softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14002
  • Užívatelia: 3167

Pillars of Eternity II: Deadfire

Pillars of Eternity II: Deadfire

Pillars of Eternity II: Deadfire

88 %

Izometrické fantasy RPG s bohatým príbehom

Najnovšie RPG Pillars of Eternity II: Deadfire stavia na príbehu z prvej časti, kde hrdina porazil nepriateľov a vrátil do krajiny Eora pokoj. Po tuhých bojoch sa vybral na zaslúžený odpočinok, z ktorého ho ale veľmi rýchlo prebral Eothas, boh znovuzrodenia a ukradol mu časť duše. Hlavná postava sa tak dostala na čudné miesta v svete neživých, kde mu bohovia poskytli druhú šancu a poverili ho poslaním pomsty, a teda zabitím Eothasa.

Hráči si na začiatku vytvoria vlastnú postavu a zvolia jej pohlavie, rasu aj etnikum. Môžu si tak vytvoriť trpaslíka, elfa, aumaua, poloboha, orlána alebo obyčajného človeka. Skombinovať to môžu zo štyrmi hlavnými povolaniami; hraničiar, bojovník, mág a zlodej. Každá z postáv má vlastné schopnosti, ktoré takisto naberá aj počas hry spolu s novými kúzlami. V boji ale nie hrdina sám, pretože mu proti Eothasovi a iným nepriateľom pomáha skupina bojovníkov, ktorých je možné takisto ovládať.

Dej sa odohráva medzi desiatkou ostrovov zvanou Deadfire. Tie obmýva more vytvárajúce prekážku v pohybe pre hráčov, ktorú musia prekonávať na lodi. To navyše znamená, že bitky sa neodohrávajú len na pevnine, ale aj na palubách. Vody totiž ovládajú početné skupiny pirátov a hráči tak musia byť neustále v strehu.

Súboje na pevnine sa nesú v duchu masívnych stretov, kde sú hráči väčšinou v početnej nevýhode. Musia sa prebíjať cez rôzne typy postáv ako draky, červy, humanoidi, nemŕtvi atď. Na všetko sa už tradične pozerajú zhora, odkiaľ majú prehľad o celom bojisku. Nechýba ani možnosť zastaviť si súboj a premyslieť taktiku na najbližších pár sekúnd či minút.

Motívy postáv sú viac než dôveryhodné a spolu so skvelými príbehmi ponúkajú desiatky hodín hrania. Okrem hlavných úloh sa hráči môžu tešiť aj na vedľajšie questy a skvelé dialógy. Tu je treba dodať, že hra je zatiaľ bez češtiny a slovenčiny. Fanúšikovia fantasy RPG si ale užijú prepracovaný titul s obrovskou porciou pútavého obsahu s možnosťou opakovať hru viackrát.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Intel Core i3-2100T @ 2.50 GHz/AMD Phenom II X3 B73
RAM: 4 GB
GPU: ATI Radeon HD 4850 alebo NVIDIA GeForce 9600 GT
HDD: 45 GB voľného miesta
Ďalšie: DX 11, Win 7 (64-bit)
Pillars of Eternity II: DeadfireBoj na oltári

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Fantasy RPG
  • Tvorba postavy
  • Voľba povolania
  • Mixovanie schopností
  • Hlavný príbeh + bočné questy
  • Krásne prostredie
  • Veľa druhov nepriateľov
  • Bitky na pevnine aj na mori

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Torchlight 2

Torchlight 2

Dark and Light

Dark and Light

Mistmare

Mistmare

Gothic 3

Gothic 3

Tyranny

Tyranny

Exiled Kingdoms

Exiled Kingdoms

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  2 a b b 2 4  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire

Pillars of Eternity II: Deadfire

Boj na oltári

Boj na oltári

Chrám

Chrám

Masívny boj

Masívny boj

Na lodi

Na lodi

Súboj kúziel

Súboj kúziel

Predstavenie

Predstavenie

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  e 6 7 7 6 2  :
 
Nadpis:
Text: