softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13811
  • Užívatelia: 3104

Fuel

73 %

Neobmedzený priestor pre veľkolepé preteky

Hra Fuel sa veľmi odlišuje od známych závodných konceptov bežných hier. Disponuje totiž takmer neobmedzeným priestorom, na ktorom môže hráč bez obmedzenia pretekať, alebo sa len prechádzať. Závodná plocha je veľká ako jeden zo skutočných štátov USA. Cez túto obrovskú plochu hra pri svojom priebehu nepotrebuje načítať nové lokácie a hráč tak neustále disponuje čistým a plynulým prehľadom o hre.

V hre je k dispozícii takmer sedemdesiatka vozidiel najrôznejších typov a značiek. Od terénnych motoriek, cez pretekárske autá až po SUV, monster trucky, vznášadlá a ťahače. Každý z vozňov je určený na iný typ pretekov, ale samozrejmosťou je voľný pohyb s vozidlom po ľubovoľnej časti mapy.

Preteky sú rozdelené na niekoľko typov. Tým klasickým je základná kariéra, ktorá umožňuje získavanie nových vozidiel a paliva. Ostatne už podľa názvu je zrejmé, že v hre ide predovšetkým o palivo. To je stredobodom hry, ktorá sa odohráva v postapokalyptickom svete a palivo teda slúži zároveň ako mena. Okrem víťazstva v pretekoch je možné ho získať i prostým nájdením. Barely s palivom sú totiž voľne rozmiestnené po mape a stačí do nich iba naraziť automobilom. Niekedy sú umiestnené na ruinách budov, takže je k nim potrebné vyskočiť. Prakticky vždy je možnosť použiť na skok nejakú rampu alebo spadnutú strechu apod.

Preteky sú potom rôznych typov. Základným z nich je klasický závod systémom Štart - Cieľ, kedy je treba poraziť súpera alebo vopred daný čas. Tieto preteky môžu byť organizované aj na super dlhých tratiach. Ďalší z typov nesie názov "Seek n Destroy". Hráč musí na vymedzenom území nájsť súpera, dohnať ho a dotknúť sa ho. Iný typ hry je pomenovaný "Chopper Chase". Hráč súperí s helikoptérou, pričom sám ide po zemi v niektorom z vozidiel. Cieľom hry je sledovať let helikoptéry a byť na mieste pristátia pred samotnou helikoptérou. Avšak hráč do poslednej chvíle nevie, ktoré miesto to bude.

Zaujímavosťou hry sú potom veľké a drsné zmeny počasia. Podnebie je totiž nestabilné a veľmi suché, takže sú na dennom poriadku ničivé piesočné búrky, tornáda a ďalšie.

FuelTornádo

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Obrovské herné územie
  • Veľké množstvo vozidiel
  • Voľnosť pohybu
  • Extrémne počasie

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Need for Speed: Underground

Need for Speed: Underground

Big City Racer

Big City Racer

Mercedes-Benz Truck Racing

Mercedes-Benz Truck Racing

Rajd Polski

Rajd Polski

Need for Speed: Carbon

Need for Speed: Carbon

Ostrich Runner

Ostrich Runner

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  4 e 9 f d e  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Fuel

Fuel

Tornádo

Tornádo

Chopper Chase

Chopper Chase

Trochu zvláštny stroj

Trochu zvláštny stroj

Drobné úpravy

Drobné úpravy

Jasné navigovanie

Jasné navigovanie

Upravené pretekárske autá

Upravené pretekárske autá

Prehľad herné obrazovky

Prehľad herné obrazovky

Značenie trate

Značenie trate

Ďalší pretek

Ďalší pretek

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  d c 4 3 9 6  :
 
Nadpis:
Text: