vás, do čoho sa pustíte.
Nech už ale budete robiť čokoľvek, tak vám to niečo prinesie. Nielen práca, ale aj tanec v klube vám dá nové vlastnosti a zručnosti, ktoré len tak nezabudnete. Okrem toho si môžete skrátiť dlhú chvíľu zábavnými mini hrami.
V tejto hre je cieľom byť čo najpopulárnejšia. O tom sa rozhodne každý týždeň na Facebooku, kde táto voľba prebieha. Raz môžu vybrať aj vás, tak na nič nečakajte a hru si zahrajte.

Lady PopularŽivot plný módy

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Hra pre dievčatá
  • Svet módy
  • Život mladej slečny
  • Prepojenie so sociálnymi sieťami

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

My Free Farm

My Free Farm

OGame

OGame

Anča a Pepík: To nebude hračka

Anča a Pepík: To nebude hračka

KIV. Boží král

KIV. Boží král

11 Legends

11 Legends

Divoké kmeny

Divoké kmeny

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f 6 d 8 a 8  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Lady Popular

Lady Popular

Život plný módy

Život plný módy

Veľké mesto plné možností

Veľké mesto plné možností

Prepojenie s Facebookom

Prepojenie s Facebookom

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  2 1 8 d 8 1  :
 
Nadpis:
Text: