softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13812
  • Užívatelia: 3108

Warzone 2100

93 %

Zachráňte ľudskú rasu v legendárnej stratégii

Warzone 2100 vás zavedie do nie tak vzdialenej budúcnosti, kde ale ľudstvo stojí na pokraji vyhynutia. Nukleárna katastrofa zmenila svet tak, ako ho poznáme a rozdelila ľudí na dve rozdielne skupiny. Jedny sa pridali k odboju a žijú si vlastným, kočovným a pirátskym životom, zatiaľ čo druhá skupina vytvorila The Project, ktorý spája ľudí usilujúcich sa o znovuobnovenie civilizácie.

Hra vás zavedie do vzdialenej Arizony a jej okolia, kde sú vytvorené tri základne, medzi ktorými sa budete pohybovať. Technika ale výrazne pokročila a jednotky, budovy aj nové technológie sú tak z kategórie sci-fi. Vašou úlohou je ťažiť ropu a iné suroviny, ktoré sú potrebné na chod spoločnosti. Popri tom ale treba stále hľadať po krajine artefakty, ktoré posunú pokrok vpred a dovolia tak výskum lepších technológií. Tých je možné vyskúmať až niečo cez 400 a je len na vás, akým smerom sa pustíte.

Kampaň ponúka desiatky hodín strávených pri plnení misií, kde musíte útočiť, brániť sa, snažiť sa získať cenné artefakty, vyskúmať jadrové hlavice alebo ochranné štíty do časového limitu, inak sa stane, že musíte misiu opakovať. Niektoré misie sú navyše na čas, ktorý tyká rýchlejšie, než sa nazdáte a musíte sa poponáhľať. Medzičasom, ako sa snažíte o prežitie, ste sa dozvedeli, že kontrolu nad systémami prebral Nexus, čo je výtvor doktora Reeda a funguje podobne ako vírus. Musíte tak zabrániť katastrofe a so svojimi jednotkami dosiahnuť vytúžené ciele. Okrem singleplayeru je možné hrať aj online, stačí si len nájsť hráčov.

Warzone 2100Základňa

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Blízka apokalyptická budúcnosť
  • Zbieranie artefaktov
  • Výskum nových technológií
  • Dobývanie nových území
  • Komplexná stratégia
  • Skvelá hrateľnosť

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Sudden Strike 4

Sudden Strike 4

BattleFleet Pacific War

BattleFleet Pacific War

The Battle For Wesnoth

The Battle For Wesnoth

Imperia Online

Imperia Online

Chris Sawyer Locomotion

Chris Sawyer Locomotion

Legion TD 2

Legion TD 2

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a 5 5 e 0 8  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Warzone 2100

Warzone 2100

Základňa

Základňa

Základňa v kopcoch

Základňa v kopcoch

Mortar bombardovanie

Mortar bombardovanie

Obrovská armáda

Obrovská armáda

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  0 a 1 1 e 1  :
 
Nadpis:
Text: