softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14005
  • Užívatelia: 3167

Spore

87 %

Hra, kde si môžete hrať na Boha

Spore, tak znie hra, kde tvoríte živočíšne druhy. To bolo na úvod, teraz sa vrátime trochu späť. Hru The Sims pozná snáď každý. Práve tvorca tejto hry, Will Wright, stojí za zrodom Spore. Ku kvalite mu dopomohli vývojári z EA a dielo bolo na svete. A o čom vlastne hra je?

V hre prechádzate 5 rôznych období, počnúc prvými bunkami až po ovládnutie vesmíru. Začínate ako jednobunkový organizmus, kto dával v škole pozor, vie, čo bude nasledovať. Ďalšie dve úrovne prežijete ako vyvinutejšie príšerka. Tu už sú možnosti tvorenia oveľa výraznejšie. Živočích má už nejaký tvar, a pohybuje sa. Oživiť sa dá takmer akýkoľvek výtvor a chová sa presne podľa svojich možností. Keď mu dáte viac nôh je agilnejší, keď je vyšší dosiahne na potravu na stromoch, sada bodcov alebo pazúrov z neho zase robí nebezpečného nepriateľa. Je teda len na vás a na vašej predstavivosti, čo stvoríte. Tu sa aj prvýkrát stretávate s inými druhmi či kmeňmi. S tými sa môžete priateliť alebo ich vyhladiť, to záleží len na vás.

V 4. "období" už rozvíjate vlastnú civilizáciu, kde sa musíte starať o technológie a obyvateľov. Zase sa môžete rozhodnúť pre spojenectvo s rasou alebo jej vyhladenie. 5. a posledné obdobie je, ako bolo spomenuté, ovládanie vesmíru. Kolonizujte iné planéty a obchodujete s nimi. Je to veľmi podobné ako hviezdne vojny. Hra ďalej disponuje niečím ako multiplayer, ale multiplayer to nie je, je to len voľné pripojenie hráčov do hry. Takže je možné, že narazíte aj na "ľudské" živočíchy. Navyše je možné medzi hráčmi príšerky meniť.

Hra je celkovo veľmi vydarená, grafika nie je zlá, na danú dobu. Zvuky sú tu veľmi verné a živočíchy sa správajú naozaj podľa svojich možností. Hra je tu na stiahnutie len ako demo, takže očakávajte nejaké obmedzenia.

SporeCivilizácia

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Will Wright producent The Sims
  • Niekoľko období vývoja
  • Výmena živočíchov s inými hráčmi
  • Vytvárate vlastný živočíšny druh
  • Objavovanie nových kmeňov a ich vyhladzovanie

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Car Mechanic Simulator 2018

Car Mechanic Simulator 2018

PT Boats – Knights Of The Sea

PT Boats – Knights Of The Sea

The Plan

The Plan

World of Guns: Gun Disassembly

World of Guns: Gun Disassembly

TV Tenis

TV Tenis

FarmVille 2

FarmVille 2

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d 3 2 5 5 4  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Spore

Spore

Civilizácia

Civilizácia

Vytvorený netvor

Vytvorený netvor

Tvorenie živočícha

Tvorenie živočícha

Môžu aj lietať

Môžu aj lietať

Živočíšne druhy

Živočíšne druhy

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  e 8 f 3 3 e  :
 
Nadpis:
Text: