softmania.sk

 • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14109
 • Užívatelia: 3193

Middle Earth: Shadow of Mordor

Middle Earth: Shadow of Mordor

Middle Earth: Shadow of Mordor

81 %

Prebite si cestu cez Mordor a odhaľte pravdu o hraničiarovi

Pán Prsteňov a ďalšie knihy z tohto fantasy sveta ponúkajú ďaleko viac, než čo sa nachádza vo filmovom spracovaní. Či už ide o úžasné lokality, príbehy alebo postavy. Sú to aj hry, ktoré častokrát výrazne rozvíjajú dej a Middle Earth: Shadow of Mordor nie je výnimkou. Hlavnou postavou je hraničiar Talion, ktorému najskôr zavraždili rodinu, aby následne padol aj on sám. Na svet sa ale vráti ako elfský prízrak, ktorý prahne po jedinom, a to po pomste.

Osud ho teda chtiac či nechtiac zavedie do Mordoru k Sauronovi a jeho hordám ohyzdov a Uruk-hai, ktorých tu bude zabíjať po stovkách. Práve v tom je sila Shadow of Mordor – nikdy nekončiaca akcia uspokojí aj tých najväčších hráčov/zabijakov, ktorý prahnú len po krvi a skvele spracovaných súbojoch. V obrovskom prostredí sa prakticky nikdy nestane, že by bol Talion sám a vždy je do čoho pichnúť (doslova).

Nepriatelia si navyše Taliona po stretnutiach pamätajú. Znamená to, že ak niektorí z nich ušiel a opäť sa stretnú, bude už ohyzd silnejší a takisto vyššie postavený. Tento hierarchický systém sa nazýva Nemesis a tvorcovia do neho vložili veľa úsilia. Súboje ako také nie sú nijak zložité na ovládanie, no zároveň je vždy na čo pozerať a Talion to reže hlava nehlava. Náročnosť hry je v porovnaní s ostatnými hernými titulmi v podobnom žánri tak akurát – zo začiatku budú hráči umierať celkom často, ale postupne, ako sa budú schopnosti Taliona zlepšovať, bude prechádzanie jednoduchšie. Stále však potrápia bossovia a rôzne obrovské monštrá, ktoré v Mordore žijú/sú väznené/chované a pod.

Middle Earth: Shadow of Mordor ukrýva veľké množstvo questov (väčšinou sa zabíja), ktoré hráči neprejdú na jedenkrát a je to (okrem iného) príjemná motivácia vrátiť sa a hru hrať opäť. Talion navyše časom získa schopnosti, ktoré posunú hru ešte o čosi vyššie. Hráči si môžu ochočiť svojich ohyzdov a hrať spolu s nimi. Tí im tak budú donášať cenné informácie, robiť priestor a pod. Navyše sa dá naučiť aj jazdenie na veľkých tvoroch, čo rozhodne poteší.

Middle Earth: Shadow of MordorFatality

Hlavné funkcie a vlastnosti:

 • Akčné RPG z Tolkienovho sveta
 • Nové postavy do deja
 • Medzi Pánom Prsteňom a Hobitom
 • Neutíchajúce súboje
 • Nepriatelia si pamätajú
 • Veľký svet so známymi lokalitami
 • Lezenie po stenách, lanách a pod.
 • Veľa brutálnych questov
 • Jazdenie na tvoroch
 • Jednoduché ovládanie v súbojoch

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Darkwood

Darkwood

Darkest Dungeon

Darkest Dungeon

Rend

Rend

Aztaka

Aztaka

Torchlight

Torchlight

Dragon Age 2

Dragon Age 2

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  3 4 f a 8 8  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Middle Earth: Shadow of Mordor

Middle Earth: Shadow of Mordor

Fatality

Fatality

Obrovský protivník

Obrovský protivník

Inšpirácia Assassin's Creed

Inšpirácia Assassin's Creed

Kronika

Kronika

Systém vylepšení

Systém vylepšení

Popis nepriateľa

Popis nepriateľa

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  f e c c b c  :
 
Nadpis:
Text: