softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13962
  • Užívatelia: 3165

RTL Biathlon 2009

Verze 2009 - 221,73 MB

RTL Biathlon 2009

83 %

Biatlon - kombinácia streľby a behu na lyžiach

Zimné športy vchádzajú čím ďalej, tým viac do povedomia širokej verejnosti, čoho dôkazom je výborná návštevnosť pretekov svetového pohára alebo majstrovstiev sveta v klasickom lyžovaní. Pre všetkých priaznivcov zimných športov je teda pripravený Biatlonový simulátor RTL Biathlon 2009.

Hra je prepracovaná od začiatku do samotného konca. Najprv zaujme veľmi kvalitné, štýlové a napriek tomu prehľadné menu, ktoré hráča vždy spoľahlivo navedie priamo do závodu. Niekoľkými kliknutiami potom možno spustiť samotnú hru. Najprv je závodisko predstavené prostredníctvom nízkeho preletu vrtuľníka s kamerou. Akonáhle si hráč prezrie trať, musí sa pripraviť. Kamera je prepnutá do klasického pohľadu tretej osoby.

V tomto pohľade je najlepšie absolvovať celý závod. Hráč má úplný prehľad o súperoch a vpravo i vľavo sú vidieť ukazovatele sily a záberu. V hornej časti obrazovky sú umiestnené informácie o poradí, počte kôl, čase a náročnosti trate. Tento pohľad je možné prepnúť na pohľad vlastnej osoby. Ak prepnutie vykonáte počas zjazdu, očakávajte prudký nárast adrenalínu a malý šok. Vlastný pohľad totiž prináša naozaj skvelé, možno až príliš reálne, snímanie jazdy.

Samotný závod sa skladá z bežeckých úsekov a streľby. V rámci bežeckej časti sa striedajú rovné a členité miesta, ktoré ústia v spomínané zjazdy. Pri nich sa jazdec musí zohnúť pomocou špeciálneho klávesu, čím minimalizuje odpor vzduchu. Pri streľbe je dôležitá dokonalá muška. Na každej streleckej zastávke má hráč za úlohu trafiť päť malých terčíkov. Ak niektorý z nich minie, dostáva penalizáciu v podobe časového trestu alebo špeciálneho bežeckého kola navyše.

Ovládanie je jednoduché, grafické spracovanie poteší nielen pri prvom a druhom pohľade a samotná zábava pri hraní je výnimočná. RTL Biathlon 2009 sa radí medzi naozaj podarené biatlonové simulátory.

RTL Biathlon 2009Stúpanie do kopca

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Jednoduché ovládanie
  • Vynikajúce grafické spracovanie
  • Streľba na terče
  • Povzbudzujúci jasot divákov

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

3D Live Pool

3D Live Pool

Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Fishing Sim World

Fishing Sim World

Basketsoft

Basketsoft

Freestyle2: Street Basketball

Freestyle2: Street Basketball

Football Manager 2019

Football Manager 2019

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  e c 4 c b 5  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
RTL Biathlon 2009

RTL Biathlon 2009

Stúpanie do kopca

Stúpanie do kopca

Energia

Energia

Podjazd pod mostom

Podjazd pod mostom

Zadržať dych a vystreliť

Zadržať dych a vystreliť

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  3 2 1 2 a d  :
 
Nadpis:
Text: