softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15019
  • Užívatelia: 3234

My Free Zoo

84 %

Postavte a spravujte si vlastnú zoo

Kto by nepoznal zoologické záhrady? Miesta, kde ľudia zhlukujú zvieratá a chodia sa na ne pozerať, sú veľmi populárne a majú dlhoročnú históriu. Boli zakladané už dávnymi panovníkmi a sú stále veľmi obľúbené. V tejto hre si vyskúšate, aké je vedenie takéhoto miesta. Zažijete veľa nečakaných situácií a hlavne sa budete dobre baviť.
Jedna malá zapadnutá zoo je na pokraji krachu. Všetko je v dezolátnom stave a hrozí nebezpečenstvo, že prekrásny pozemok bude predaný. To, čo kedysi bolo populárnou destináciou, sa môže stať škaredým parkoviskom. Vy tomu musíte zabrániť a vrátiť zoologickej záhrade jej dávno zabudnutú slávu. Podarí sa vám to?
K dispozícii máte veľa miesta a málo peňazí. S takými podmienkami sa budete musieť popasovať a začať stavať zoo, ktorá naláka čo najviac návštevníkov. Budete konštruovať ohrady, stánky a dekorácie. Spočiatku máte k dispozícii iba niekoľko zvierat a pár budov, ale s postupom času budete získavať nové možnosti a vylepšenia.
Prevádzka takej zoo stojí obrovské množstvo prostriedkov. Peniaze vám do lona samé nespadnú a všetko je strašne drahé. Musíte preto myslieť do budúcnosti a mať koncept zoo dobre premyslený. Budovy musíte stavať prezieravo a tak, aby vám zoo vynášala.
Nie je to však vaša jediná starosť. Zvieratá potrebujú starostlivosť, prostredie musí byť upravené a návštevníci sa k vám potrebujú nejako dostať. Tieto záležitosti môžete mať pod palcom vy, ale tiež je možné si na to všetko najať zamestnanca.
Čaká na vás rad úloh, ktoré značne urýchlia rozvoj vašej zoologickej záhrady. Ide o veľmi chytľavú a návykovú hru, ktorá vás len tak nepustí.

My Free ZooVedenie zoo

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Spravovanie zoologickej záhrady
  • Hra so zvieratami
  • Veľa úloh
  • Postupné získavanie vylepšení

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Hockey Arena

Hockey Arena

Damokles

Damokles

Darkorbit

Darkorbit

Anno Online

Anno Online

Supremacy 1914

Supremacy 1914

Pán Hradu

Pán Hradu

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  8 a d 1 3 2  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
My Free Zoo

My Free Zoo

Vedenie zoo

Vedenie zoo

Veľa zvierat

Veľa zvierat

Zaujímavé ohrady

Zaujímavé ohrady

Pekná zoologická záhrada

Pekná zoologická záhrada

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  e 6 5 5 4 a  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia