softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14006
  • Užívatelia: 3167

Planets under Attack

Verze 1.0 - 267,50 MB

Planets under Attack

83 %

Nenáročná vesmírna stratégia

Ako už názov dnešného titulu napovedá, cieľom Planets under Attack bude odolávať nepriateľským útokom a obsadzovať neutrálne alebo cudzie planéty. Hra nemá nijako náročný systém, ovládanie chce len trošku cviku, no i napriek tomu ľahko zvíťazíte aj bez predchádzajúceho tréningu.
Hráčova úloha je jasná - na vesmírnej 3D mape je zobrazená solárna alebo iná sústava, ktorá čaká na svoje dobytie. Hráč sa najprv musí rozvinúť, postupne zaberať menšie planéty a nakoniec rozpútať veľkolepý súboja s protivníkom. Keď je obrazovka plná planét nesúcich hráčovu imperiálnu farbu, cieľ je splnený a môžete sa presunúť do ďalšieho kola. Lenže nič nie je tak jednoduché, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať.

Na začiatku dostane každý z hráčov jednu alebo niekoľko vlastných planét. Zvyšok systému je označený šedou neutrálnou farbou - tieto planéty je dobré dobyť prednostne. Okrem dobývania planét sa musí hráč starať o vylepšovanie, obranu a hlavne ekonomickú prosperitu svojho systému. Planéty navyše migrujú po svojich orbitách, takže je vhodné počítať aj so zmenou ich polohy. Ak nepodceníte žiaden z uvedených prvkov, vyhráte pomerne ľahko. Stačí však len malá chyba a pomyselná miska váh sa prehupne na stranu protivníka.

Ovládanie:

Všetko je riešené pomocou myši. Podržaním ľavého tlačidla nad dobývanou planétou, na ňu hráč posiela určitý počet lodí (podľa dĺžky držania tlačidla). Tie musia vytvoriť prevahu nad obranou planéty, ktorej sila je naznačená nad ňou. Pri planétach s pokročilou obranou je najlepšie vyslať až dvojnásobný počet plavidiel.

Podržaním pravého tlačidla nad vlastnou planétou sa otvorí jej menu. Na vybranie niektorej položky (upgrady), je potrebné držať tlačidlo, prejsť nad položku a tlačidlo pustiť. Kolieskom je potom možné nastaviť mód planéty - útok (lode sú posielané automaticky), obrana (lode zostávajú, aby bránily planétu).

Planets under AttackĽudia vs. votrelci

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Príjemné farebné grafické spracovanie
  • Jednoduchý princíp
  • Potreba strategického myslenia
  • Rýchle rozhodovanie
  • Netradičné ovládanie

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Heroes of Might and Magic 5

Heroes of Might and Magic 5

Supreme Ruler 2020

Supreme Ruler 2020

Battle for Troy

Battle for Troy

Age of Mythology: The Titans

Age of Mythology: The Titans

Total Annihilation

Total Annihilation

Billionaire 2

Billionaire 2

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  0 9 6 2 7 e  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Planets under Attack

Planets under Attack

Ľudia vs. votrelci

Ľudia vs. votrelci

Stratégia

Stratégia

Úvodné tipy

Úvodné tipy

Veľká bitka

Veľká bitka

Rozsiahla mapa

Rozsiahla mapa

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  7 b 1 c 0 d  :
 
Nadpis:
Text: