softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15030
  • Užívatelia: 3236

Inside

89 %

Temná a depresívna hororová plošinovka

Po úspešnej plošinovke Limbo od štúdia Playdead prišli tvorcovia aj s novým, doposiaľ neprebádaným svetom malého chlapca v hre Inside. Postava sa ocitá vo svete inšpirovanom románom „1984“, kde sú ľudia úplne zbavení práv, slobody slova a premýšľania a stali sa z nich chodiaci zombíci. Chlapec je jedným z posledných slobodných tvorov v spoločnosti, a snaží sa poraziť vnútorných démonov, ako aj prežiť v tejto, pre neho, nepochopiteľnej situácii.

Ako každá správna plošinovka, aj tu je kladený dôraz na beh, skákanie a prekonávanie prekážok, no to všetko stojí na pozadí premysleného a prepracovaného sveta s myšlienkou. Tie sú väčšinou pochmúrne, temné a apokalyptické a častokrát sa dotýkajú aj spochybňovania existencie, premýšľania nad životnými rozhodnutiami a depresie.

Hráči sa tak snažia predierať neľahkým životom v elitami riadenej spoločnosti, kde ich neustále niekto sleduje a naháňa. Pred zrakmi zvedavých očí sa musia skrývať v útrobách železných konštrukcií a budov, pred besnými psami zase musia utekať čo najďalej. Veľká časť hry sa odohráva aj pod vodou, kde hráči s chlapcom voľne plávajú, prípadne sa vozia v ponorke.

Originálnym prvkom hry je ovládanie ľudí naokolo pomocou myšlienok. Tieto bezduché chodiace schránky tak môžu pomôcť pri riešení početných puzzle. Tie sú, taktiež, veľmi svojrázne, častokrát uletené, ale zároveň priamočiare a jednoduché. Namiesto slov sa hra zamerala na rozprávanie príbehu pomocou atmosféry, zvukov a pocitov. Inside má jednoduché ovládanie, krásny príbeh, úchvatne spracované prostredie, originálny obsah a prinesie množstvo nezabudnuteľných momentov. Mínusom je kratšia herná doba, ktorá sa na jedno odohratie zmestí pod 5 hodín.

InsideDepresívne počasie

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Temná plošinovka
  • Depresívne prostredie
  • Zamýšľanie sa nad existenciou
  • Riešenie jednoduchých puzzle
  • Originálny obsah
  • Nádherne spracované prostredie
  • Ovládanie pre nenáročných
  • Kratšia herná doba

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Turncoat Protocol

Turncoat Protocol

Vampires!

Vampires!

Hook

Hook

2004 Backgammon

2004 Backgammon

Pokémon TCG Online

Pokémon TCG Online

28-Kviz

28-Kviz

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b 0 5 7 f b  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Inside

Inside

Depresívne počasie

Depresívne počasie

Ide sa do vody

Ide sa do vody

Zombie

Zombie

Sám chlapec

Sám chlapec

Skrývanie sa pred robotom

Skrývanie sa pred robotom

Útek

Útek

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  0 c 6 1 c 3  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia