softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14005
  • Užívatelia: 3167

Warlords 2

72 %

Fantasy stratégia s prvkami diplomacie

Warlords 2 sú zaujímavou stratégiou, ktorá kombinuje niekoľko herných prístupov. Podstatu samozrejme tvorí boj, ktorý je jadrom úspechu. Zabúdať však nesmiem ani na prieskumdiplomaciu. Skúmaním okolitej krajiny môžete naraziť na nových spojencov alebo objaviť zaujímavé artefakty. Pomocou diplomacie môžete ostatným hráčom určovať podmienky alebo vytvárať spojenectvá. Tie sa zídu najmä počas vojny.

Hráč sa v priebehu hry musí starať o stav svojho kráľovstva a armády. Základom sú obyčajné jednotky. Sú lacné a budete ich mať veľké množstvo, bez nich sa však nikam nedostanete.

K jednotkám tiež patria hrdinovia. Sú oveľa silnejší a v boji sa zoceľujú. So získanými skúsenosťami teda stúpa ich úroveň. Dbať na nich musíte aj preto, že udržiavajú morálku a sú vodcami celej armády. Ich prežitie je pre vás kľúčové. Menšou nevýhodou je fakt, že ide o žoldnierov, ktorí si za svoje služby nechajú patrične zaplatiť.

V hre nie sú prítomné tradičné kasárne. Vojaci sú regrutovaní v mestách slúžiacich ako strategické body. Neustále na ne tiež útočia nepriatelia a snažia sa ich dobyť. Ak sa dobyvateľom stanete vy a obranu mesta sa vám podarí prekonať, dostanete na výber z niekoľkých možností: drancovanie, okupovanie alebo zrovnanie mesta so zemou.

Bojujte, obchodujte a využívajte diplomaciu. Vďaka bitkám na ťahy si môžete dobre premyslieť vašu stratégiu a nepriateľa poraziť aj s napriek presile.

Na správny chod hry Warlords 2 budete potrebovať aplikáciu DOSBox. Môžete si ju stiahnuť tu.

 

Warlords 2Mapa

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Boj prebieha ťahovo
  • Hrdinovia
  • Diplomacia hrá dôležitú rolu

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Quarantine

Quarantine

Gods

Gods

Dobývání hradu

Dobývání hradu

Doom

Doom

Discworld

Discworld

Transport Tycoon

Transport Tycoon

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  1 a e d d d  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Warlords 2

Warlords 2

Mapa

Mapa

Možnosti s mestom

Možnosti s mestom

Verzia pre pocket PC

Verzia pre pocket PC

Sieť ciest

Sieť ciest

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  6 0 1 a 0 f  :
 
Nadpis:
Text: