softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15026
  • Užívatelia: 3236

Football Manager 2017

81 %

Overená značka prišla v starom kabáte ale s novými záplatami

Ako to už vo futbalových manažéroch býva, na začiatku si vyberiete tím, zvolíte si do vedenia svojich ľudí a postupne ich pretransformujete na klub, ako si ho predstavujete. Football Manager 2017 sa drží takisto tejto klasickej šablóny (základ nie je kam viac posunúť), no na druhej strane prináša veľa noviniek, ktoré sú výrazným krokom vpred oproti minulým ročníkom hry.

V prvom rade sa viac myslí na nováčikov, ktorý je k dispozícii pomocník a pri všetkých úkonoch im radí, ako postupovať, kým sa do toho nedostanú. Či už ide o skauting nových posíl, výmeny hráčov, správu klubu, staranie sa o pohodu v kabíne, tvorenie tréningového plánu alebo manažovanie klubu, vždy je poruke niečo, čo hráčov uvedie do obrazu.

Oproti minulým rokom sa vylepšila zápasová grafika, ktorá tak má väčšie nároky na počítač, no zároveň prináša realistickejší zážitok z hry. Najmä tvorba postavy je lepšia, takisto sa dočkal upravenia aj príchod hráčov na štadión, ako aj samotná hra, kde už lopta neuteká dopredu. Zápasy je možné sledovať buď live a kochať sa svojím mužstvom, alebo je možné zápas simulovať, sledovať výpisy, čo sa deje na ihrisku a pohotovo reagovať. Hráči môžu do hry zasahovať – striedať hráčov, rozdávať taktické pokyny, pokrikovať po nich spoza čiary a pod. Football Manager 2017 ale išiel s dobou a realistickosť dotiahol ešte vyššie ako všetka konkurencia. Po zápasoch sa dajú poskytovať rozhovory, ktoré tentokrát dávajú zmysel a nepôsobia vôbec komicky. Ďalšou skvelou novinkou sú sociálne siete, kde môžu hráči interagovať s fanúšikmi, dozvedieť sa nové veci o kluboch či výmenách a pod. Samozrejmosťou sú potom maličkosti ako vybavovanie víz, tvorba jedálničku a pod. Vylepšený bol aj systém gólov a samotných akcií, ktorých je viac a zápasy tak pôsobia živšie. Hra je v češtine!

Football Manager 2017Live zápas

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Realistický simulátor
  • Manažovanie klubu
  • Vylepšená grafika
  • Množstvo možností ako riadiť klub
  • Lepšia podpora pre nováčikov
  • Pôsobenie na sociálnych sieťach
  • Realistickejšie spracovaná atmosféra v kabíne
  • Všetko má dopad na výsledok

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Links

Links

The Crew

The Crew

Party Jousting

Party Jousting

RTL Biathlon 2009

RTL Biathlon 2009

CSM 2002 FE

CSM 2002 FE

Sydney 2000

Sydney 2000

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  1 2 5 4 3 3  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Football Manager 2017

Football Manager 2017

Live zápas

Live zápas

Taktika

Taktika

Tímové inštrukcie

Tímové inštrukcie

Pošta

Pošta

Tréning

Tréning

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  9 7 9 f d b  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia