softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 11591
  • Užívatelia: 2787

Prihlásenie

zabudnuté heslo | nová registrácia

Full Spectrum Warrior

Verze 1.0 - 1.736,28 M

Full Spectrum Warrior

90 %

Taktická vojenská akčná hra

Full Spectrum Warrior je plná verzia akčnej hry, ktorá hráča privedie do prostredia mestských operácií vo vojnovej zóne, najčastejšie v niektorom z arabských štátov. Hra bola využívaná ako trenažér pre amerických vojakov, ktorí sa s jej pomocou učili taktike a získavali cenné skúsenosti.

Hra je skôr stratégiou ako klasickou akciou. Ostatne, hráč si nikdy sám nezastrieľa - na jeho pleciach totiž nebudú čiastkové potýčky ale celkový úspech misie, splnené úlohy a hlavne stav zverených vojakov. Ako veliteľ totiž pod svoje krídla dostane dva alebo tri štvorčlenné tímy,  špecializované na boj v mestskej zástavbe. Pred sebou majú niekoľko misií. Ocitnú sa v množstve nebezpečných situácií a kľúčových okamihov, ktoré v nskutočnom boji rozhodujú o živote a smrti.

Na začiatok sa hráčovi odporúča absolvovať tutoriál, aby sa naučil základným pokynom a pochopil systém hry, ktorý sa od toho klasického veľmi líši. Hra bola pôvodne vyvíjaná pre konzoly a až neskôr bola prepracovaná pre PC. Aj z toho dôvodu je všetko ovládanie podriadené počítačovej myši. Samotný herný princíp je síce zdanlivo jednoduchý, no vzhľadom na to, že jedna alebo dve guľky môžu zapríčiniť koniec úrovne, hráč čoskoro zistí, že nepôjde o prechádzku ružovým sadom. Žiadny zo zverených mužov totiž nesmie počas misie zomrieť.

Na začiatku úlohy si hráč prečíta podmienky a koordináty. Pri všetkých akciách hrá rolu opatrnosť a starostlivosť, ktorá je však spojená s rýchlym konanín bez zbytočných prieťahov. Hráč podľa zadanej úlohy pomocou príkazov premiestňuje jednotlivé tímy až k určeným stanovištiam a pozíciám. Počas presunov si ale sám musí zabezpečiť bezpečnosť alebo prípadné krytie druhým tímom. Každý roh alebo strecha môže skrývať potenciálne nebezpečenstvo, ktorému sa treba vyhnúť alebo ho eliminovať. Počas hry teda musí byť hráč maximálne sústredený a až paranoidne kontrolovať každý roh alebo budovu. Po niekoľkých minútach sa ale tento postup stane prirodzeným, a akonáhle dôjde k dokonalému ovládnutiu jednotlivých pokynov, všetko pôjde veľmi plynule.

Full Spectrum Warrior ponúka naozaj podarenú zábavu, ktorá sa v mnohom líši od klasických akčných hier. Prináša totiž nutnosť rozhodovania, ťažobu zodpovednosti za celý tím a hlavne nároky na okamžité reakcie.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Pentium III nebo AMD 1 GHz
RAM: 256 GB
GPU: GF 3 alebo ATi Radeon 8500
HDD: 1,5 GB voľného miesta
Další: podpora DirectX 9.0c
Full Spectrum WarriorGranát

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Náročné ovládanie
  • Vedenie tímov
  • Skvelá akcia
  • Množstvo úloh

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Battle Academy

Battle Academy

UFO: Aftershock

UFO: Aftershock

McDroid

McDroid

Ski Resort Extreme

Ski Resort Extreme

Star Wars Galactic Battlegrounds

Star Wars Galactic Battlegrounds

Endless Legend

Endless Legend

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  4 f 7 5 9 f  :
 
Odkaz :
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)