softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14005
  • Užívatelia: 3167

ZooMumba

Verze 1.0

ZooMumba

76 %

Život riaditeľa zoologickej záhrady

Ak ste niekedy boli v zoologickej záhrade, tak viete, že to je celkom zábava. Bez problémov môžete pozorovať exotické aj nebezpečné zvieratá, ktoré by ste v prírode len ťažko hľadali. Či už uvidíte majestátne levy alebo čiernobielych tučniakov, tak ide vždy o skvelý zážitok. Vďaka tejto hre sa ho dostatočne nabažíte.
Nebude to však také jednoduché. Aj obyčajné virtuálne návštevy zoo by vás časom určite omrzeli. Preto sa tvorcovia rozhodli z vás urobiť výkonného riaditeľa jednej takej zoologickej záhrady. Hneď po štarte hry na vás čaká príjemný tutoriál, ktorý vám vysvetlí, čo na vás čaká a naučí vás, ako sa o zoo starať.
Mnohí by mohli predpokladať, že budú iba stavať výbehy pre zvieratá, ale v tejto zoo tomu je inak. Budete sa starať úplne o všetko. Budete musieť upratovať, kŕmiť zvieratá a tiež sa s nimi hrať, aby mali dobrú náladu a nalákali čo najviac návštevníkov. Tí vám s každou návštevou zaplatia vstupné a vy so zarobenými peniazmi môžete zoo rozširovať.
Peniaze môžete zarábať aj zo stánkov alebo automatov na jedlo, ale najviac ich dostanete, keď splníte zadané úlohy. Budete zbierať tiež skúsenosti, vďaka ktorým sa stanete respektovanějším riaditeľom a budete toho môcť vykonávať oveľa viac.
ZooMumba má rozprávkovú kreslenú grafiku, v ktorej uvidíte veľa zaujímavých zvierat. Ak sa o ne nebudete starať tak sa dajú do plaču a pohľad to už nebude tak príjemný. Preto sa o ne starajte čo najlepšie a vybudujte tú najlepšiu zoo.

ZooMumbaRôzne zvieratá

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Rozprávková grafika
  • Veľa zvierat
  • Riadenie zoologickej záhrady

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

GoodGame Big Farm

GoodGame Big Farm

GoodGame Café

GoodGame Café

Sníh je fajn

Sníh je fajn

DějePIC

DějePIC

GoodGame Gangster

GoodGame Gangster

Gladiatus

Gladiatus

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f a 3 3 b 6  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
ZooMumba

ZooMumba

Rôzne zvieratá

Rôzne zvieratá

Veľa ťažkej práce

Veľa ťažkej práce

Atraktívna zoo

Atraktívna zoo

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  b 7 e e f a  :
 
Nadpis:
Text: