softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14003
  • Užívatelia: 3167

Farm Together

Farm Together

Farm Together

87 %

Starajte sa o farmu a navštevujte iných hráčov

Patríte medzi fanúšikov farmárskych simulátorov a chýba vám v nich multiplayer? Tento problém rieši nová hra Farm Together, kde sa staráte o svoje políčka a farmu celkovo online. Znamená to, že môžete mať svoj kus zeme vedľa kamaráta a spoločne sa navštevovať, prípadne sa spoznať s novými susedmi a odkukať od nich fígle, ako si postavili svoju vlastnú farmu.

Vysadiť si môžete strukoviny, koreňovú zeleninu, hľuznaté plodiny, ovocné kríky aj veľké stromy, ktoré musíte vložiť do zeme v správnom období, inak z nich nebude nič. Takisto aj zber musíte prispôsobiť časovému obdobiu, aby ste získali dobrú úrodu a mohli ju predať na trhu. Každá vysadená plodina má vlastný čas dozretia, ktorý sa dá znížiť poctivým zalievaním a hnojením. So svojou postavičkou pracujete od políčka k políčku, ale akonáhle získate traktor, produkcia a sadenie sa zvýši deväťkrát. Ušetríte čas a váš biznis bude prekvitať. Farmára či farmárku si vytvoríte podľa seba, dáte im vhodný odev a postupne si ich v hre upravujete s vecami, ktoré získate.

Na farme nesmú chýbať ani poľnohospodárske zvieratá – kravy, kozy, sliepky, ovce a pod. – ktoré produkujú peniaze do kasy a navyše zvyšujú prestíž oproti ostatným hráčom. Je len na vás, ako dlho sa farme budete denne venovať a koľko si toho postavíte. Na pozemku si robíte, čo chcete, takže si vytvoríte vlastnú infraštruktúru polí, ciest, rybníkov, obchodov alebo stajní.

Aj napriek tomu, že ide čisto o multiplayerový zážitok, sami si nastavíte pravidlá, kto sa môže na vašu farmu pozrieť – buď to umožníte všetkým, prípadne len priateľom alebo ju nastavíte na uzamknutú, kedy je k dispozícii len pre vás.

Farm TogetherKukurica

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Budovanie farmy
  • Pestovanie plodín
  • Chovanie zvierat
  • Realistické časy kvitnutia a zberu
  • Multiplayerové farmárčenie
  • Traktor zvyšuje efektivitu

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Infinifactory

Infinifactory

Colin McRae Rally 2005

Colin McRae Rally 2005

Euro Fishing

Euro Fishing

Depth Hunter

Depth Hunter

Surgeon Simulator 2013

Surgeon Simulator 2013

Insanity Clicker

Insanity Clicker

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b d 3 2 3 2  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Farm Together

Farm Together

Kukurica

Kukurica

Traktor

Traktor

Ovocie

Ovocie

Kuratá

Kuratá

Palivo

Palivo

Herné postavy

Herné postavy

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  b 4 7 5 a d  :
 
Nadpis:
Text: