softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14104
  • Užívatelia: 3190

Faeria

Verze 1.0

Faeria

93 %

Zberateľská kartová hra so zaujímavými nápadmi

Faeria je síce na poli kartových hier už niečo vyše roka, no až teraz sa dostala z early access verzie do plnej, ktorú si hráči môžu zadarmo stiahnuť a hrať bez akýchkoľvek poplatkov. V počiatkoch boli vývojári nútení platené funkcie, ktoré hráčom zlepšovali šance na výhru, no momentálne sú úplne odstránené a neplánuje sa k nim vrátiť. Tento mechanizmus je v podstate nastavený rovnako ako v Heartstone, kde si hráči môžu kúpiť balíčky s kartami a gemami, kde ale nevedia, čo dostanú, alebo môžu hrať a za získanú menu môžu nakupovať karty.

Poďme ale k samotnej hre a jej mechanike. Faeria ponúka momentálne viac ako 270 kariet, ktoré sa radia do 4 elementov ohňa, vody, zeme a púšte. Každá z nich je unikátna, stojí rôzny počet many a správnou kombináciou sa dajú robiť naozaj pôsobivé „playe“. 

Najväčším ťahákom a dá sa povedať aj unikátom je živé bojisko. Na ploche rozdelenej na veľa malých častí (niečo ako šachovnica), sa hráči postavia proti sebe s dvadsiatimi životmi, aby sa stretli v súboji o víťazstvo, goldy a gemy. Postavy na hraciu plochu rozmiestnia strategicky každé kolo a tie sa pri strete naozaj bijú (štýl šachov v Harry Potterovi). Na ploche sú rozmiestnené aj studne s manou, ktoré hráči môžu obsadiť a čerpať z tade výhody.

Každý deň čakajú na hráčov odmeny a čím viac hrajú, tým sú lepšie. Každou dosiahnutou úrovňou navyše hráči získajú možnosť vybrať si jednu z viacerých kariet, ktorá sa im hodí do kolekcie. Nováčikovia si na začiatku vyskúšajú tutoriál, kde nájdu všetky potrebné finty a herné mechaniky. Pri nevedomosti, ako si zostaviť herné balíčky, má Faeria možnosť doplniť balíky automaticky alebo vygenerovať vhodné kombinácie kariet.

FaeriaHrát

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Pohyblivé súboje na hracej ploche
  • Veľké množstvo kariet
  • Craftovanie
  • Denné odmeny
  • Dôraz na stratégiu
  • Krásna grafika
  • Budúcnosť kartových hier?

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Total War Saga: Troy

Total War Saga: Troy

Planets under Attack

Planets under Attack

Russian Box

Russian Box

Wars and Warriors: Joan of Arc

Wars and Warriors: Joan of Arc

Theatre of War 2: Kursk 1943

Theatre of War 2: Kursk 1943

Age Of Conquest IV

Age Of Conquest IV

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  0 5 f 9 a d  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Faeria

Faeria

Hrát

Hrát

Bojové pole

Bojové pole

Kartový balíček

Kartový balíček

Herné menu

Herné menu

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  5 0 2 f 1 4  :
 
Nadpis:
Text: