softmania.sk

 • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14892
 • Užívatelia: 3232

NBA 2K19

87 %

Kde sa zastavia hranice možností pri spracovaní basketbalu?

V poradí dvadsiata časť hernej basketbalovej série od 2K s názvom NBA 2K19 prichádza s radom noviniek a už po pár hrách bude hráčom jasné, že tentokrát sa latka zodvihla tak, že skúsení hráči budú mať obrovskú výhodu nad nováčikmi. Tvorcovia totiž hru cielia na oddelenie „zrna od pliev“, a teda chcú, aby sa skvalitnila hrateľnosť všetkým zúčastnením a hrali s rovnocennými protihráčmi. Nejde teda o typický športový simulátor, ktorý by sa očakával, ale o komplexný systém využívania hráčskych skúseností a schopností.

Novým systémom priamo na hracej ploche je Takeover – mechanika vylepšujúca schopnosti basketbalistov. Ikona svieti pod každým hráčom a v momente, keď sa naplní, tak je konkrétny basketbalista na ploche schopný posunúť svoje limity ešte vyššie. Celkovo je v hre 7 typov Takeover mechaník – obrancovia získajú lepšie schopnosti pri bránení jeden proti jednému, hráči strieľajúci z diaľky majú zvýšené šance trafiť trojku, špecialisti na nahrávky majú zlepšené videnie a nájdu spoluhráča jednoduchšie, špecialisti na doskoky sú pod košom ešte aktívnejší a pod. Systém je mimoriadne vydarený a po aktivovaní môže priniesť potrebnú výhodu na palubovku.

Nutné dodať, že Takeover trvá pri jednotlivých hráčoch len niekoľko desiatok sekúnd alebo pohybov. Na druhej strane je možné mať v tomto režime aj celý tím naraz. Ak hráči konštantne podávajú zlé výkony, pri basketbalistoch sa zobrazí snehová vločka indikujúca zhoršené sebavedomie, takže sa hra môže behom chvíle zmeniť na nočnú moru, kedy ani trestný hod nebude samozrejmosťou.

Výraznou zmenou oproti predošlému, ofenzívne ladenému dielu série, je nájdenie rovnováhy medzi útokom a obranou. Bránenie už nie je tak jednoduché, ale vyžaduje dávku trpezlivosti a pozorovania protihráčov. Vylepšené možnosti prihrávok, pohybu a driblovania tak dávajú útočiacim výhodu, pokiaľ sa druhý hráč nesústredí na obranu. Zároveň však brániaci hráči na ploche automaticky lepšie dostupujú k hráčom a vypĺňajú prázdne miesta na ploche, čo vedie k efektívnejšiemu bráneniu. Útočníci si musia nájsť balans medzi pohybom nôh, rúk a exekúciou prihrávok či striel. Samotné strieľanie takisto prešlo radom zmien a je viac závislé na správnom načasovaní.

NBA 2K19 ponúka staré aj nové herné módy, medzi ktorými nechýba klasické Neighborhood, Kariéra alebo My Team.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD FX-4100 @ 3.60 GHz
RAM: 4 GB
GPU: NVIDIA® GeForce® GT 450 1GB / AMD® Radeon™ HD 7770 1GB
HDD: 80 GB voľného miesta
Ďalšie: DX 11, Win 7 64-bit
NBA 2K19Gólová oslava

Hlavné funkcie a vlastnosti:

 • Vylepšená fyzika
 • Ťažšie pre začiatočníkov
 • Komplexnejší herný systém
 • Načasovanie je základ
 • Staré aj nové herné módy
 • Nový systém Takeover
 • Vynovené bránenie
 • Náročnejšia streľba
 • Lepšie pokrývanie hráčov v priestore

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Pro Cycling Manager 2018

Pro Cycling Manager 2018

Pro Evolution Soccer 2019

Pro Evolution Soccer 2019

Fishing Sim World

Fishing Sim World

Tony Hawk's Pro Skater 4

Tony Hawk's Pro Skater 4

Pro Evolution Soccer

Pro Evolution Soccer

CSM 2002 FE

CSM 2002 FE

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  3 e 1 2 d d  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
NBA 2K19

NBA 2K19

Gólová oslava

Gólová oslava

Tvorba postavy

Tvorba postavy

Moja liga

Moja liga

Výročná edícia

Výročná edícia

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  f f 8 4 5 3  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia