softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15089
  • Užívatelia: 3237

Diablo II

97 %

Nesmrteľné akčné RPG

Diablo aj jeho obaja nástupcovi sa stretli s obrovským a hlavne kladným ohlasom odbornej i hráčskej verejnosti a zapísali sa tak zlatým písmom do hernej histórie. Avšak najlegendárnejšom titulom asi naveky zostane práve tento - druhý - diel. Aj keď vyšiel v roku 2000, tak sa stále medzi hráčmi teší veľkej obľube. Čas od času si ho tak znova zahrajú as istou nostalgiou spomínajú na začiatky alebo skorá leta ich hranie.

Diablo 2 je akčná RPG s temnými prvkami a stredovekým nádychom. Hráč tu bojuje s pekelnými tvormi a nakoniec s Pánom Teroru, Diablom, osobne. Na výber má hneď z piatich povolania, ktoré vopred určujú budúce spôsob boja a výber herné stratégie.

Amazonka - ženská bojovníčka, ktorej špecializáciou je luk. Rozumie si aj s mágiou a veľmi dobre ovláda oštep a kopije.

Necromancer - podľa názvu je jasné, že táto postava si bude veľmi dobre rozumieť s mŕtvymi a temnými silami všeobecne. Vie zoslať veľmi silná a nebezpečná kúzla a privolať mŕtvych k životu. Na pomoc si dokáže privolať deväť rôznych stvorení, medzi ktorými sú kostlivci, golemové a ďalšie stvorenia. Veľmi mocnú zbraní sú potom tá, ktorá nepriateľov otrávi a postupne im uberajú životy.

Barbar - barbari sú bojovníci telom a dušou (ale hlavne tým telom). Jedná sa tak o čisto bojové povolania, ktoré sa môže vrhnúť aj do tej najväčšej bitky a dokáže vydržať množstvo nepríjemných rán. Barbar si dobre rozumie s množstvom zbraní a dokáže používať dve zároveň.

Kúzelníčka - ďalšie ženské povolania v hre. Kúzelníčka ovláda najťažšie možné formy mágie a najvyššie stupne kúziel. Vie používať ako kúzla ohňa, blesku, tak i ľadu. Veľmi dôležité je potom používanie kúzla Teleport, ktorým sa premiestni z miesta na miesto. Pri boji je to skvelý spôsob, ako si nepriateľov udržať od tela. Ak sa totiž dostane na dosah strelných a hlavne sečných a bodných zbraní, vďaka svojmu nízkemu počtu životov nedokáže dlho vzdorovať priamemu útoku bez liečenia alebo iných pomôcok.

Paladin - veľmi silná postava, ktorá kombinuje ako umenie boja, v ktorom vyniká, tak aj magické schopnosti, ktorými oplýva. Mágia je u neho zastúpená v podobe aur. Vo výsledku je tak odolný ako proti magickým tak aj fyzickým útokom. Navyše skvele pracuje so štítom.

Celá hra je rozdelená na štyri časti - tzv akty. V každom z nich sa hráč stretne s jednou z veľmi silných postáv - tzv. bossov. Záverečná bitka je potom zvedená so samotným Diablom, v datadisku sa potom jedná o Baala.

Diablo IIHerný pohľad

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Veľmi prepracovaný príbeh
  • Skvelé ovládanie postavy
  • Veľmi dobrý hudobný sprievod
  • Herné legenda

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Space Hack

Space Hack

Drakensang: The Dark Eye

Drakensang: The Dark Eye

Gothic

Gothic

Aztaka

Aztaka

Zaklínač

Zaklínač

Elemental Heroes

Elemental Heroes

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  8 e d 8 c f  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Diablo II

Diablo II

Herný pohľad

Herný pohľad

Súboj

Súboj

Životy + mana

Životy + mana

Inventár

Inventár

Inventár + truhla

Inventár + truhla

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  f a 8 7 9 3  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia