softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14032
  • Užívatelia: 3173

Trials Rising

Trials Rising

Trials Rising

81 %

Skákanie na motorkách v známej Trials sérii

Už je to pár rokov, čo vyšla posledná veľká Trials hra s názvom Fusion. Rok 2019 prináša na začiatku novinku od Ubisoftu s názvom Trials Rising. Tá pokračuje v zaužívaných prvkoch a hráči tak vletia do hry spokojní, že sa herné mechanizmy príliš nezmenili (pre niekoho môže byť nevýhodou málo novátorských zárezov).

Už tradične sa tak hráči môžu v Trials Rising starať o svoju postavu a zvoliť oblečenie a štýl, pripraviť si motorku (technické parametre aj vizuálne doplnky, ako nálepky, značky) a hrať v sólo kampani alebo v online multiplayeri. Režim kooperácie umožňuje hráčom ovládať motorku vo dvojici a užiť si tak zábavu aj nespočetné množstvo neúspechov spoločne.

Spracovanie je presne medzi 3D a 2D a 120 tratí ponúka kopec priestoru na vybláznenie po celom svete. Lokality ako džungľa, pyramídy v Gíze, Eiffelova veža, Čínsky múr, Grand Canyon alebo Mount Everest sú len zlomkom toho, kam sa dá ísť v hre zajazdiť a prekonať svoje rekordy aj hráčov v tabuľkách.

Alfou a omegou sú v hre skoky, pády, triky vo vzduchu a po novom aj checkpointy, ktoré hráčov vrátia na posledný dôležitý prejdený úsek a nemusia tak začínať odznova. Prostredia a trate pribúdajú každým dňom od vývojárov aj hráčov samotných a sú k dispozícii na všetkých platformách bez výnimky (PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch). Poznáme aj plánované rozšírenia, ktoré vyjdú v najbližších mesiacoch – Trials Rising Sixty Six sa venuje známej Route 66 a bude obsahovať tematické trate aj vybavenie; Trials Rising Crash & Sunburn zavedie hráčov do peruánskej džungle a Antarktídy; Samurai Item Pack a Stuntman Item Pack dodajú jedinečné kozmetické vybavenie.

Trials Rising nie je revolučnou hrou a stavia skôr na zaužívaných prvkoch série. Graficky ide o priemer, hrateľnosť ale dostala poriadne vylepšenia a odrazilo sa to v prepracovanom tutoriáli pre nováčikov, nekonečných možnostiach prispôsobenia postáv aj motoriek a v zábavnosti titulu.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Intel Core i5-2400, AMD FX-4100
RAM: 4 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti / AMD Radeon HD 7770
HDD: 23 GB voľného miesta
Ďalšie: DX 11, Win 7 (64-bit)
Trials RisingBoj o prvé priečky

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • 2,5D spracovanie
  • 100+ tratí
  • Prispôsobenie jazdca a motorky
  • Checkpointy
  • Podrobný tutoriál
  • Kooperatívny multiplayer
  • Viaceré rozšírenia

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

CSM 2002 FE

CSM 2002 FE

Pro Evolution Soccer 4

Pro Evolution Soccer 4

FIFA 08

FIFA 08

Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

SinaRun

SinaRun

NBA 2K19

NBA 2K19

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c 6 0 7 2 5  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Trials Rising

Trials Rising

Boj o prvé priečky

Boj o prvé priečky

Horská trať

Horská trať

Kompetitívna hra

Kompetitívna hra

Západ slnka

Západ slnka

Štatistiky

Štatistiky

Pyramídy

Pyramídy

Postava

Postava

Tabuľky

Tabuľky

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  b b a 0 0 7  :
 
Nadpis:
Text: