softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14002
  • Užívatelia: 3167

Rollercoaster Tycoon 2

Verze 2 - 123,19 MB

Rollercoaster Tycoon 2

91 %

Postavte si zábavný park od A po Z

Slávneho herného návrhára a tvorcu tých najlepších simulačných hier, Chrisa Sawyera, pozná snáď každý. Po debutovom hite Transport Tycoon mu učarovali horské dráhy a vrhol sa na vytváranie simulátora zábavných parkov, ktoré sú na horských dráhach založené. Na hráča teda čaká komplexná hra, zahŕňajúca všetky predstaviteľné detaily, ktoré súvisia s budovaním a prevádzkou zábavného parku.

Na začiatku hráč získa základné prostriedky. Tento rozpočet musí využiť na kompletný rozjazd parku. Ďalej mu je pridelený časový limit a samozrejme plocha, na ktorej bude stavať. Začiatok je najdôležitejšou fázou hry. Ak hráč podcení niektorú podstatnú súčasť parku a nezostanú mu na ňu peniaze, pravdepodobne už nestihne splniť daný časový limit - ak sa vôbec vyhrabe z dlhov. Po počiatočnej investícii do základného vybavenia parku je totiž potrebné park ďalej rozvíjať. Na tento účel slúžia peniaze vybrané zo vstupného. Nie je preto od veci, postaviť vstupnú bránu s pokladňami, aby bolo možné vstupné vôbec vyberať.

Okrem rozvíjania a zlepšovanie atrakcií a služieb ( záchody, občerstvenie a ďalšie), treba park propagovať v médiách. Hráč tým priláka viac návštevníkov a zvyšuje možnosti na lepšie zárobky. Keďže bol Chris Sawyer vždy puntičkár a všetko mal prepracované do bodky, aj v hre veľmi záleží na detailoch. Stačí, ak návštevník odchádza nespokojný. Dá to vedieť známymi a o pár chvíľ sú rady pred vašimi bránami polovičné. Samozrejme, tento jav funguje aj opačne. Pochvalné recenzie sú cieľom majiteľa parku a na nalákanie ďalších zákazníkov poslúžia najlepšie.

Rollercoaster Tycoon 2 hráčom prináša hodiny zábavy a tiež nespočet výziev v podobe nových lokácií, časových limitov a finančných stropov.

Rollercoaster Tycoon 2Šialená horská dráha

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Dokonale prepracovaný herný systém
  • Dôraz na detaily
  • Skvelé grafické spracovanie
  • Veľké množstvo horských dráh, stánkov a atrakcií

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

GL-117

GL-117

Hellion

Hellion

Homeplanet

Homeplanet

FarmVille 2

FarmVille 2

Apache AH-64 Air Assault

Apache AH-64 Air Assault

Futuridium

Futuridium

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  5 1 e 9 2 0  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Rollercoaster Tycoon 2

Rollercoaster Tycoon 2

Šialená horská dráha

Šialená horská dráha

Spleť tratí

Spleť tratí

Zaujímavé stánky

Zaujímavé stánky

Neľahká orientácia

Neľahká orientácia

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  4 e b 9 6 7  :
 
Nadpis:
Text: