softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13894
  • Užívatelia: 3141

BATTLETECH

BATTLETECH

BATTLETECH

83 %

Ťahová sci-fi stratégia z budúcnosti

Keď sa v komunite hráčov povie Paradox Interactive, každý správny stratég si vybaví rad tých najlepších žánrových titulov ako Hearts of Iron, Cities: Skyline alebo Stellaris. BATTLETECH je potom ďalším zárezom tohto úspešného štúdia, ktoré podporilo menších vývojárov Harebrained Schemes a spoločne vytvorili ťahovú sci-fi stratégiu odohrávajúcu sa v budúcnosti.

Keď už ľuďom došli zdroje na Zemi, museli sa uchýliť k núdzovým riešeniam a osídlil sa veľký kus známeho vesmíru. Ten si postupne rozdelili najmocnejšie rody, ktoré ale momentálne spolu bojujú. Tu nastupuje na scénu hráč so svojou skupinkou žoldnierov, aby sa pridali na jednu z viacerých strán a prispeli k obnove spoločnosti. Je však nad slnko jasnejšie, že každý žoldnier si kope hlavne na svojom piesočku a inak to nebude ani v tomto prípade.

Hlavnou súčasťou hry sú veľké roboty, tzv. BattleMechy, v ktorých sa hráč premáva po mapkách a plní neľahké úlohy. Môže tak chrániť konvoje spoločností, rabovať miesta a mestá, prepadávať iné vesmírne lode alebo ničiť strategické základne nepriateľov. Všetko závisí od toho, s kým sa práve obchoduje a kto platí viac. Samozrejme, že sa dá hrať aj inak a namiesto zákaziek je možné plniť misie v rámci presvedčenia a príslušnosti k jednému či druhému rodu.

Roboty majú svojich „šoférov“, ktorí sú veľmi cenní a aj oni môžu byť v boji zranení či zabití. Je preto treba poriadne premyslieť všetky pre a proti jednotlivých zákaziek, aby sa hráčom nerozpadla kariéra z misie na misiu. Mechy sa dajú vyrobiť od základu a následne vylepšovať. Na výber je niekoľko typov vozidiel od najľahších, až po ťažko bojové stroje. Celkovo je momentálne možné vyberať z tridsiatky robotov. Doplnky ako zbrane či brnenie sa dajú rôzne kombinovať.

Keďže ide aj v tomto prípade o vydarenú stratégiu dvoch úspešných štúdií, nechýbajú základné piliere titulu ako pútavý príbeh, nutnosť taktizovať, prepracovaný ťahový systém hry a rôznorodosť jednotiek. Pre fanúšikov ťahových stratégií a sci-fi hier je BATTLETECH splneným snom, ktorý sa nápadne podobá na film Edge of Tommorow.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Intel Core™ i3-2105 alebo AMD Phenom II X3 720
RAM: 8 GB
GPU: Nvidia GeForce GTX 560 Ti alebo AMD ATI Radeon HD 5870 (1 GB VRAM)
HDD: 30 GB voľného miesta
Ďalšie: DX 9, Win 7 (64-bit)
BATTLETECHPríbeh

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Život žoldniera
  • Svet v roku 3025
  • Súboje mechov
  • Tvorba vlastných strojov
  • Plnenie misií za peniaze
  • Nutné využívať znalosť prostredia
  • Na stratégiu výborný príbeh
  • Dve známe vývojárske štúdiá

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Sins of a Dark Age

Sins of a Dark Age

Rome: Total War

Rome: Total War

Bloons TD 6

Bloons TD 6

Medieval Conquest

Medieval Conquest

Reus

Reus

Starosta

Starosta

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a 0 9 c 7 f  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
BATTLETECH

BATTLETECH

Príbeh

Príbeh

V dielni

V dielni

Mech v pohotovosti

Mech v pohotovosti

Bojové pole

Bojové pole

Report misie

Report misie

Tvorba robota

Tvorba robota

Robot

Robot

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  9 6 c d f 4  :
 
Nadpis:
Text: